Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesli mozna sie wtracic:
Na zdjeciach widac, jak jeden pies skacze, za nim siedzi jakis inny, na innym tu pies trenuje tam inne sie ganiaja. Tak nie powinien wygladac trening :shake: Po pierwsze ten pies, ktory pracuje jest rozpraszany, po drugie te psy, ktore nie cwicza sie mecza, a potem nie pracuja w 100% ich mozliwosci.
Jeden pies jest na placu i cwiczy dana kombinacje, przeszkode. Reszta do plotu na sznurek i czeka na swoja kolejke. Psa odpina sie tylko, zeby wejsc z nim na tor, lub zeby wyjsc wysikac psa (ale nie zeby ganial z innymi psami!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Jesli mozna sie wtracic:
Na zdjeciach widac, jak jeden pies skacze, za nim siedzi jakis inny, na innym tu pies trenuje tam inne sie ganiaja. Tak nie powinien wygladac trening :shake: Po pierwsze ten pies, ktory pracuje jest rozpraszany, po drugie te psy, ktore nie cwicza sie mecza, a potem nie pracuja w 100% ich mozliwosci.
Jeden pies jest na placu i cwiczy dana kombinacje, przeszkode. Reszta do plotu na sznurek i czeka na swoja kolejke. Psa odpina sie tylko, zeby wejsc z nim na tor, lub zeby wyjsc wysikac psa (ale nie zeby ganial z innymi psami!!)[/quote]
bo to nie był de facto trening, tylko bardziej zabawa. Była paskudna pogoda, nam się nie chciało nic, psy były rozproszone, więc sobie robiły co chciały :) Tym bardziej, że byliśmy tam sami, bez kogoś znającego się "na rzeczy". Prawdziwe treningi zaczna się wtedy, gdy będzie prowadzący i konkretna grupa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiuroszczura']K'woli ścisłości: ul. Zwycięstwa zaczyna się od rynku :P a ma koniec przy brzydkim budynku dworca PKP.
Ale jak ktoś nie wie gdzie jest rynek, to można zawsze zapytać kogoś na ulicy... :)[/QUOTE]

Wiem, że numerki idą w stronę dworca, ale tak mi było łatwiej wytłumaczyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aten@']bo to nie był de facto trening, tylko bardziej zabawa. Była paskudna pogoda, nam się nie chciało nic, psy były rozproszone, więc sobie robiły co chciały :) [/quote]

:shake: W ten sposob tylko zniechecacie psy. Lepiej sobe odpuscic, niz pozwalac na cos takiego. Moze traktujecie to jako sposob wybiegania pieseczka, ale...jesli chcecie naprawde miec satysfakcje z biegania z psem to proponuje nie odrozniac treningow "zabawowych" i treningow "na serio". Trening to trening, a bieganie to bieganie, ale poza placem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Atena@... Mówisz, że mnie zabrakło? :D :D :D (ach, ta skromność :lol: )[/quote]
no baaa :lol:

[quote name='Godelaine'] A tak poważnie... Jeśli nie ma żadnych 'ale', to rezerwuje miejsca na 18:45 (co by wszyscy podochodzili). Jakieś specjalnie życzenia co do konkretnego pubu macie? Czy zdajecie się na mnie? :D[/quote]
dla mnie godzina jest bez znaczenia, byle po 17stej :) więc czekam na ostateczne info, gdzie i o której się spotykamy.

Link to comment
Share on other sites

Mnie niestety nie będzie na jutrzejszym spotkaniu :-(
Rozchorowałam sie po ostatnim treningu i nie dam rady przyjechać :-(
Owocnego spotkania! I prosze napiszcie najważniejsze rzeczy na forum! :smile:

PS: Na treningach flyballu tez mnie nie będzie (ani w sobote ani w niedziele). Mam nadzieje, że uda nam sie to potem jakoś nadgonić:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']:shake: W ten sposob tylko zniechecacie psy. Lepiej sobe odpuscic, niz pozwalac na cos takiego. Moze traktujecie to jako sposob wybiegania pieseczka, ale...jesli chcecie naprawde miec satysfakcje z biegania z psem to proponuje nie odrozniac treningow "zabawowych" i treningow "na serio". Trening to trening, a bieganie to bieganie, ale poza placem.[/quote]

Hejka!
Dziękujemy za garść życzliwych rad. Każda opinia jest mile widziana jako, że nie posiadamy jeszcze (przynajmniej ja nie posiadam) odpowiednich kompetencji w agility. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ecco']A propos dzisiejszego spotkania powiem tylko tyle
JESTEŚCIE LUDZIE WSPANIALI
Dokładnie WSPANIALI Klik Klik...[/quote]

Tez mam takie wrazenia!

KLIK :evil_lol:

PS - na spacer wieczorny wzielam pilke i zastosowalam Twoje rady. Suka byla moja :loveu:

PS 2 - czuje ze zmontujemy fajna grupe :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...