Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

A ja juz zaczelam przygotowania :cool3:
Wyklikalam dzis psom przeskakiwanie przez deske lezaca na podlodze. Zalapaly po kilku 'klikach', teraz bedziemy generalizowac, bo Gaga jest bardzo podejrzliwa w stosunku do nowych rzeczy (jezeli ja polozylam ta deche na podlodze i tak na nia patrze, to musi byc cos nie tak! lepiej sie trzymac z daleka :roll: ) Na szczescie wystarczyly jej chyba 3 kliki i zalapala o co chodzi :)
Tak ze merytorycznie bedziemy przygotowani. Nawet Bu skakal jakby deska miala co najmniej pol metra wysokosci! :evil_lol: Moze z niego tez cos bedzie.
Juz sie nie moge doczekac pierwszych prob ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka!
Mam takie pytanko, czy w tej grupie 13 zadeklarowanych osób jest ktoś kto miał do czynienia ze szkoleniem agility? Bo my z psiakiem jesteśmy "zieloni". Jak na razie, to jedyną stycznośc z tym sportem mieliśmy na torze psiego przedszkola Gostaru. Nie chciałbym przypadkiem zniechęcić psa lub niepoprawnie go uczyć, stąd moje pytanie:)

Pozdrawiam
Woo

Link to comment
Share on other sites

hmm a lubi Twoj piesek skakac przez jakies pnie?wlazic na jakies dziwne przewalone drzewa?jesli tak to super:D moje potrafaja skakac przez porzeszkody jakies;p i robic slalom miedzy nogami:Dno a mala sucz uwielbia wlazic tak wysoko jak sie tylko da:D:D a z duzym nie wiem.. bo go nikie wpuszcze na waskie drzewo zeby mi wlazl na ponad 3 m wysokosci;/

Link to comment
Share on other sites

Mój cavalierek uwielbia wszelkie przeszkody, ćwiczyliśmy na placu zabaw przeskakiwanie przez opony, wchodzenie po pochylni i zatrzymanie, jest bardzo skoczny / obraca się w powietrzu o 360 stopni jak pieski skaczące po freesbe/, chętnie aportuje. Za smakołyk zrobi wszystko no i chętnie przybiega na zawołanie.:cool3: Myślę więc że nadaje się do mini agility?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aloha


Do dnia dzisiejszego nie zanotował większych zmian w przedmiocie naszego spotkania większa część Nas a myślę tu o osobach, które nadały sobie numerek opowiada się za godzinami popołudniowymi w sobotą. I tak chyba zostanie moglibyśmy jedynie przesunąć godzinę z 16:30 na 17:00 tak, aby Tanina mogła dotrzeć, ale decyzję pozostawiam większości.

Tanina czy dojedziesz do nas na 17 w sobotę?

Tak na marginesie temat niedzielnego spotkania podjęli CIMI, NATHANIEL, MA-JA, PATISZON, ASIUNIA, GODELAINE, MARMARA19, WOO, LORA, DORKA, DUKAT, TANIA, ZUZOLANDIA, ANIA W, OLEQ 18, PSIUROSZCZURA, ATEN, SPORYSZKA, FRODKA, ASZTIR i moja skromna osoba Ecco okrągłe 21 sztuk wszystkim bardzo dziękuję.

Za przeniesieniem spotkania na sobotę optowali CIMI, MA-JA, ASIUNIA, GODELAINE, MARMARA19, WOO, DORKA, ATEN, SPORYSZKA, FRODKA, Ecco 11 z 13 więc jeżeli do jutra nic się nie zmieni spotykamy się w sobotę o 16:30.
Myślę, że na spotkaniu odpowiemy sobie na wszystkie nurtujące nas pytania gdzie będziemy ćwiczyć, kto będzie nas trenował, itd...
Myślę też, że na to pierwsze organizacyjne spotkanie nie powinniśmy zabierać psów.

To ja mam tyle
Aloha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Przepraszam, [B]Ecco[/B],
ale o jakim spotkaniu Ty piszesz, bo cos czuje, ze sie zagalopowalas/les?:roll:[/quote]



Cały czas piszemy o jednym spotkaniu ludzi chcących trenować na śląsku Agiliti.




W którym momencie się zagalopowałem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Piszac, ze podjelam temat spotkania, o ktorym nota bene nic nie wiem:niewiem:

Przeczytaj dokladnie co napisales.[/quote]


Ok. Odniosłem mylne wrażenie.
A skoro jest inaczej to bardzo Cię przepraszam:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']MM czasem trenujesz flyball niedaleko hodowli energizerow?? U madzi i Seby???

Bo wpadly mi w oczy 2 przepiekne belgi ^^ co tam byly 2 tyg temu, bo my narazie mamy szlaban na flyball poki piesek sie nie nauczy bezwarunkowo wracac na komende :P[/quote]



Madzika, Jak twój czworonóg ma na imię ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ecco']Aloha
Ogłaszam wszem i wobec że spotykamy się w sobotę o 16:30 pod żyrafą.
Koniec i kropka ksiądz Konopka
Obecność obowiązkowa
Aloha[/quote]

Kochani, kochani, kochani!!! czy można się jeszcze dołączyć?????
Nowi jesteśmy na forum i dopiero dziś się dorwałam do tego tematu bo mi neta pare dni temu podłączyli :).
Mój Oskar to owczarek niemiecki (1 rok i miesiąc), w połowie grudnia zdajemy egzamin z PT i właśnie szukamy dla siebie nowego zajęcia.
Jeżeli nic nie stanie mi na przeszkodzie(wściekli klienci w pracy:eviltong: ) i skład grupy jeszcze nie zamknięty to chętnie przyjadę w sobotę na spotkanie tylko proszę o informację czy z psem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...