Jump to content
Dogomania

Łódź-spanielkowata sunieczka...MA DOM ;)))))!!!!!!!!!!!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co mnie się wydaje, że Funia to wcale nie czeka na nowy domek:razz: , bo ona czuje się jak u siebie, właśnie obszczekuje mi sąsiada :evil_lol: :evil_lol:
To raczej mój Sz. nie może się doczekac jak uwolni się od mojego wiecznego kichania- mam alergie na sierść psa i na wiele innych rzeczy szczególnie wiosną..:oops: :oops:
A może Funię można ogolić....oj chyba nie wyglądałaby za fajnie...ale może ja bym nie kichała :cool3:
[SIZE=4][COLOR=purple][I]NO ALE DOM TYMCZASOWY FUNI PRZYPOMINA SIĘ!!!!!![/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ja też kicham ja też:multi: :roll:
a jeszcze moje koty paskudne gubią teraz sierść na kilogramy:angryy: , nie można ich dotknąć, bo ręce natychmiast całe w sierści, wyczesywanie nic nie daje:shake:

Funia no gdzie jest ten Twój dom, no!

Link to comment
Share on other sites

aaa ...kochane Ciotki miałam wczoraj dość dziwny telefon ... nie tylko, że dość późno koło 22:30 :-(
Dzwoniła poprzednia właścicielka Funi.
Że niby sąsiedzi jej okna chcą wybijać bo oddała sunię, że niby sunia wyła jak opętana jak ją zabierałam ( hmmm.. byłam tam osobiście i nic takiego nie miało miejsca..), że niby Funia była w telewizji wystawiona na sprzedaż ...
I wogóle to nie wiem po co dzwoniła :-(
Trochę mnie zdenerwowała ale cóż ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszon']aaa ...kochane Ciotki miałam wczoraj dość dziwny telefon ... nie tylko, że dość późno koło 22:30 :-(
Dzwoniła poprzednia właścicielka Funi.
Że niby sąsiedzi jej okna chcą wybijać bo oddała sunię, że niby sunia wyła jak opętana jak ją zabierałam ( hmmm.. byłam tam osobiście i nic takiego nie miało miejsca..), że niby Funia była w telewizji wystawiona na sprzedaż ...
I wogóle to nie wiem po co dzwoniła :-(
Trochę mnie zdenerwowała ale cóż ....[/quote]

Ciotka...wiesz tak Pani to tak nie do końca..wiesz...
Nie należy się przejmować...zrzeczenie podpisane?
A funia w telewizji..hmmmm..kiedy?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszon']aaa ...kochane Ciotki miałam wczoraj dość dziwny telefon ... nie tylko, że dość późno koło 22:30 :-(
Dzwoniła poprzednia właścicielka Funi.
Że niby sąsiedzi jej okna chcą wybijać bo oddała sunię, że niby sunia wyła jak opętana jak ją zabierałam ( hmmm.. byłam tam osobiście i nic takiego nie miało miejsca..), że niby Funia była w telewizji wystawiona na sprzedaż ...
I wogóle to nie wiem po co dzwoniła :-(
Trochę mnie zdenerwowała ale cóż ....[/quote]


hahahaha ciekawe gdzie mieszkają tacy ludzie co chcą wybijac okna z powodu oddania psa!!na ogół okna to chcą wybijac jak się ma psa nie daj Boże wyjącego albo np kilka psów!to jakas niezrównoważona osoba ,nie przejmuj się!ech..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...