Jump to content
Dogomania

czy już zawsze będzie mieszkać w hotelu? - SAM pies w typie doga niemieckiego (SDA)


tu_ania_tu

Recommended Posts

Już jutro, trzymam kciuki, teraz juz musi być dobrze.
A historia choroby długa, bo wyjaśnić całe zamieszanie trzeba wskazując na okoliczności niezależne :) Na pobranie moczu są sposoby jak się chce, podaje się głupiego jasia i przez cewkę, tak miał pobrany mocz mój kot.
Takie po głowie mi chodzi odczucie jakby ktoś pomyślał "pare nawiedzonych wariatek ratuje pieska to wszystko połkną co im się wciśnie, bo to na głowę trzeba upaść, albo mieć nadmiar pieniędzy, żeby robić to wszystko, trza ciągnąć ile się da" przepraszam za okerslenie, nikogo nie chcę urazić, a pisząc to mam na myśli także siebie, ale lepiej być taką wariatką niż mendą wyrzucającą psa, albo zamykającą w koju bez jedzenia i picia (wszak jeszcze nikomu z głodu brzuch nie pękł) , bo na urlop się wyjeżdża. Co tam pies ostatnio na lotnisku rodzice dziecko zostawili 2-letnie bo miało nieważny paszport i polcieli do Egiptu nie czekając na opiekunkę, albo ojciec zostawiający po wypadku 4 rannych swoich dzieci w saochodzie i dajacy dyla

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maryna']Wreszcie
Czekamy w takim razie na dużo dobrych wieści z nowego miejsca[/QUOTE]
Coś tam mogę powiedzieć;-)
Wujek Sam od południa w Psanatorium:-)
Przyjechał cały szczęśliwy. Ogólnie jest bardzo wesoły i przyjacielski wobec ludzi i psów przechodzących obok:-) Oby się nie okazało, że pokaże dopiero rogi.
W każdym razie jest bardzo żywy. Można nawet powiedzieć, że nadaktywny, a to w połączeniu z jego wielkością, masą i chęcią łaszenia się jak mały kotek, powoduje, że nudno z nim nie będziemy mieli;-)
No i strasznie ciągnie na smyczy, ale to nie jest znowu aż tak wielki problem...

Link to comment
Share on other sites

Super wieści, a z agresywnego psa zrobił się przytulaskiem Sam, wiem niektóre doże zachowania i zabawy moga wydawać się brutalne, ale masa robi swoje. On jest normalnie spragniony iłości, zabawy i ruchu, a ciągnie na smyczy bo nikt nie uczył chodzenia na niej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']Magda mówiła że Sam jest bardzo terytorialny, poza swoim terenem przyjaźnie nastawiony, u siebie chce zjeść[/QUOTE]
Dzięki za cenną radę! Będziemy uważać:-) Mam nadzieję, że chodziło o terytorializm wobec zwierząt bo ja dzisiaj większość kontaktów z nim miałem w jego boksie. Jedyny bolesny atak jaki na mnie przeprowarził to nadepnięcie mnie:-)
Fotki będą szybko. Bynajmniej ja dzisiaj aparatu zapomniałem...

Link to comment
Share on other sites

to ja zacytuję co dostałam
[quote name='jubu']Już.

Sam w psanatorium od jakiejś 12-tej.
Kompletnie bez problemów.
Żadnego kłapania zębami.

O 6:30 byłem w Drwalewie.
Panstwo przyprowadzili Sama.
Bez problemów zapakowali go do samochodu. Pan trzymał Sama a pani zapinała wpinki.
I jazda.
Obślinił wszystko. Nawet mnie opluł... :smile:
Około 12 byliśmy w Psanatorium.
Bez żadnych problemów zapiąłem Mu smycz i wypiąłem wpinki.
Zaprowadziłem do boksu.
Dostał wielkie posłanie i ogromną michę wody.
Przekazałem książeczkę zdrowia i lek.

Jakieś 30 minut później poproszono mnie o przemieszczenie Sama do innego boksu.
Ucieszył się na mój widok. Najpierw dał mi obie obie przednie łapki do potrzymania (czyli oparł mi się o klatkę piersiową..) a potem pokazał, gdzie go mam podrapać dociskając mnie do ściany i dając boczki i tyłek do myziania... :smile:

[U]W żadnym momencie nie wykazał żadnych oznak agresji. [/U]Super miły chłopak. Chociaż nieco "dziki" - taki niezbyt zsocjalizowany.

Rozliczenie:

823 km x 55 groszy = 452,65 zł + 42,9 zł (opłata autostradowa) = 495,55 zł.
Wysłałaś 300 zł. Czyli do przelewu pozostało 195,55.
[/QUOTE]

dziękuje bardzo za pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...