Jump to content
Dogomania

Dingo - odszedł za Tęczowy Most!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dzika_Figa']Dingusia najbardziej żal z całej obecnej ekipy w przytulisku... Dobrze, że teraz ciepło i mozna kości w słoneczku powygrzewać.[/QUOTE]

ja też czuję że on przez nas taki zaniedbany i samotny. Siedzi w ciemnym, ostatnim boksie i ma najgorzej. I zdjęcia stare, zimowe...nastepnym razem to jego wezmę na tapetę i zrobimy sesję zdjęciową z apaszką, najlepiej żółtą, albo nawet z żółtą i czerwoną :lol:, zobaczymy w której mu lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Zagląda, zagląda..jak tam dziadunio w te upały?? ..podobno ma to pomalutku się kończyć, jakieś burze mają być, mam nadzieję, że Dinguś się burzy nie boi:roll:[/QUOTE]
no niech no się kończy powolutku - albo przynajmniej o 10 stopni spadnie bo to chyba nienormalne - myślę sobie ja i Dingo z pewnością też :)

Link to comment
Share on other sites

a ja właśnie otrzymałam taką wiadomość z Tablicy.pl

****
Witam Chciałam zapytać czy Dingo z ogłoszenia nr 11786923 zgodził by się z kotami?
mam mieszkanie w bloku i 3 starsze kocury. Wzięła bym Dingo , gdyby mógł mieszkać w bloku , w jednym mieszkaniu z kotami. Małgorzata.

***
i co mam odpisać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']a ja właśnie otrzymałam taką wiadomość z Tablicy.pl

****
Witam Chciałam zapytać czy Dingo z ogłoszenia nr 11786923 zgodził by się z kotami?
mam mieszkanie w bloku i 3 starsze kocury. Wzięła bym Dingo , gdyby mógł mieszkać w bloku , w jednym mieszkaniu z kotami. Małgorzata.

***
i co mam odpisać ?[/QUOTE]

matko, pierwsze zapytanie jest. Figuniiu nie mam pojęcia co odpisać, tu nie chodzi o koty bo on bardzo slabo widzi tylko o mieszkanie w bloku. Może niech sie Agula wypowie, ona go zna dobrze, a ja tak okazjonalnie bywam ostatnio w przytulisku...

Link to comment
Share on other sites

Beciu ,ale może dla takiego starowinki , który szuka ciepła w bloku nie będzie źle ..?
może napisze na razie pani ,że sprawdzę i poproszę o kontakt tel z Agulą po godz 15 . Jak się pani nie rozmyśli to zadzwoni
dobrze piszę ?

Link to comment
Share on other sites

wg mnie to on się z kotami spokojnie zgodzi, nie ma szans, żeby stary ślepy dziadek gonił i zjadał koty
bardziej obawiałabym się bloku, schodów...wszystko zależy od tego jak zdeterminowana jest osoba zastanawiająca się nad adopcją Dinga i skąd jest ( bo jak z niedaleka to przeciez zawsze w razie totalnej porażki Dingo mógłby łatwo i szybko wrócić do przytuliska ) podrążyłabym spokojnie temat, bo jak wiadomo to może być jedyna okazja.
Wogóle w przypadku takich dziadziów jak Dingo trzeba wybierać pomiędzy przytuliskowym boksem , który pies zna i juz czuje się tam w miare bezpiecznie, ma raz dziennie spacer, pochodzi po wybiegu, a domem w którym zanim sie zaaklimatyzuje czeka go sporo stresu, lęków, nauki...ciężkie tematy:shake: ...zawsze jednak przy takich decyzjach staje mi przed oczami mój Poldek - totalna sierota autystyczna, a jednak mieszkanie w małym mieszkanku w bloku opanował i pańcię swoją pokochał:razz:

Link to comment
Share on other sites

oto dalszy ciąg korespondencji..

****
Strasznie przepraszam, ale zaszła pomyłka. Nie wiem jak mogłam pomylić dwie różne miejscowości , może dlatego że nigdy nie byłam w żadnej z nich. Nie posiadam samochodu i cieszyłam się że pies jest blisko, bo uprosiła bym na te 20 km. kogoś z posiadaczy auta. Niestety pomyliłam Boguchwałę z Domostawą o której słyszałam że jest gdzieś w okolicy. Boguchwała jest wielokrotnie dalej od Stalowej Woli , gdzie mieszkam i nie jestem w stanie z tak daleka poradzić sobie z transportem pieska. Strasznie mi szkoda tego staruszka, ale nie mam go jak przewieźć. A może ktoś z wolontariuszy jeździ w jakichś sprawach w tym kierunku?

****
Witam,
zapytam , czy istnieje możliwość transportu,
pozdrawiam
Justyna

****

Była bym wdzięczna, bardzo dziękuję.

****

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...