Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

Z tego co pisał Popek wnioskuję, że dojadę autobusem nr 6. To na którym z chorzowskich przystanków musiałabym wysiąść?

Chorzów Batory Armii Krajowej

Chorzów Batory Dąbrowskiego

Chorzów Cmentarz

Chorzów ZUS

Chorzów Rynek-Estakada

???

:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WITAM ,

JEŻELI CHODZI O TESCO BYTOM TO WYJASNIAM :

JADĄC GŁÓWNĄ DROGĄ Z KATOWIC DO BYTOMIA (TRAMWAJEM, AUTOBUSEM, SAMOCHODEM) NIE SPOSÓB MINĄC TESCO NIE WIDZĄC GO :-)

JEZELI KTOS BEDZIE JECHAL OD STRONY GLIWIC NIECH SIE KIERUJE PRZEZ BYTOM NA KATOWICE I TEŻ BEZ PRZESZKÓD DOJEDZIE DO TESCO.

W TESCO JEST JEDNO WEJSCIE WIEC I TEN PROBLEM MAMY ROZWIĄZANY :lol:

POPEK: MOJA SUNIA TO NIE JEST DOBERMAN A PINCZER ŚREDNI TYLKO ŻE Z WYGLADU PRZYPOMINA NIEWYROŚNIETEGO DOBERMANA :wink:

MA 14 MIEISECY I NIGDY NIE JEST ZMECZONA BIEGANIEM I ZABAWA Z INNYMI PSAMI . OBOJETNA JEST DLA NIEJ WIELKOSC CZWORONOGA - BYLE BY BYLA ZABAWA.

TAK NA MARGINESIE CHCE SIE WAS ZAPYTAC CZY ZAREAGOWALIBYSCIE TAK JAK JA NA PONIŻSZA SYTUACJE ?

WCZORAJ JAK ZWYKLE BYLAM Z CZACZA W PARKU W BYTOMIU. BYLAM SWIADKIEM JAK W PEWNYM MOMENCIE PODCZAS ZABAWY JEDEN PIES PRZYPOMINAJACY OWCZRKA NIEMIECKIEGO ZAATAKOWAL MALEGO KUNDELKA PRZYPARL GO DO ZIEMI I PRZEZ DLUZSZA CHWILE NIE CHCIAL SPASOWAC. GDY WKONCU ZREZYGNOWAL Z DALSZEJ DOMINACJI WLASCICIELKA TEGO KUNDELKA ZACZELA GO KARCIC (KRZYKIEM I SMYCZA). NIE WYTRZYMALAM I KRZYKNELAM NA NIA ZE MA DAC SPOKOJ TEMU PSU PRZECIEZ ON JUZ DOSTAL REPRYMENDE OD WIEKRZEGO PSA I JEST WYSTRASZONY.

A MOZE NIE POTRZEBNIE SIE WYTACILAM ?

POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

czacza prosze używaj czasem CAPS LOCKA i go poprostu wyłącz bo jak ciągle krzyczysz to aż po oczach kłuje

a ja właśnie wróciłęm z długiego spaceru po żaich dołach pies wybiegany i wypływany śppi i chyba tak już mu zostanie do wieczora :)

a o wiek psa pytam bo mój niestety toleruje tylko szczeniaki albo psy które się przewracająna grzbiet pewnych siebie a nieznanych psów niestety nielubi :(

Link to comment
Share on other sites

POPEK: MOJA SUNIA TO NIE JEST DOBERMAN A PINCZER ŚREDNI TYLKO ŻE Z WYGLADU PRZYPOMINA NIEWYROŚNIETEGO DOBERMANA

MA 14 MIEISECY I NIGDY NIE JEST ZMECZONA BIEGANIEM I ZABAWA Z INNYMI PSAMI . OBOJETNA JEST DLA NIEJ WIELKOSC CZWORONOGA - BYLE BY BYLA ZABAWA.

taa Cerigen tez uwielbia zabawe,niestety rzadko ktory pies i wlasciciel sie decyduje :(

Tomku Cerry nie bedzie wszczynal klotni,bowiem jako typowe nasze Malenstwo jest calkowitym pacyfista,w razie czego po prostu delikwenta przewraca :gent: (oczywiscie "niechcaco" :gent: ) Mysle wiec ze Bonus nie bedzie mial nic przeciwko niemu,przede wszystkim ze wiekszosc psow wciaz traktuje go jak malego bobaska :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

JEŻELI CHODZI O TESCO BYTOM TO WYJASNIAM :

To TESCO jest w Bytomiu?! Nie w Chorzowie?! Ale mieszacie. Zaczynam się bać ;)

Muszę wreszcie chwycić za mapę i wszystko skontrolować.

Popek, może być 840, jak dla mnie bez różnicy i tak muszę drałować do centrum, zeby do autobusu wsiąść.

A bezpośrednio z Zabrza do TESCO BYTOM się nie da?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosze nie mieszać!!!! Tesco w Bytomiu! Dokładnie granica Bytomia i Chorzowa! Obok jest Obi. Coztego, bezbośrednio z Zabrza się da do Tarnowskich Gór ;) 158 i 83 około 40 minut. Prawdopodobnie nie ma bezpośredniego z Zabrza do Tesco.

Carr, a jak Ty dojedziesz? Może zaopiekujesz się Coztego? Przecież Stolarzowice to prawie Zabrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie Gwarek jak ja tam dojade ? :silly:

Jak tylko sie dowiem to dam znac :lol:

BTW.w razie czego to pojade busem i moze sie po prostu do Coztego np.w 83dosiade ? No nic powiem jak sie dowiem :lol:

A to Tarn.Gory maja bezsposrednie polaczenie do Tesco ? Popatrz,popatrz...Nie wiedzialam :silly:

Link to comment
Share on other sites

Carr, czy Ty też masz wrażenie, że Gwarek i Popek strasznie mieszają w naszych małych rozumkach?

Gwarek, a to Tesco jest przy jakiejś ulicy? Jakiej???

Jakie 83, miało być 840? A w ogóle, to jest jakieś bez sensu, jechac do Chorzowa po to, żeby dojechac do Bytomia! To mi jakoś na około wychodzi! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Co ja juz nic nie rozumiem ale to tylko taki maly szczegol :wink:

a 83 wzielo sie z tego ze moglabys jechac nim bezposrednio na tarnogorski dworzec a z tamtad do Tesco..I dlatego zastanowilo mnie ktory to bus jedzie do Tesco z Tarnowskich Gor :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

:) Do TEsco z TG jedzie mój prywatny bus :) taki mały i zielony :)

Carr i Coztego propozycja taka: Gdzie możecie być razem: (okolice bytomia) I ja po Was podjadę. Tylko boję się brać dwa nieznane psy :(

Ustalcie miejsce: godzina 17:30 (mogę się spóźnić, bo pojadę zaraz z egzaminu)

Link to comment
Share on other sites

Gwarek w razie czego Malenstwo zostanie w domu :niewiem:

JA spokojnie moge byc na dworcu w Tarnowskich Gorach albo dojechac do Zabrza na dworzec.....Wolalabym na jakis dworcach bo ze mnie taka oferma wiejska jest,ze w miastach sie gubie :lol:

Posprawdzam tylko kiedy mi sie zajecia koncza i jestem do dyspozycji...W tym pech ze wlasnie w srode mam na ogol ostatnie w tygodniu :lol: No nic,jakos to bedzie :lol:

Lece na spacer z psem,aby sie zalapac na ulewe i miec okazje do zaspiewania "Deszczowej Piosenki" :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Carr, Zabrza nie znam więc nie trafię tam na dworzec:(

Dworce to dobry pomysł :) Jeśli Coztego się zgodzi to może być stacja benzynowa na dworcu w Bytomiu :)

Tylko mam jeden problem: tye różnych godzin, ze sie pogubiłam :(

niech ktoś podsumuje gdzie i o której :) bo mi się już nie chce wszystkiego liczyć :)

Czacza, może też podjedziesz na dworzec bytomski a potem do Tesco po... właśnie kto będize pod Tesco? :(

mam wodę z mózgu :(

Link to comment
Share on other sites

mam wodę z mózgu :(

A nie mówiłam! :evil:

Mam nadzieję, że pod dworzec w Bytomiu trafię. To jest jakiś Bytom Główny? Żebym wiedziała, gdzie jechać ;)

Jak dla mnie pomysł z podjechaniem po nas jest suuuper. Ja będę bez Kreski, więc problem transportu obcego psa odpada :D

Link to comment
Share on other sites

Chyba zaczyna się coś układać :) Będę na stacji benzynowej koło głównego dworca autobusowego w Bytomiu. Na stacji mi łatwiej zaparkować niż między autobusami ;) .Myślę, że zdążę na 17:15 lub 17:20. To troszkę zależy od tego jak pójdzie egzamin :evil: . Na tej stacji będzie Coztego i Carragan :) Potem mój zielony express pomknie do Tesco gdzie spotkamy o 17 :30 Czacze i Godelaine. A dalej to już jest tylko Liga :) Czy ktoś z Was ma komórkę i może mi rzucić nr na priv? Tak na wszelki wypadek.

Acha: mój pojazd to zielona corsa. Zazwyczaj tak brudna, że kolor jest niezbyt wyraźny, w środku pełno kłaków i piachu, więc proszę nie zakładać strojów niedzielnych :oops:

Link to comment
Share on other sites

W Plejadzie jest sklep zoologiczny. Nawet nieźle zaopatrzony, ale... sprzedają tam szczeniaki oraz ledwo żywe króliczki i inne ssaki :( :evil: Zatem ja osobiście bojkotuję ten sklep :(

Ostatnio widziałam tam szczeniaki podpisane rottweiler , a sądząc po łapkach nie wyrosną wyżej niż średni pudelek :x

Link to comment
Share on other sites

W Plejadzie jest sklep zoologiczny. Nawet nieźle zaopatrzony, ale... sprzedają tam szczeniaki oraz ledwo żywe króliczki i inne ssaki :( :evil: :x

nie zapominaj o papugach i innych ptakach...:evil:

BTW.apropo dworca....To w ktorym miejscu dworca ? Moze pod kioskami....?

Link to comment
Share on other sites

Carr, koło dworca w Bytomiu jest stacja benzynowa. Tam będę udawała, że tankuję :) zielona corsa. No, zielony groszek ;)

Godelaine: LIGA. Każdy napotkany kolejarz i złomiarz Ci powie ;) Ewentulanie jeśli szykasz na mapie to Żabie Doły lub Dolina Górnika.

A knajpie chyba na imię Bartek, ale mało kto używa tej nazwy.

Link to comment
Share on other sites

Carr, koło dworca w Bytomiu jest stacja benzynowa. Tam będę udawała, że tankuję :) zielona corsa. No, zielony groszek ;)

aaa juz kojarze :D

Psia kostka tez bysmy musieli kupic jakies auto bo w dzisiejszych czasach niezmotoryzowany czlowiek jest na przegranej pozycji ....Moze powinnismy zakupic tira ?Ekskluzywny,elegancki,przestronny,efektowny.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...