Jump to content
Dogomania

SH - Ranking Wystawowy 2006


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW, ORAZ DLA WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH PSIAKÓW:multi: :multi: :multi: :multi:

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA MIRKI PIOTRA I ZANETY ZA POWSTANIE RANKINGU.:multi: :multi: :multi:

POZIEKOWANIA ZA GRATULACJE :) BARDZO SIE CIESZYMY :) Z TEGO MALEGO SUKCESIKU :multi:
Piotr, Kasia, Lidka dzięki

Flashka - g - zastanów się czasem choć trochę...
zawsze masz najwięcej do powiedzenia - hmm a czy mi sie tylko wydaje czy nie masz nawet SH ;)?
może czasem warto przystopować... przemyśl to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW, ORAZ DLA WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH PSIAKÓW:multi: :multi: :multi: :multi:

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA MIRKI PIOTRA I ZANETY ZA POWSTANIE RANKINGU.:multi: :multi: :multi:

POZIEKOWANIA ZA GRATULACJE :) BARDZO SIE CIESZYMY :) Z TEGO MALEGO SUKCESIKU :multi:
Piotr, Kasia, Lidka dzięki

Flashka - g - zastanów się czasem choć trochę...
zawsze masz najwięcej do powiedzenia - hmm a czy mi sie tylko wydaje czy nie masz nawet SH ;)?
może czasem warto przystopować... przemyśl to.[/quote]

A co ma posiadanie danej rasy na własność do tego wszystkiego? Z reszta skad wiesz ze nie mam? Na Twoim miejscu nie byłabym tego taka pewna.
Z reszta nie wiem co was tak oburzyło to ze pogratulowałam wszystkich czy to ze napisałam ze przed Muminem jeszcze wszystko i ze to Savannah faworyt??Trudno zebym nie gratulowala skoro Pegaso powalił konkurencje w rankingu- czysty fakt.Chyba ktoś tu jest zbytnio przewrażliwiony. Kazdy ma swoj gust i swoich faworytów. Jedni sie znają na wzorcu inni nie, jeden odchodzi w nim do mniejszych, drugi do wiekszych itd.
Ja akurat jestem taka ze nie słodze kazdemu do tyłka jak co niektórzy, no ale widocznie nie robie tak bo nie mam w tym zadnej intencji jak pare osób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']A co ma posiadanie danej rasy na własność do tego wszystkiego? Z reszta skad wiesz ze nie mam? Na Twoim miejscu nie byłabym tego taka pewna.
Z reszta nie wiem co was tak oburzyło to ze pogratulowałam wszystkich czy to ze napisałam ze przed Muminem jeszcze wszystko i ze to Savannah faworyt??Trudno zebym nie gratulowala skoro Pegaso powalił konkurencje w rankingu- czysty fakt.Chyba ktoś tu jest zbytnio przewrażliwiony. Kazdy ma swoj gust i swoich faworytów. Jedni sie znają na wzorcu inni nie, jeden odchodzi w nim do mniejszych, drugi do wiekszych itd.
Ja akurat jestem taka ze nie słodze kazdemu do tyłka jak co niektórzy, no ale widocznie nie robie tak bo nie mam w tym zadnej intencji jak pare osób.[/quote]
[COLOR=Navy]
Asiu szkoda wdawać się w jałowe dyskusję i je podtrzymywać. Pisz co uważasz, lepiej tak niż być fałszywym.
A jeżeli ktoś chce słodzic niech słodzi - widać sam by chciał aby mu tez ktos kiedys posłodził, taka terapia na kompleksy :)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH']
[COLOR=navy]Asiu szkoda wdawać się w jałowe dyskusję i je podtrzymywać. Pisz co uważasz, lepiej tak niż być fauszywym.[/COLOR]
[COLOR=navy]A jeżeli ktoś chce słodzic niech słodzi - widać sam by chciał aby mu tez ktos kiedys posłodził, taka terapia na kompleksy :)[/COLOR]
[/quote]

:crazyeye:
Najsmutniejsze w tym wszystkim, że Wy NAPRAWDĘ nie rozumiecie o co chodzi (SZOK!)
Pomiędzy słodzeniem, a byciem napastliwie złośliwym jest jeszcze parę innych stanów emocjonalnych.
Agnieszko, zszokowała mnie Twoja wypowiedź, doprawdy. :shake:
Ja temat kończę w takim razie, bo widzę, że do konsensusu żadnego nie dojdziemy....

Link to comment
Share on other sites

Ja nikogo zachowań ani sposobu bycia nie komentuje, bo wiem ze są różne typy temperamentu, który kształtuje osobowość. I mi to rybka czy ktos jest obrzydliwie przemiły czy choleryczny, a w kynologii mozna spotkać takich ludzi ze nawet na wariatkowo dla nich juz za późno. A jak ktos chce oceniać kogoś osobowość to niech idzie sobie studiowac psychologie.. tam tego jest dużo i wiecej. W moim przypadku wole oceniac jedynie psy- i w tym przypadku kazdy ma prawo do swojego zdania, tym bardziej na publicznym forum który służy do wymieniania się pogladami i spostrzeżeniami. Tyle odemnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...