Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bombel']czy ktoś może mi powiedzieć gdzie są ringi 19 i 5 (zwłaszcza 19-szkoty)
chodzi oczywiście o to czy hala czy na zewnątrz bo nie wiem co zabrać?[/quote]

w zeszłym roku szkociaki były chyba na zewnątrz, a białe na pewno w hali . Ja bym wolała, żeby były koło siebie, to wpadnę was odwiedzić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']asiaczku, gdzie ty łazisz o 1 nad ranem z psami? w lublinie dziś od rana pada. ja to mam w tym sezonie szczęście, co pojadę na wystawę to leje, a w DM to śnieg nawet padał![/quote]
O moich wczorajszych przygodach opowiem na wystawie. A o 1:00 to ja się dopiero kładłam spać. Na spacerkach byłam od 23:00 do 24:15...

[quote name='panienkabubu']

Asiaczku, ja o 10 będę na bernardynach, ale będę trzymać kciuki, po bernach stawię się do Ciebie na obiecane w Opolu ciasto :loveu:

Aha, rozumiem, że będzie można zakupić katalog na wystawie? Czy komuś będzie on zbędny i będę mogła się przylizać i zapożyczyć ? :loveu:[/quote]
OK. Czekam na telefon. Na wystawach zawsze można kupic katalog.Ja zobaczę, może uda mi się miec jeden zbędny, ale nie obiecuję...

[quote name='YaBear-CubCammy']czy ktos fajny wzialby jutro mnie na wystawe? chce pojechac na Mlodego Prezentera:P partycypuje w kosztach paliwa:P[/quote]
Alu, to Ty jeszcze nie masz transportu?!:crazyeye: A jak nie załatwisz podwózki, to co ja zrobię z Felką? Tak bardzo liczyłam na jej udział razem z Tobą w MP...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']no i jaka pogoda ?
wypogadza sie w Krakowie czy raczej sie chmurzy ?

jaka jest lokalna przepowiednia pogody ?[/quote]
Narazie jest dość duszno, niebo ciut rozjaśnione. Ale chyba coś wisi.......


A ja osobiście tez proszę o transport dla Ress :mdleje: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli sprawdzą się te prognozy, to będzie ewenement! Bo od chyba 4 lat były w Krakowie upały...
Pzdr.[/quote]

Racja! Mnie ostatni raz w Krakowie to lekko zmoczyło w 2002 roku - a tak co roku wracałam do domu spalona na raczka :roll: A ze dwa lata temu to upału nawet nie wytrzymał mój aparat fotograficzny i po dwóch godzinach pracy odmówił posłuszeństwa :angryy:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

U nas wczoraj też było wielkie oberwanie chmury :mdleje:
Z tego co wyczytałam tutaj : [url]http://www.pogoda.info/index.php?id=PLXX0012[/url]
To w niedziele ma być tak : Niedziela
[IMG]http://www.pogoda.info/i/39.gif[/IMG]opady z przejaśnieniami 21 °C 12 °C:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='YaBear-CubCammy']czy ktos fajny wzialby jutro mnie na wystawe? chce pojechac na Mlodego Prezentera:P partycypuje w kosztach paliwa:P[/quote]
Namów rodziców by Cię puścili ze mną koleją - popilnuje Cię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie : nie będzie jutro PADAĆ!!! bo ja nie zamierzam moknąć:eviltong: będzie ciepło, a dopiero wieczorem możliwa burza...guzik mnie obchodzą prognozy;) i w niedzielę zresztą też (zwłaszcza że wystawiam goldena i nie chcę żeby wyglądał jak zmokła kura)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']słuchajcie : nie będzie jutro PADAĆ!!! bo ja nie zamierzam moknąć:eviltong: będzie ciepło, a dopiero wieczorem możliwa burza...guzik mnie obchodzą prognozy;) i w niedzielę zresztą też (zwłaszcza że wystawiam goldena i nie chcę żeby wyglądał jak zmokła kura)[/quote]
Wiesz to tak jak ja i wystawiam Go pierwszy raz, ale chyba liczę tylko na jedno z ostatnich miejsc:oops::roll:

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze i za wszystkich trzymamy jutro kciuki ;)
W prawdzie zbiera się jakiś wiatr ale mam nadzieję, że jeśli już ma padać to popada w nocy, a na wystawie będzie ładnie :) Musi być ;)

Psiaki wykąpane schną, teraz czas na pakowanie a jutro podbijamy ringi ;)

Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mam jeszcze pytanie. Czy bierzecie te zaświadczenia, że pies jest zdrowy? Bo ja nie wiem czy mam iść jutro do weterynarza czy nie:roll: Ale to w sumie i tak byłoby chyba za późno, bo 3 dni przed wystawą,,, Nie wiem co zrobić...
P.S. Leje strasznie u nas ... ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...