Jump to content
Dogomania

szkolenie w Alterii


Agnisia =)

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sliczniasta :loveu:! Mądrość i posłuszeństwo aż jej z oczu biją :razz:. I macie obrożę z Lupine, pyszności :p.

Ja stwierdziłam, że z moją rodziną nie da się ćwiczyć bo kazdy mówi, że głodzę, męczę i wykazystuje psa. Pierwsza rzecz jaką mówią, jak widzą Felka to: "biedny pisek". Normalnie mam juz dość. Teraz wyjeżdżam na 3 dni i poprosiłam tatę o opiekę nad Felkiem. Jak zobaczył ile dostaje dziennie jeść to stwierdził, że do TOZu zadzwoni :evil_lol:. A jego opinię o dawaniu psu jeść tylko za pracę to juz pominę...
Ehh... ciężko jest realizować własną pasję, żeby inni nie mieli żadnych zastrzeżeń. :shake: :cool3:

Tak więc jadę w Polskę zwiedzać Wrocław. Wracam w sobotę. Trzymajcie się i powodzenia w szkoleniu psiaków.

PS Proszę jeszcze o foki Aussiego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A co tu taka cisza? Wszyscy już sie do egzaminu przygotowuja czy to kłopoty z dogo?
Z tego co Darek mówil, to Felek juz zasadniczo nawet na uszach umie chodzić ;) .
Myśmy w ramach jedynego wolnego dnia w czasie długioego weekandu były w Janowie i cwiczyłysmy warowanie w rozproszeniach ;)

[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1092/std1vh3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No hej! Właśnie usiadłam do komputera z zamiarem napisania tu czegoś, ale widzę że mnie uprzedziłaś ;).

Na tym zdjęciu Gawra ma minę, jakby chciała powiedzieć: "coś ty mi tu za konia postawiła, co to ma być? Że ja niby nie potrafię przed koniem warować???" :cool1:

Nas gorączka przedegzaminowa ogarnęła i o niczym innym u mnie w domu poza egzaminem w Alteri i egzaminami maturalnymi się nie mówi. Normalnie zwariować można. Jesteśmy w miarę przygotowani, tylko chodzenie przy nodze jeszcze troszkę kuleje, ale może się uda. Najwyżej przejdziemy przy nodze na uszach :evil_lol:.

Podsłuchałam ostatnio jak Agnieszka z Agatą wychwalały Gawrę. O Szaleju też coś wspomniały i ogólnie medytowały nad inteligencją ogarów :p.

Teraz zdajemy osobno, tzn. wy w czw/pt, a my w weekend, czy tak?
Oby tylko deszczu nie było, chociaż upał może być jeszcze gorszy.

Aha, Hania, zostawiłam ci twoją książkę, masz się o nią upomnieć Agnieszce.

Napiszcie coś konkretniej dziewczyny jak wam z psami idzie, czego się boicie, i co jeszcze szlifujecie, (chyba, że nie ma takich rzeczy ;) ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Jesteśmy w miarę przygotowani, tylko chodzenie przy nodze jeszcze troszkę kuleje, ale może się uda. Najwyżej przejdziemy przy nodze na uszach :evil_lol:. [/quote]

Pewnie moze być i na uszach :evil_lol:

[quote]Podsłuchałam ostatnio jak Agnieszka z Agatą wychwalały Gawrę. O Szaleju też coś wspomniały i ogólnie medytowały nad inteligencją ogarów :p.[/quote]

Tzn? W którym kierunku były te medytacje? Bo ogary to w ogóle taka rasa co się nie nadaje do szkolenia ;)

[quote]Teraz zdajemy osobno, tzn. wy w czw/pt, a my w weekend, czy tak?
Oby tylko deszczu nie było, chociaż upał może być jeszcze gorszy.[/quote]

Wolę deszcz - byle nie za duzy.

[quote]Napiszcie coś konkretniej dziewczyny jak wam z psami idzie, czego się boicie, i co jeszcze szlifujecie, (chyba, że nie ma takich rzeczy ;) ).[/quote]

Szlifujemy chodzenie przy nodze głównie. Boję się wszystkiego. Ale najbardziej rozproszenia przy chodzeniu bez smyczy. I tego, że nie będę potrafiła wprowadzić Gawry w tryb pracy. I .... chyba już nie będę myśleć czego jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Zaznaczam sobie początek {quote} i koniec {/quote}. Tylko, ze w nawiasach kwadratowych.[/quote]

Aha, myślałam, że da się to robić w jakiś automatyczny sposób.

[quote]Zaczynam mieć stresa ;-)[/quote]

Stresa? No co ty! Przed czym? Przed jakimś głupim egzaminem? Przecież to jest bułka z masłem! Ten Egzamin jest tak prosty, że aż wstyd! Mogliby wymyśleć coś ambitniejszego w tym Alteri :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

Na śmierć zapomniałam, że Wy zdajecie dzisiaj.

Więc z całego serca życze Wam powodzenia! Dajcie z siebie wszystko i zdajcie jak najlepiej! Trzymamy za Was kciuki!!!

Napiszcie zaraz jak będziecie mogli, jak Wam poszedł egzamin i jakie były rozproszenia ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Zdaje mi się, że mówiła o zabawce i paszteciku :)[/quote]

Pasztecik... dobrze że my z Wiką nic nie zdajemy :diabloti: Tzn. mogłybyśmy ewentualnie zdawać egzamin ze zjadania paszteciku - są może takie? :cool3:

[SIZE=3][COLOR=red][B]GRATULACJE DLA HANI I GAWRY!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
:laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Nie wiem, nie było mnie tam :)
Zdaje mi się, że mówiła o zabawce i paszteciku :)[/quote]

pasztecik... to pewnie odwołanie od paszteciku było... Ojjjj to nie dobrze...:roll: :roll: :roll:

Dzielna Garwa! Taki pies to skarb.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za gratulacje i mocno trzymamy kciuki za zdających w weekend. Bardzo mocno i czekamy na informacje.

Przywołanie było od zabawki. Rozproszenia przy chodzeniu przy nodze - Darek z parasolką (ale zupełnie nie pamiętam, czy coś gadał), Darek przebrany za czarownicę. Pasztecik był przy warowaniu.
Zdały cztery psy - wszystkie na doskonałą.
Właśnie wróciłyśmy i jesteśmy zmęczone i ciągle w szoku.

Link to comment
Share on other sites

Rany, to wydaje się łatwe. Obym się nie przeliczła. Jak się dowiedziałam, że zdałyście na 158 punktów to mi mowe odjęło, a szczenke miałam na klawiaturze :lol:. Mam nadzieję, że my będziemy mieli takie same rozproszenia :razz:. Cholera całą noc nie spałam, ale przynajmniej obmyśliłam plan :cool3:. Jak wrócimy to zaraz doniesiamy o naszej klęsce lub sukcesie. Oby o tym drugim. Do zobaczenia :p .

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam. Jestem wykończona jak jeszcze nigdy.
Rozproszenia były takie jak u Was. Zdały dwie osoby czyli my na 144 punkty (ocena doskonała) i Rege na bardzo dobrą (nie pamiętam ile punktów) :p . Za wszystkie straty punktów ponoszę winę tylko i wyłącznie ja. Okazało się np. że za gadanie do psa na placu (co robiłam bo mówili, że wolno) obniża się ocenę za wrażenie ogólne. Poza tym nie wiem co mi odbiło, że po siadzie pogłaskałam psa. Poprostu debilizm wtórny i tyle :shake: :cool1: .
Ja chcę poprowiać wynik ale wszyscy poza Agą i Agatką mi odradzają :cool3: . I bądź tu mądry. Nie wiem co robić... :roll:

Rozumiem, że Ty, Hania za miesiąc przystępujesz do praktcznego po te dwa punkty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Rozumiem, że Ty, Hania za miesiąc przystępujesz do praktcznego po te dwa punkty :evil_lol:[/quote]

Taaaaaaaaaa, pewnieeeeeeee :evil_lol: . Nie poprawiam - postanowiłam przed egzaminem, że będę poprawiać jeśli zdam poniżej bdb. Poza tym nie chcę brać już w czerwcu Gawry do Brzeźnicy.

To daj znać co postanowiłaś. Ja doradzać nie będę, ale o nalewce pamiętam.

Ile osób zdawało?

No i pogadamy o tym, że nie chciałaś ze mna przez telefon porozmawiać:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Też masz 144 czy tez doskonałą, Ulaa? Tak czy tak super!!! Z kim w końcu zdawałaś? Poprawiasz????
[quote]Nie poprawiam - postanowiłam przed egzaminem, że będę poprawiać jeśli zdam poniżej bdb.[/quote]
Ja przed egzaminem napisałam sobie rozpiske ćwiczeń, które będę szlifować jak nie zdamy. W ogóle nie brałam pod uwagę zdania na doskonałą, a co dopiero zdawania drugi raz jeżeli teraz zdam. A teraz jestem w rozterce. Ach, ta nadambicja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...