Jump to content
Dogomania

NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klauzunka']Kochane my tu gadu, gadu a jak z Nuri? O co pytam? A mianowicie : jakiś tekst do ogłoszeń, bo fotki piękne są i czy to już ten czas żeby Nuri ogłaszać?[/QUOTE]

Najpierw sterylizacja - na którą musimy "ubazarkować":lol:, a potem jak najbardziej ogłoszenia i szukamy domu:)

Link to comment
Share on other sites

a ja bym już na Waszym miejscu wstępnie puściła kilka ogłoszeń Nuri, może jakieś domki się już nią zainteresują, a jeśli komuś będzie na prawdę na niej zależało, to poczeka ten tydzień, dwa do sterylizacji.
No chyba że Nuri dopiero za miesiąc będzie sterylizowana.

Może i jeśli super fajny domek by się dla niej znalazł to i do sterylki by się dołożyli ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a ja bym już na Waszym miejscu wstępnie puściła kilka ogłoszeń Nuri, może jakieś domki się już nią zainteresują, a jeśli komuś będzie na prawdę na niej zależało, to poczeka ten tydzień, dwa do sterylizacji.
No chyba że Nuri dopiero za miesiąc będzie sterylizowana.

Może i jeśli super fajny domek by się dla niej znalazł to i do sterylki by się dołożyli ;-)[/QUOTE]

pod tym kątem pisałam, ale nie mieszam się, bo dla mnie wydanie Nuri bez sterylki i jakiegokolwiek innego psa mija się z celem - jestem przeciw - ale właśnie nie raz tak jest, że trafia się na ludzi i umawia z nimi. Może akurat ktoś kto ją będzie chciał zapłaci za jej sterylkę, dołoży się - innej opcji nie widzę - chodziło mi o to, żeby coś już ruszyć i w ogłoszeniu napisać na jakich zasadach.

Link to comment
Share on other sites

A ja potwierdzam, że dostałam dziś 120zł od oska1983 za bazarek:loveu::multi::loveu:
Dodaję 10zł od siebie za bluzeczkę do ładnego rachunku i odnotowuję w skarbonce Nuri wpływ w wys. [B]130zł[/B] za bazarek!
[COLOR=darkgreen]
[/COLOR] [CENTER][SIZE=3][COLOR=darkgreen][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=orange]:loveu:Oska - jeszcze raz przeogromne dzięki za bazarek!!!:loveu:[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A ja potwierdzam, że dostałam dziś 120zł od oska1983 za bazarek:loveu::multi::loveu:
Dodaję 10zł od siebie za bluzeczkę do ładnego rachunku i odnotowuję w skarbonce Nuri wpływ w wys. [B]130zł[/B] za bazarek! [/QUOTE]

[B]Oska1983[/B] - wielkie dzięki :)

A ja mam takie pytanko:

[QUOTE]wiadomo o niej już coś więcej?[/QUOTE]
to z org, gdzie jestem u Nuri.

generalnie [B]aikowo[/B] chodzi o to jak Nuri :
do innych suczek?
do psów psów?
niszczy w domu?
załatwia się w domu? czy nie?
stosunek do ludzi?
do dzieci? masz jak sprawdzić?
jak na koty?
jakaś poprawa jeśli chodzi o drapanie?
oczko już widziałam MEGA POPRAWA ! ale jak z nim dalej?


hehehe, sorki za tyle pytań ale ja jak już się uwezmę na jakiegoś psiuta to nie odpuszczę, będę truła do upadłego. I co widać po moich postach w temacie Nuri - to na jej punkcie zeschizowałam :) totalnie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie aikowo, ale też co nieco wiem ;)

generalnie [B]aikowo[/B] chodzi o to jak Nuri :
do innych suczek? [B]super [/B]
do psów psów? [B]super [/B]
niszczy w domu? [B]tylko jak się chce wydostać z zamknietego pokoju... [/B]
załatwia się w domu? czy nie? [B]niestety jest z tym problem, ale do nauczenia[/B]
stosunek do ludzi? [B]super [/B]
do dzieci? masz jak sprawdzić? [B]super [/B]
jak na koty? [B]super [/B]
jakaś poprawa jeśli chodzi o drapanie? [B]a tu musi aikowo się wypowiedzieć ;) [/B]
oczko już widziałam MEGA POPRAWA ! [B]ale jak z nim dalej? pokażemy wetowi i zobaczymy co zdecyduje
[/B]

Edited by Andzike
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...