Jump to content
Dogomania

SH - Ranking Wystawowy 2006


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[URL="http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/ranking_2006_c.rar"]http://www.ols.vectranet.pl/~husky/ranking_2006_c.rar[/URL]
wszystkie wyniki z 2006 roku oprocz:

Czestochowy

ponawiam apel czy ktos dysponuje katalogiem, stawka i/lub pelnymi wynikami z ww.?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Miśka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/ranking_2006_c.rar"]www.ols.vectranet.pl/~husky/ranking_2006_c.rar[/URL]
wszystkie wyniki z 2006 roku oprocz:
Nowej Rudy
Rybnika
Czestochowy

ponawiam apel czy ktos dysponuje katalogiem, stawka i/lub pelnymi wynikami z ww.?[/quote]

Nowa Ruda wysłana :lol:
Ale bez wyników niestety nie spisałam ich :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']ja natomiast mam zagwozdke. Swiatowka troche namieszala...
czy psom zza granicy doliczac punkty "za udzial w wystawie zagranicznej"?[/quote]

Psom zza granicy w polskich rękach czy wogóle zagranicznym psom ?;)
A co oni nie mają swojego rankingu? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Psom zza granicy w polskich rękach czy wogóle zagranicznym psom ?;)
A co oni nie mają swojego rankingu? :evil_lol:[/quote]

w ogole zagranicznym. nie mam na mysli importow ;-)
taki Tokima na przyklad, na swiatowce natlukl 360 pkt i zastanawiam sie czy mu przysluguje jeszcze 50 dodatkowych za udzial w "zagranicznej" wystawie skoro to ranking Polski i swiatowka byla w Polsce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']w ogole zagranicznym. nie mam na mysli importow ;-)
taki Tokima na przyklad, na swiatowce natlukl 360 pkt i zastanawiam sie czy mu przysluguje jeszcze 50 dodatkowych za udzial w "zagranicznej" wystawie skoro to ranking Polski i swiatowka byla w Polsce...[/quote]


Ja sobie przeanalizowałam ubiegłoroczny ranking i tak naprawdę to w sukach [FONT=Arial][SIZE=2]Ch.E Winterfrost's MARRY POPPINS - 215 (2) i [FONT=Arial][SIZE=2]IntCh FIRE IN THE SKY - 210 (1) - to tak trochę ni przypiął, ni przyłatał. To nie są polskie psy, ani nawet czasowo nie są w polskich rękach, wiec po co je brać do polskiego rankingu. Czy nasze psy gdzieś ktoś uwzględnia??? Idąc tym tropem, można by np. brać pod uwagę wyłącznie psy pokazywane na wystawach w Polsce - wtedy miałoby to sens - psy polskie i zagraniczne na polskich wystawach. Ale skoro oceniamy nasze psy walczące w kraju i zagranicą, to nie zajmujmy się zagranicznymi psami, które przyjadą do naszego kraju raz jeden i koniec![/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Wg mnie polski ranking - to wyniki psów mieszkających w polsce lub stanowiące własność polskiego wystawcy.
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']ja natomiast mam zagwozdke. Swiatowka troche namieszala...
czy psom zza granicy doliczac punkty "za udzial w wystawie zagranicznej"?[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]do naszego rankingu zliczamy punkty [B]tylko [/B]psiakom należącym do polskich właścicieli:???: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]zagraniczne psy będą miały punkty za Poznań i nie tylko (np.Kielce,Olsztyn)doliczone w swoich krajach[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]Wg mnie polski ranking - to wyniki psów mieszkających w polsce lub stanowiące własność polskiego wystawcy. [/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT][/quote]
Racja ! Kryterium powinno być obywatelstwo polskie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']w ogole zagranicznym. nie mam na mysli importow ;-)
taki Tokima na przyklad, na swiatowce natlukl 360 pkt i zastanawiam sie czy mu przysluguje jeszcze 50 dodatkowych za udzial w "zagranicznej" wystawie skoro to ranking Polski i swiatowka byla w Polsce...[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]paradoksalnie Polski Ranking mógłby wygrać pies z drugiego końca świata:angryy: bez sensu...[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Czy ktoś jeszcze interesuje się tym rankingiem ?

Właścicielce najlepszej suczki gratuluję wygranej !
Pretendentek było sporo , wygrała jedna . Gratulacje !!![/quote]
Ja jestem zainteresowana...:lol: jeśli mowa o sukach:evil_lol: choć pies również mnie ciekawi:cool3:
a kto wygrał????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][B][COLOR=DarkRed]:multi:Gratulacje dla wszystkich !!![/COLOR]
[SIZE=2]Widze ze moj FAWORYT nie zawodny i co najwazniejsze bezkonkurencyjny:loveu: Mowa oczywiscie o Pegaso, ktory zakasował pozostałych w odpowiednich do wieku konkurencjach, ale co warto podkreslic w tak mlodym wieku uzyskal [U]najwieksza [/U]ilosc punktow ze wszystkich psow w rankingu. Az zal ze on taki mlody i sie jeszcze nie lapal na dorosle:cool1: No coz mysle ze jak tak dalej pojdzie doczekamy sie 'Muminomani':evil_lol: na wzor 'Malyszo[/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=2]mani'.[/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=2]:cool3:[/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=2] No i w tym roku jestem pewna ze moje slowa prorocze co do Niego sie sprawdza.:loveu: Szczegolne Gratulacje oczywiscie dla Muminka i Ewy:p[/SIZE]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][SIZE=3][B][COLOR=darkred]:multi:Gratulacje dla wszystkich !!![/COLOR][/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][SIZE=2]Widze ze moj FAWORYT nie zawodny i co najwazniejsze bezkonkurencyjny:loveu: Mowa oczywiscie o Pegaso, ktory zakasował pozostałych w odpowiednich do wieku konkurencjach, ale co warto podkreslic w tak mlodym wieku uzyskal [U]najwieksza [/U]ilosc punktow ze wszystkich psow w rankingu. Az zal ze on taki mlody i sie jeszcze nie lapal na dorosle:cool1: No coz mysle ze jak tak dalej pojdzie doczekamy sie 'Muminomani':evil_lol: na wzor 'Malyszo[/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][B][SIZE=2]mani'.[/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=2]:cool3:[/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=2] No i w tym roku jestem pewna ze moje slowa prorocze co do Niego sie sprawdza.:loveu: Szczegolne Gratulacje oczywiscie dla Muminka i Ewy:p[/SIZE][/B]
[/SIZE][/quote]

Tylko ze Małysz jest jeden i duzo wysiłku go kosztowała cała praca i sukcesy..
ale dobrze ze to Twoj faworyt i Twoje słowa;)
No ale cóż przed Muminem jeszcze wszystko...

Wszystkim bardzo serdecznie gratuluje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Tylko ze Małysz jest jeden i duzo wysiłku go kosztowała cała praca i sukcesy..
ale dobrze ze to Twoj faworyt i Twoje słowa;)
No ale cóż przed Muminem jeszcze wszystko...

Wszystkim bardzo serdecznie gratuluje!!![/quote]
Faktem jest tylko to ze Pegaso pracowac na sukces nie musi, bo jest piękny sam w sobie:loveu::p I wszystko przed nim sie dopiero zaczyna.

Link to comment
Share on other sites

O! Jest ranking! Podziękowania dla Pracusiów :multi:
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców i tych, którzy się do czołówki wogóle załapali :-)
Szczególne gratulacje dla naszej "rywalki", Vixen, za świetny wynik w tym roku! :Rose:
Gratuluję również Mirce i Bajce, które dzielnie nas goniły, ale na szczęście dla nas, sezon okazał się troszkę za krótki ;)
Brakowało mi w tym zestawiniu innej groźnej konkurentki, ale widzę, że w tym roku poszalała jeszcze w kategorii juniorów- już się boję kolejnego sezonu w jej wydaniu :razz:

Pegaso!.... :lying:
Wynik niesamowity- na dodatek w dówch kategoriach!
Gratulacje dla Ewy i jej podpopiecznego! :klacz:

Martwi trochę tak mała frekwencja wśród weteranów psów i suk.
Gdzie się podziały te piękne zwierzęta, które kiedyś oglądaliśmy na ringach w klasie championów? :roll:

A ty mi, Piotrze, powiedz, czy ten wynik u Twoich psiulków to efekt skrupulatnej kalkulacji, czy przypadek :razz:

[quote name='flashka-g']Tylko ze Małysz jest jeden i duzo wysiłku go kosztowała cała praca i sukcesy..[/quote]

A ja się po raz n-ty zastanawiam, czy Ci flashka-g, takie komentarze podnoszą ego, czy jak :angryy:
Stajesz się nudna z tą swoją zgorzkniałością....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']O! Jest ranking! Podziękowania dla Pracusiów :multi:
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców i tych, którzy się do czołówki wogóle załapali :-)
Szczególne gratulacje dla naszej "rywalki", Vixen, za świetny wynik w tym roku! :Rose:
Gratuluję również Mirce i Bajce, które dzielnie nas goniły, ale na szczęście dla nas, sezon okazał się troszkę za krótki ;)
Brakowało mi w tym zestawiniu innej groźnej konkurentki, ale widzę, że w tym roku poszalała jeszcze w kategorii juniorów- już się boję kolejnego sezonu w jej wydaniu :razz:

Pegaso!.... :lying:
Wynik niesamowity- na dodatek w dówch kategoriach!
Gratulacje dla Ewy i jej podpopiecznego! :klacz:

Martwi trochę tak mała frekwencja wśród weteranów psów i suk.
Gdzie się podziały te piękne zwierzęta, które kiedyś oglądaliśmy na ringach w klasie championów? :roll:

A ty mi, Piotrze, powiedz, czy ten wynik u Twoich psiulków to efekt skrupulatnej kalkulacji, czy przypadek :razz:



A ja się po raz n-ty zastanawiam, czy Ci flashka-g, takie komentarze podnoszą ego, czy jak :angryy:
Stajesz się nudna z tą swoją zgorzkniałością....[/quote]

proste rozwiazanie problemu... nie czytaj jak cos Cie nudzi:cool3: z reszta sama nie wiem czego sie przyczepiłaś?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]:B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW RANKINGU!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]a w szczególnosci dla[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]SOCHIego i MONIKI:klacz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]JAGIENKI-konkurentki VIXEN:happy1: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]SIBERI-konkurentki QUEEN:multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]MUMINA i EWY za NIEPRZECIĘTNE WYNIKI:klacz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]ŻANECIE i PIOTROWI [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]za wyhodowanie[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]WSPANIAŁYCH PSÓW:loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]oraz podziękowania dla MIRKI za RANKING!!!:calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff]JESZCZE RAZ DZIĘKI [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff]MAMY CO ŚWIĘTOWAĆ!!!:knajpa: :knajpa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...