Jump to content
Dogomania

Alden-taki piękny i co z niego zostało? Alden już w wymarzonym NOWYM DOMU!!!!


Nilsson

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam do Pani kilka razy - wysłuchałam muzyczki a później poczta. Jest niedziela i ludzie mają różne zajęcia. Będę dzwoniła jutro - dam znać. Poprosiłam Monikę aby ze mną pojechała , więc jak się umówię, to pojedziemy we dwie. Trzymam kciukasy za Aldena.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonił telefon w sprawie Aldena. Z Tarnowa. Telefon miał miły, kobiecy głos i ... żadnych pytań dotyczących psa. Na moją pro[pozycję, że mogę odpowiedzieć na takowe, bo pies jest u mnie od początku roku dowiedziałam się, że wszystko zawarte jest w ogłoszeniu i telefon nie jest zainteresowany żadnymi informacjami. W związku z tym podałam nr do Dea w celu omówienia formalności.
Hmmmm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Zadzwonił telefon w sprawie Aldena. Z Tarnowa. Telefon miał miły, kobiecy głos i ... żadnych pytań dotyczących psa. Na moją pro[pozycję, że mogę odpowiedzieć na takowe, bo pies jest u mnie od początku roku dowiedziałam się, że wszystko zawarte jest w ogłoszeniu i telefon nie jest zainteresowany żadnymi informacjami. W związku z tym podałam nr do Dea w celu omówienia formalności.
Hmmmm...[/QUOTE]

no... bez komentarza... a coś wypytałas jakie warunki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Dzwoniłam do Pani kilka razy - wysłuchałam muzyczki a później poczta. Jest niedziela i ludzie mają różne zajęcia. Będę dzwoniła jutro - dam znać. Poprosiłam Monikę aby ze mną pojechała , więc jak się umówię, to pojedziemy we dwie. Trzymam kciukasy za Aldena.[/QUOTE]

i co???????

Link to comment
Share on other sites

Teraz napiszę jak kasiek. :
"z mojego info wynika ze nic z tego nie wyszlo a ta druga pani co jej dalam nr do dea to sie chyba nie odezwala bo ta co byla pierwsza to byl niewypal"
Podsumowując ( już we własnym stylu ) - zaczęłam wczoraj pisać na wątku i tworzyć treść ogłoszenia. Ale zrobiło mi się smutno, wyłączyłam kompa i polazłam do Aldena...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tomek pojechał po słomę do bud bo zima przyszła. Położył z tyłu siedzenia, wpakował belę słomy i przywiózł. Następnego dnia moje dziecko wlazło do auta, rozejrzało się i stwierdziło - o, konika wiozłeś!
Jak się ma zrytych rodziców to nic w życiu nie dziwi.
Fotki zrobię w niedzielę, jak przyjdzie Pani Maria - weźmie chłopaków na smycze i wyjdą jakieś przyzwoite może.

Link to comment
Share on other sites

Nilsson bajerowała, ja bajerowałam a teraz Nilsson dogrywa szczegóły.
Ma być starsze małżeństwo, domek z ogrodem, niedługie powolne spacerki, kanapa i własny kocyk ( którego Czechu nie będzie wywlekał). Bez budy, chyba, że Alden bardzo będzie chciał.

Link to comment
Share on other sites

A więc tak: Dom super ,Pani na emeryturze,ogródek z tarasem (wyjście z pokoju)Chce z nim chodzić na spacerki,po wnuki do przedszkola i chce go mieć w domu,ale mówiła ,że jakby nie chciał być stale w domu to na tarasie mu budę postawi.Żeby tylko zaakceptował nowy dom to lepszy chyba mu się nie marzył.No i będzie mieszkał blisko mnie :lol:Jeżeli wszystko dobrze się ułoży to powinien w sobotę wyruszyć do nowego domku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...