Jump to content
Dogomania

Deprecha poszła precz - Misio rozpoczął nowe życie W SWOIM WŁASNYM DOMKU!


Zosia123

Recommended Posts

Zrobiłam podliczenie i rzeczywiście mamy za dużo pieniążków! Wooooow :):multi:
Możemy komuś zrobić prezent! :)

Słuchajcie, sunia2000 była wczoraj u Misia i podobno jego łapki się pogorszyły... Nie mógł biedaczek wstać... Tak się zastanawiam, czy nie podesłać Uli jakichś kocyków, bo tam w tym pomieszczeniu są co prawda fotele i legowiska, ale na podłodze jednak kafelki... A może nawet jakiś sweterek mu dać? Czy ktoś z Wrocka miałby coś takiego na zbyciu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimblunka']Misiu jeszcze trochę...
Ale on po kastracji, może dlatego wstać nie mógł...

Poszukam jakiegoś kocyka, myślę, że coś się znajdzie.

Kiedy Misiek jedzie do dt?
Zosia wpłacić Ci już kaskę?[/QUOTE]

To raczej łapki... Ja mam bardzo wiekowego tymczasa i także trudno mu wstać, bo ma okropną dysplazję i zmiany zwyrodnieniowe, chociaż ogólnie jest zdrowy i nawet go to nie boli... Ale dlatego wszędzie tam, gdzie on najczęściej przebywa, rozłożyłam różne legowiska.
W piątek będę wiedziala czy Misia zabierze Budrysek. Jeśli tak, to pojedzie w niedzielę. Jak nie, to chyba mój tz pojedzie w weekend.
Z kaską spokojnie, żeby nie zapeszyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]Cioteczki,jesli chodzi o kocyki -to dla dużego Misia trzeba przygotowac duże koce raczej ,dość grube i kilka na zmianę .A tym bardziej na zimę.
Można takie koce nieraz kupić w wielu ciucholandach -wyprać i mieć kilka w użyciu.Wybrać w dobrym stanie oczywiscie takie. [/COLOR][COLOR=navy] Male ,cienkie kocyki dla dużego Misia bedą i za male i za cienkie-na jego wielkość i [/COLOR][COLOR=navy]chore łapy,czy bolące biodra .
No i koniecznie jakiś gruby materac lub legowisko pod spod chyba też trzeba mu dać.A nawet by mial też koc do przykrycia go na noc,mogl wtulić się ,zagrzebać. To już niemlody pies raczej no i wymarzl w schronie ,niech ogrzeje sobie kości teraz choć .[/COLOR]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Dziewczyny, ja mam koce, kołdry. Ja osobiście na stawy polecam zawsze arthroflex w płynie, lub po prostu glukozamina, artroflex jest o tyle lepszy, że działa bardzo szybko ale jest drogi około 150 zł za butelkę pół litrową.[/QUOTE]

Od przybytku głowa nie boli ;)
Zapytam weta, czy nie dałby czegoś dla Miśka :)

Link to comment
Share on other sites

Swojemu Misiowi zaczęłam dziś podawać Canivinton Forte Plus. Oprócz sporej dawki glukozaminy i chondroityny, zawiera też korzeń hakorośli, który działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. za 90 tabl. zapłaciłam 89 zł + 9,90 koszt przesyłki. Kuracja na 3 miesiace.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mruczka']Mam fajny koc dla Misia - stary, ale za to wełna 100% ( nie jakieś polarowe badziewie) , sfilcowany aż miło, o psim zapaszku :eviltong:. Jak go przekazać ?[/QUOTE]
Fajnie :):):)
Ty mieszkasz na Krzykach, prawda? To można jakoś zorganizować przejęcie koca w drodze na autostradę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Fajnie :):):)
Ty mieszkasz na Krzykach, prawda? To można jakoś zorganizować przejęcie koca w drodze na autostradę :)[/QUOTE]
Matko kochana, sama z siebie się usmiałam :evil_lol: zamiast Krzykach, to przeczytałam w krzakach :eviltong: i oczy mi wyszły, że jak to Mruczka w krzakach mieszka :evil_lol:
ojj stara ja i goopia i jeszcze na dodatek niedowidząca :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Matko kochana, sama z siebie się usmiałam :evil_lol: zamiast Krzykach, to przeczytałam w krzakach :eviltong: i oczy mi wyszły, że jak to Mruczka w krzakach mieszka :evil_lol:
ojj stara ja i goopia i jeszcze na dodatek niedowidząca :diabloti:[/QUOTE]

I to jeszcze NA krzakach, a nie W krzakach :D
Ziuteczko zajrzyj do Pluta ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']
Ziuteczko zajrzyj do Pluta ;)[/QUOTE]
Zajrzałam i nadal nie mogę uwierzyć, boziuu, jaka ja szczęśliwa jestem :multi: :multi: :multi:
Upiję się dzisiaj ja nic :evil_lol:

Zosieńko moja kochana :loveu: a pojedziesz go odwiedzić ? Zobaczyć jak się ma ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123'][COLOR=magenta]Misiek przesyła buziaka Cioci [B]fochu[/B] za wpłatę 50 zł :)[/COLOR]
[COLOR=blue]Jeszcze raz proszę o przyznanie się, która to [B]Ania[/B] wpłaciła 25 zł dla Misia! :)[/COLOR][/QUOTE]

proszę bardzo :)
miziamy za uszkiem chłopaka

Link to comment
Share on other sites

No i klops: Budrysek jedzie dopiero w przyszłym tygodniu, a w aucie firmowym mojego tz-ta coś zaczęło trzeć i nie można pojechać w daleką trasę...
Myślcie szybko, co robić...
Może ktoś przetrzymałby go przez tydzień żeby już się nie męczył w klateczce?...


Ziuteczko: nie umawiałam się na wizytę, ale pani wydawała się w porządku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...