Jump to content
Dogomania

Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)


bric-a-brac

Recommended Posts

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rudzieńka zamieszkała na Targówku w bloku. Z parą młodych ludzi, oraz ich mamą. Mieli już psa, starego bardzo chorego, który wymagał ciągłego podawania leków, i uwagi, więc stwierdzili, że nie będzie dla nich problemem zapuszczanie kropelek. Szukali psa małego, nie koniecznie szczeniaka i wypatrzyli Rudzieńkę. Wiedzą co się jej przytrafiło i że oczko może wymagać leczenia, że Rudzia na początku może być nieufna, a przyparta do muru może próbować się odgryźć. Niczym się nie zrażali. Kiedy przyjechali ja byłam zdziwiona, ale mam nadzieję, że "pies ma lepszy nos" i zna się na ludziach ponieważ do "obcych" Rudzia się cieszyła i dała się wygłaskać. Bądźmy dobrej myśli. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Zmienię, zmienię, trochę się ociągam wiem ;)
Bardzo mnie zaskoczyła wiadomość o DS i strasznie się cieszę, że Rudzia ma swojego ludzia :)

Przy okazji, bo to i Bipiego wątek też jest. Bipi ma się dobrze. Przytyło mu się podobno, bo Pani mu podtyka mu smaczki ;) Nadal nie lubi zostawać sam w domu. Może Igam zdobędzie jakieś fotki klopsika :)

Trwający bazarek dla Rudzi, jeśli nie będzie sprzeciwu Kupujących, rozliczę na konto Samby. Jej także przekażę kasę jeśli zostanie coś po rozliczeniu Rudzi. Czekam tylko na informacje którego dokładnie Rudzia poszła do DS, żeby rozliczyć się z Paulą za wrzesień.

edit:
Przelewam Pauli 55zł za wrzesień (01-11 września). Deklarowicze, nie wpłacajcie już na Rudzię. A jak ktoś może i zechce, to zapraszam na wątek Samby.

Edited by bric-a-brac
Link to comment
Share on other sites

Kwotę, która pozostała w rozliczeniu Rudzi 82,44zł przepisałam właśnie na Sambę. Jej nowe rozliczenie w poście: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212145-Samba-pies-idealny!-Samba-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji-%28%28%28%28?p=21335044#post21335044[/url]

Tym samym serdecznie dziękuję WSZYSTKIM którzy jednorazowo czy stale pomogli w utrzymaniu Rudzi, także osobom wspierającym bazarki: fantami, zakupami czy choćby podrzucaniem. Serdecznie dziękuję! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Tu u Rudzi, to tłumów nie było ostatnio :diabloti: Ja też się ogromnie cieszę, że ktoś się dla niej znalazł. Trochę się ociągam ze zmianą tytułu... Prosiłam dzisiaj Paulę, żeby może zadzwoniła, spytała co u niej... A może przesadzam i niepotrzebnie wiercę...[/QUOTE]
Nie przesadzasz.Wierc.......................do skutku:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...