Jump to content
Dogomania

On-kowaty Smutek vel Czarek nie szuka już domu-zostaje w dt na zawsze-znalazł miłość!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justyna Lipicka']może np wyróżniona tablica mu pomoże??[/QUOTE]
Z tablica.pl ogłoszenia zamieszczane są na allegro i nikt tych ogłoszeń nie wywala.
Zrobiłam wyróżnione ogłoszenie dla Pepe na dolnośląskie. Gdy chciałam zrobić na Kraków, mi odrzuciło.
Najlepiej chyba by było, aby każda z Cioteczek zrobiła ogłoszenia oddzielnie na duże ośrodki. Myślę o ogłoszeniach zarówno dla Smutka, jak i Pepunia

Link to comment
Share on other sites

Dziś doszły dla Smutka pieniążki od [B]pauliken[/B] - dziękujemy
oraz - po raz drugi / bez nicka / 50 zł od Pani Marty Anny W. Przypuszczam, że to [B]MWo[/B], ponieważ taką kwotę deklarowała. Dziękujemy za wpłatę i prosimy o potwierdzenie nicka.
Rozliczenie na dzień dzisiejszy zrobię po 18-tej, kiedy to jest ostatni zrzut wpłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Ewu przecież wszyscy wiemy żeś jest niezastąpiona:)[/QUOTE]
I skromna .... Hi , hi , hi
Żartowałam tylko... Nie czekam na oklaski no ale jakieś medale i wieńce laurowe, pochwały w prasie , no ew. w tvn byłyby miłe:))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Domek zrobił odjajczenie w ramach pieniędzy na utrzymanie. Może wyślij Lobario 150zł , które zostało do zapłaty za luty.[/QUOTE]
Oki, zaraz przelew zrobie, choć liczę na to że w tym miesiącu Smutek znajdzie domek. W razie czego nadwyżka będzie na transport. Kochany dt, że ciachnięcie chłopaka zrobił w ramach opłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Oki, zaraz przelew zrobie, choć liczę na to że w tym miesiącu Smutek znajdzie domek. W razie czego nadwyżka będzie na transport. Kochany dt, że ciachnięcie chłopaka zrobił w ramach opłaty.[/QUOTE]
Oby znalazł....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...