Jump to content
Dogomania

Łódź-spanielkowata sunieczka...MA DOM ;)))))!!!!!!!!!!!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moriaaa']Funiasta...ile Ty jeszcze laleczko będziesz czekać:(
Dostałam maila od byłej Pani..bardzo oschle poprosiła o częstsze informacje o suni:mad::mad::mad:[/quote]
Taaaaaaaaa.....czyzby sumienie ruszało?
Nie chcę się wyrażać,ale niech ta, "była Pani" ugryzie się w zadek.- To tyle co mam do powiedzenia na ten temat.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolka79']Taaaaaaaaa.....czyzby sumienie ruszało?
Nie chcę się wyrażać,ale niech ta, "była Pani" ugryzie się w zadek.- To tyle co mam do powiedzenia na ten temat.:angryy:[/quote]

Dokładnie Jolu..nie odpisałam, bo gdybym odpisała, mogłoby to się zakończyć sprawą karną:mad::mad::mad:

A Funiasta w górę skacze ;) Dzisiaj pogadam z Bunią o sterylce.

Link to comment
Share on other sites

FUNIA JEST CHORA!!!!!!
Funia od dwóch dni, odnosilam wrażenie, że ma ataki duszności i się dławi...dziś poszłysmy do zaprzyjaźnionej wetki i okazało się że Funia ma nieładne, czerwone gardło. Z gardłem to małe piwo- popije syropik pobierze witaminki i będzie oki doki.
Gorzej jest z serduchem Fuńki :shake: :shake: - tak bardzo chciała kochający domek,że serducho jej się rozrosło i nierówno bije, no ale poczekamy na koniec przeziębienia i wtedy skontrolujemy.
Narazie całkowity zakaz szaleństw z piłką na dworze :mad:, a najlepiej kanapa i koc :cool3: :cool3:
Kanapoterapię już praktykujemy:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][I][B][COLOR=blue][/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][I][B][COLOR=blue][/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=green][I][B][COLOR=blue]Syrop popity, witaminki łyknięte, oczka zakropione[/COLOR]-[/B] [COLOR=red]CZAS NA NOCNY SPACEREK NA PIERWSZĄ STRONĘ!!!![/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] ;) ;) ;) [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich :multi: , troszkę nam lepiej (jezeli chodzi o zdrowie).
Piłka nowa kupiona [COLOR=seagreen][I](zielona)[/I][/COLOR] teraz czeka aż znowu będziemy mogły za nią biegać, bo narazie nadal [COLOR=red][I]kanapoterapia....[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B][I]
[B][I][SIZE=4]Nooooo..wyjezdzam.[/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4]Dlatego odezwę się dopiero po weekendzie, nie będę miała dostępu do komputera więc mam prośbę: pamiętajcie o Fuńce i czasami tu zajrzyjcie.[/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][/SIZE][/I][/B]
[/I][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Zaglądamy, zaglądamy:cool3:

Mam domek dla suni, która lubi dzieci- nie wiem czy Funia się kwalifikuje czy dopiero trzeba jej wytłumaczyć, ze lubi?:evil_lol:
A tak na poważnie, dziecko ma 2 lata i chyba naprawdę musi to być łagodny psiak...
Czy Funia ma może teraz Allegro?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...