Jump to content
Dogomania

Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Puszek-Okruszek']witam...
Ikarek był dzisiaj przywitać się z weterynarzem:) i wizyta przebiegła wzorowo,nad prawą brwią miał kleszcza,ale już wszystko dobrze.Jesteśmy umówieni na sobotę...tym razem coś na pchełki i kleszcze....wszystko stopniowo,żeby nie zniechęcać:D[/QUOTE]

Witamy Kochaną wybawicielkę Ikarka :)
Możemy liczyć na zdjętka??

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie jakiś czas a tu takie wspaniałe wiesci, że aż się poryczałam że szczęścia.
Ikarku tak bardzo się cieszę :) To mamy szczęśliwych ludzi którzy mieli wielkie szczęście mogąc poznać Ikarka i mieć go u siebie :-)
SUPER !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']A ktoś wyrzucił takiego wspaniałego psiaka:mad:[/QUOTE]


Ja nie chcę pisać, co Ikarek w domku robi, jak uwielbia Pana - [B]Puszek - Okruszek[/B] sama napisze, jak będzie chciała :)

Z butami fajny numer był :)))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

A co z myślą o przekazaniu deklaracji Ikarka na jakąś inną bidę, czy w tym temacie coś się dzieje, i zaznaczam że pytam z ciekawości, bo sama nie mam deklaracji na Ikarka, więc nie chciałabym włazić z butami, ale wiemy, że wszystkie bidy tam czekają i Trufel i Maniek, Aramis, Lord, Imbirek i każdy inny.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']A co z myślą o przekazaniu deklaracji Ikarka na jakąś inną bidę, czy w tym temacie coś się dzieje, i zaznaczam że pytam z ciekawości, bo sama nie mam deklaracji na Ikarka, więc nie chciałabym włazić z butami, ale wiemy, że wszystkie bidy tam czekają i Trufel i Maniek, Aramis, Lord, Imbirek i każdy inny.....[/QUOTE]

Deklaracje oraz wpłaty są głównie z fb i darczyńcy muszą wyrazić zgodę - mam nadzieje, że nie będzie problemów, na razie nie ma sprzeciwów - za co bardzo dziękujemy:)
Myslałam o suni śpiacej na betonie, juz pisałam o tym na Jej watku, zajrzyj, uzasadniłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Ja nie chcę pisać, co Ikarek w domku robi, jak uwielbia Pana - [B]Puszek - Okruszek[/B] sama napisze, jak będzie chciała :)

Z butami fajny numer był :)))))))))))))))))))))))))))))[/QUOTE]

To prawda:) Ikar upatrzył sobie mojego męża i kiedy Mama przyszła do nas w gości,nie wolno jej było nawet postawić butów koło butów JEGO PANA:D brał je w zęby i odstawiał :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puszek-Okruszek']To prawda:) Ikar upatrzył sobie mojego męża i kiedy Mama przyszła do nas w gości,nie wolno jej było nawet postawić butów koło butów JEGO PANA:D brał je w zęby i odstawiał :D[/QUOTE]

A to ci dopiero. Wie jak zdobyć serce pana. Widocznie kiedyś tez miał pana. Może ten ktoś umarł i spadkobiercy wyrzucili Ikusia?

[B]Lobaria, na wątek którego psiaka wysyłac zaproszenia?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']A to ci dopiero. Wie jak zdobyć serce pana. Widocznie kiedyś tez miał pana. Może ten ktoś umarł i spadkobiercy wyrzucili Ikusia?

[B]Lobaria, na wątek którego psiaka wysyłac zaproszenia?[/B][/QUOTE]Wiem tylko,że Ikar bardzo boi się gwałtownych ruchów,piłki i dzisiaj bał się gromadki chłopaków.Ktoś go musiał krzywdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puszek-Okruszek']To prawda:) Ikar upatrzył sobie mojego męża i kiedy Mama przyszła do nas w gości,nie wolno jej było nawet postawić butów koło butów JEGO PANA:D brał je w zęby i odstawiał :D[/QUOTE]

Ikuś, ale z Ciebie aparat.....
Jesteś jedyny i niepowtarzalny na dogo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puszek-Okruszek']To prawda:) Ikar upatrzył sobie mojego męża i kiedy Mama przyszła do nas w gości,nie wolno jej było nawet postawić butów koło butów JEGO PANA:D brał je w zęby i odstawiał :D[/QUOTE]

Jak cudownie się takie coś czyta:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Myślę, że szczeniorow, Kajka i Kokosza...
I suni, która spi na betonie.[/QUOTE]
Koniecznie, szczeniaczki są najbardziej zagrożone. Tam sa jeszcze dwie malutkie sunie i psia rodzinka:(
Nie macie pojęcia jak się cieszę,że Ikar jest w takim cudnym domu.
Jaki niesamowity zbieg okoliczności... wręcz nieprawdopodobny łańcusze sytuacji , które zaowocowały szczęsciem Ikara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...