Jump to content
Dogomania

Jak wytłumaczyc koleżance że jest to beznadziejny pomysł?


Doggerelly

Recommended Posts

[quote name='Sybel']Mnie bardziej zafascynował rozstrzał między Shih Tzu i Greyhoundem :) Skąd taki pomysł w ogóle?[/QUOTE]
Też się nad tym zastanawiam... Rozstrzał typu "Kupię sobie labradora..lub amstaffa. Ewentualnie jamnika" :D

[B]Dogerrelly[/B], a może koleżanka po prostu wkręca Ci kit ;) Może nawet nigdy jej nie zobaczysz z nowym psem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie wciąż zaskakuje jak mało ludzie widzą poza czubkiem własnego nosa i 5cm wokół niego. Mi też chyba niezbyt podobałby się cały różowy pies, ale to MI, komuś innemu może się bardzo podobać i wcale nie znaczy że jest chorym debilem, pedofilem, zjada dzieci i ma 8 wątrób. Po prostu ma inne zdanie niż ja. I jak tu może większości się to nie podobać, to pojedzie kawałek dalej i wszyscy pomysłem będą zachwyceni. Jesteśmy ludźmi, a ludzie mają to do siebie że się różnią i fajnie.
Jak chce malować niech maluje tylko niech psa od dzidzi nauczy że farbowanie jest super zabawą. I o.
A wy sobie siedźcie i się śmiejcie, powielajcie "bezpieczne" schematy, ale to nie takich ludzi szanuje się za odkrycia.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego żeby coś osiągnąć trzeba mieć w sobie odwagę. A nie siedzieć, nic nie robić i krzyczeć, że ktoś zrobił coś co odstaje od normy w danym miejscu. Krzyczą zazdrośni tchórze. Jak się nie będzie próbować, tylko mielić w kółko to samo, to się do niczego fajnego nie dojdzie. I nikt nie mówi o przywiązaniu psa do słupa i czekaniu aż zdechnie w "imię sztuki". Farbowanie z głową psa nie skrzywdzi.

Link to comment
Share on other sites

dobrze Grey, że się pojawiłeś jako doskonały przykład zatrzymania edukacji w pewnym miejscu - schemat strzyżenia sznaucera z czasów dawnych, już dawno nieaktualny, na szczęście(moim zdaniem, choć to sprawa gustu) inni ludzie próbowali dalej i teraz mamy inne sposoby cięcia tej rasy. Myślę że różnorodność jest korzystna, każdy może wybrać co preferuje.
Oczywiście można też psy zostawić w spokoju. Ale w tej kwestii jestem bardziej egoistyczna, ja psów zostawić nie mogę! ;D Jak wiele osób, także działajmy, ale nie krzywdźmy ich. Z resztą.. ty też wolałeś psa godzinami czesać niż zgolić, pies wolałby na pewno zgolenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']Lepiej poczytaj jej inne wątki. Jak dla mnie dziwne to wszystko.

Btw, ja się do grona wariatów nie poczuwam, ludzie po prostu mają różne zdanie na różne kwestie i wsjo. Nie może byc tak czarno-biało...[/QUOTE]

Spojrzałam w jej profil... Ma podobny rozstrzał między rasami jak jej koleżanka:roll: Od psów bandogge'ów (nieuznanych przez ZK) po najbardziej cao. W jednym poście podała, że jest niepełnoletnia. Także po wypowiedziach na dogo (jak i nie odpowiadaniu na posty) można spekulować, czy po prostu nie wymyśla:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doggerelly'][I][FONT=Garamond][SIZE=4][COLOR=purple]Ona chce miec psa. Shih tzu lub greyhounda. I niedawno dowiedziałam sie od niej, że oglądała program o psach gdzie była farba do sierści. Po czym oświadczyła również iż ona chce jak kupi sobie psa malowac shih tzu w ten sposób całego na różowo, a za to greyhounda jeśli kupi chce my robic farba wzory na zadzie jakieś gwiazdeczki, serduszka.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Garamond][SIZE=4][COLOR=#800080]Jak wytłumaczyc jej że pies bedzie przez nią wyglądał jak debil?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/QUOTE]

powiedz, że jeżeli dowiesz się, albo zobaczysz, że takie coś mu zrobiła pomalujesz ją tak samo i będzie miała również na zadzie gwiazdki -.- postraszyć nie zaszkodzi ^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doggerelly']Rozstrzał pomiedzy rasami?
Podobają mi sie bandoggi ale czy to oznacza że od razu kupuje tego psa?
Mam zamiar zakupic Azjate i zdania nie zmienie. Chyba może mi sie podobac wiecej niż jedna rasa psa?[/QUOTE]
Chyba znasz już odpowiedź na to pytanie. Nikt Cie tutaj nie będzie linczował za to, co Ci się podoba a co nie. Zwyczajnie ciekawa jestem, skąd zainteresowanie zupełnie różnymi rasami. Ale pomińmy to, bo stworzyłaś wątek na inny temat, który bardziej dotyczy Twojej koleżanki.

Dziwne trochę, że ktoś tworzy nowy temat, żeby uzyskać trochę informacji, porad, a potem nagle znika. I tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...