Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']To ruszcie w koncu tylki, zorganizujcie przeszkody, teren. Co niektorym od ponad pol roku to powtarzam....Umiesz liczyc, licz na siebie!![/quote]

No tak, wiem, wiem, ale niepołnoletnia:oops: nic nie poradzi, trzeba starszych, były jakies przymiarki do tworzenia toru w Gliwicach, ale nie wyszło, a z Psia Krainą to tragedia ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Powiem tak, że być może mam teren, ale.. muszę się dowiedzieć jaki jest dużo i w razie czego ile kosztowałby wynajm. I nie jest ogrodzony.A i jest to za gliwicami.[/quote]
W którą stronę za Gliwicami? Bo jeśli z drugiej strony to trochę daleko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witajcie!
ja właśnie szukam czegoś na śląsku, ale widze, że nici z tego.
Osobiście mam działkę - ogrodzoną. Chętnie postawię na niej tor agility. Trzeba by było nad tym popracować, ale wszystko da się zroić. Niektóre przeszkody możemy zrobić sami a na niektóre można się złożyć, czy ktoś ma może ochotę poćwiczyć?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='karolciask']W Linkowni sa tylko te najbardziej znane, a poza tym nie ma tam nic z okolic Sosnowca. Ja trenuję w Katowicach w Gostarze. To jest całkiem niedaleko w porównaniu z tymi wymienionymi w Linkowni, więcej info na [URL="http://gostar.home.pl/"]www.gostar.home.pl[/URL][/quote]




?????
Przecież Gostar ma tylko tor dla młodych psów?

Link to comment
Share on other sites

Hejka!
Jeśli się nie mylę, tor w Gostarze w Katowicach-Panewnikach jest użytkowany co dwa tygodnie, w niedzielę (psie przedszkole) i chyba w soboty. Może ktoś zorientowałby się czy można, np. odpłatnie, pohasać z psiakami w "wolne" soboty czy niedziele, lub w godzinach gdy nie ma zajęć.
Zdjęcia toru są na stronie Gostaru w dziale "aktualności"\"Nowe zdjęcia przedszkolaków!"
Pzodrawiam
Woo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...