Jump to content
Dogomania

Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Tofikowa']a to przepraszam, źle zrozumiałam:roll: może na Avilię?
na tej stronie można zamówić ogłoszenie do gazety Mój Pies, nie znałam wcześniej tej stronki, może się kiedyś przyda[/QUOTE]
Kupiłam pierwszy raz miesięcznik Mój Pies ponieważ przeczytałam na którymś wątku o ogłoszeniach które można tam zamieszczać. Pisało że ogłoszenie kosztuje 120 zł. Rzeczywiście jest drogo. Jedna linijka czyli 22 znaki kosztuje 10 zł. Zamieszczenie zdjęcia kosztuje 55 zł. W rezultacie lekko może wyjść 120 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bakusiowa']Kupiłam pierwszy raz miesięcznik Mój Pies ponieważ przeczytałam na którymś wątku o ogłoszeniach które można tam zamieszczać. Pisało że ogłoszenie kosztuje 120 zł. Rzeczywiście jest drogo. Jedna linijka czyli 22 znaki kosztuje 10 zł. Zamieszczenie zdjęcia kosztuje 55 zł. W rezultacie lekko może wyjść 120 zł.[/QUOTE]

sporo :sad:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam wczoraj ogłoszenie na tablicy lecz nadal czeka na sprawdzenie:roll:
Ikuś już jest na tablicy, wyrózniony.
[url]http://tablica.pl/oferta/piekny-ikar-poszukuje-swojego-czlowieka-ID13R4w.html#0bbd271b;r:4;s:102[/url]

Edited by bakusiowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Ikarek był wczoraj na spacerku z Moną - ale tu cisza...
Czy to kogoś w ogóle obchodzi...?
:roll:[/I][/QUOTE]

No i co ? I jak było na tym spacerku ? Wspólna przechadzka się spodobała ?

Link to comment
Share on other sites

Ikar będzie miał pakiet 130 ogloszeń wykupiony przez Bakusiową :lol: spójrzcie na tekst

[COLOR=#000000][B]Ikar-niezwykłe imię dla niezwykłego psa.[/B]

Ikar to około 6 letni pies. Miał trudne życie, nie zaznał od człowieka zbyt wiele dobra. Przez pierwsze tygodnie w schronisku nie ufał nikomu. Był przerażony życiem, skrzywdzony, nieufny. Ktoś bardzo Go zawiódł.
W oczach Ikara widzieliśmy ogromny strach. Jeden z najgorszych, jaki można zobaczyć w oczach psa-strach przed nami, ludźmi.
Postanowiliśmy pomóc Ikarowi odzyskać zaufanie do człowieka. Udało się. Ikar zaczął się stopniowo otwierać. Teraz, po kilku miesiącach to zupełnie inny pies. Niesamowita Przytulanka kochająca człowieka. Radosny, merdający ogonem na każdym spacerze, na który zabierają Go wolontariusze schroniska. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Na inne psy reaguje radością. Nie ma w Nim żadnej agresji. Gwarantujemy, że w zamian za miłość i kochający dom odda całego siebie, odda swoje serce.
Ikar okazał się prawdziwym i szczerym przyjacielem. To wyjątkowy pies dla wyjątkowego człowieka. Może dla Ciebie?
Zadzwoń do nas i adoptuj Ikara.
Warunkiem adopcji jest spotkanie przedadopcyjne i podpisanie umowy.
Możliwa pomoc w transporcie na terenie Polski przy partycypacji w kosztach.
Nie wydajemy psów do kojców ani na łańcuchy.

[B]Kontakt:
785 549 189 / 798 596 534[/B][/COLOR]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...