Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiaczek,

czy propozycja wspolnego wejscia na wystawe jest nadal aktualna? Bernardyny sa na 10, takze ja po 9 bede, bo chce jeszcze pojsc na kilka stosik. Napisz do mnie na 500 755 100, bo przez szczeniaczki rzadko wchodze na dogo.


MARYMEK zglos sie do mnie TRYMIGIEM, na komorke, bo nie dziala mi gg !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusiss']

:crazyeye: Paranoja powiadasz? :lol: Trzeba bylo wczoraj przyjsc na zebranie sekretarzy i gospodarzy. Siedzialo ponad 70 osob, do tego grupa 12 osob przygotowujaca materialy i medale na ringi. No rzeczywiscie, paranoja - zamykac zk przed wystawa.:cool1: przeciez wczoraj byly takie luuuuzyyyyy ....[/quote]
Spokojnie, wiem ile roboty jest przy przygotowywaniu wystaw, ale sadze ze po prostu organizujac wystawe miedzynarodowa, wypadaloby chociaz 1 osobke przy telefonie posadzic, wiele osob ma mase watpliwosci ktore chce jakos wyjasnic i nie bardzo jest jak - bo maili to chyba wogole nie czytaja :(

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie - czy na pewno wystarczy samo zaświadczenie przeciw wściekliźnie?? Bo ja już się zaczęłam stresować - potwierdzenie dostałam dziś, a tam napisane, że trzeba przedstawić aktualne świadectwo zdrowia:roll: a ja kompletnie nie mam kiedy iść w tym tygodniu tego załatwić:shake: ja wiem że jest to wymóg na podstawie regulaminu wystaw, ale do tej pory wystarczało tylko szczepienie aktualne i nie przyszło mi do głowy, że muszę coś takiego mieć....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']słuchajcie - czy na pewno wystarczy samo zaświadczenie przeciw wściekliźnie?? Bo ja już się zaczęłam stresować - potwierdzenie dostałam dziś, a tam napisane, że trzeba przedstawić aktualne świadectwo zdrowia:roll: a ja kompletnie nie mam kiedy iść w tym tygodniu tego załatwić:shake: ja wiem że jest to wymóg na podstawie regulaminu wystaw, ale do tej pory wystarczało tylko szczepienie aktualne i nie przyszło mi do głowy, że muszę coś takiego mieć....:-([/quote]
Jak dla mnie to chyba wystarczy książeczka z aktualnym szczepieniem.
Dziś byłam z moim złotkiem u fryzjera ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy w związku z wystawą, która ma się odbyć w najbliższy weekend w Krakowie, znalazła by się jakaś dobra dusza, która pomogła by temu nieszczęśliwemu psiakowi dostać się do ludzi, którzy postanowili sie nim zaopiekować? :-(
[B][COLOR=Red]Potrzebny jest transport na trasie Kraków-Kłodzko[/COLOR][/B], ale jeżeli jeżeli ktoś mógł by go przewieść na jakimś krótszym odcinku to i tak było by fantastycznie :roll:
Leon baaardzo, baaardzo prosi o pomoc:modla::modla: :modla:, tyle złego musiał już przejść w życiu :-(, może w Kłodzku wreszcie znajdzie swoje miejsce na ziemi. Proszę może ktoś będzie mógł mu w tym pomóc...:modla:[quote name='_bubu_'][CENTER][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][B]LEON[/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
Smutne jest to, że niektórych psów nikt nie szuka, nikt za nimi nie tęskni i nikt o nich nic nie wie. Praktycznie nie istnieją. W takiej sytuacji był Leon. Był nikim na ulicach miasta. Brudny, głodny, zaniedbany, opuszczony. Uciekał przed kamieniami rzucanymi w jego kierunku. I nigdzie nie czuł się u siebie. :-( Spadł śnieg , zaczęła się zima 2006 roku. Głód był coraz dotkliwszy, pusty żołądek nie wytwarzał ciepła, futerko nie chroniło, zimno przeszywało.
I Leon nie wytrzymał. Dał się złapać pracownikom schroniska i trafił do klatki. Do dzisiaj jest lękliwy. A przecież jest dużym psem i to jego możnaby się bać.
szukamy osoby która stworzy Leonowi dobry dom , da mu poczucie bezpieczeństwa i nauczy że nie każdy człowiek jest zły.
Leon ma 2-3 lata jest spokojny dla ludzi, ale płochliwy.
Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany.
[CENTER][SIZE=2]kontakt :[/SIZE]
[SIZE=2] 0604-950-574[/SIZE]
[SIZE=2] 0515-242-723[/SIZE]
[SIZE=2] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]
[/CENTER]

[IMG]http://img466.imageshack.us/img466/7995/77944584qy3.jpg[/IMG]
[/quote]
Leon znalazł wreszcie dom, ale niestety... [quote name='Hund']
Leon nie może dłużej mieszkać u swojej pani :(:(:(
Jej psy bardzo go gryzą mimo że są o wiele mniejszych rozmiarów. Pani na własną rękę poszukała mu domu ale nie może go tam zawieźć. Trzeba zatem zabrać Leona z Krakowa i zawieź do Kłodzka do nowych właścicieli. :(
Czy ktoś nam może pomóc w tym?? Może jest osoba która może chociaż odebrać go z Krakowa i przywieź do Bielska?? Oszczędzi nam to drogi. Pieniądze na transport zapewniamy.[/quote]

oto link do wątku Leona [COLOR=Blue]http://www1.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6146866#post6146866
[B][COLOR=Red][SIZE=4]Jeszcze raz baaardzo prosimy o pomoc dla tego wspaniałego zwierzaka[/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR]:modla::modla::modla: to tak niewiele kosztuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']słuchajcie - czy na pewno wystarczy samo zaświadczenie przeciw wściekliźnie?? Bo ja już się zaczęłam stresować - potwierdzenie dostałam dziś, a tam napisane, że trzeba przedstawić aktualne świadectwo zdrowia:roll: a ja kompletnie nie mam kiedy iść w tym tygodniu tego załatwić:shake: ja wiem że jest to wymóg na podstawie regulaminu wystaw, ale do tej pory wystarczało tylko szczepienie aktualne i nie przyszło mi do głowy, że muszę coś takiego mieć....:-([/quote]
aga, jakby co to ja jadę z wetem jednym wozem. wypisze na miejscu, powiem dziewczynie, żeby zabrała więcej świstków dla znajomych. w ub. roku wzięłam do krakowa, zapłaciłam w klinice 25 zł i wcale nie sprawdzali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Asiaczek,

czy propozycja wspolnego wejscia na wystawe jest nadal aktualna? Bernardyny sa na 10, takze ja po 9 bede, bo chce jeszcze pojsc na kilka stosik. Napisz do mnie na 500 755 100, bo przez szczeniaczki rzadko wchodze na dogo.
[/quote]
Tak. Aktualne. Według naszych potrzeb w Krakowie powinnismy być juz ok. 7:00 rano. Dzisiaj do Ciebie zadzwonię i się domówimy.

[quote name='Agasia']Spokojnie, wiem ile roboty jest przy przygotowywaniu wystaw, ale sadze ze po prostu organizujac wystawe miedzynarodowa, wypadaloby chociaz 1 osobke przy telefonie posadzic, wiele osob ma mase watpliwosci ktore chce jakos wyjasnic i nie bardzo jest jak - bo maili to chyba wogole nie czytaja :([/quote]
Też tak sądzę. Przecież taka sytuacja powtarza się co roku i to na dodatek przy każdej wystawie...
A maili nie czytają...sama to sprawdziłam...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']aga, jakby co to ja jadę z wetem jednym wozem. wypisze na miejscu, powiem dziewczynie, żeby zabrała więcej świstków dla znajomych. w ub. roku wzięłam do krakowa, zapłaciłam w klinice 25 zł i wcale nie sprawdzali.[/quote]
o dzięki wielkie :p bo ja nie mam kompletnie kiedy pojechać tego załatwić:shake: będę bardzo wdzięczna:lol: napiszesz mi na priva swój numer telefonu? na wszelki wypadek jakby nie chcieli nas wpuścić???aa tak swoją drogą - to wystarczy zaświadczenie od zwykłego (tzn. mojego weta)? bo słyszałam że to musi być wojewódzki lekarz weterynarii :/

Link to comment
Share on other sites

a ja dzisiaj odebrałam potwierdzenie; listonosz widać, że chyba chciał wyjść ze swoją inicjatywą i zamiast wrzucić list do skrzynki to położył wszystkie listy do mnie na skrzynce :shake:
Dobrze, że coś mnie natchnęło żeby sprawdzić czy czegoś tam do mnie nie ma :angryy:

Mamy numerki 1833 i 1853; sobota ring nr 10 ;)

A co do zaświadczeń - w Krakowie nigdy tego nie sprawdzali mimo, że co rok jest taka informacja że trzeba je mieć i my standardowo zabieramy tylko książeczkę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']
A co do zaświadczeń - w Krakowie nigdy tego nie sprawdzali mimo, że co rok jest taka informacja że trzeba je mieć i my standardowo zabieramy tylko książeczkę :eviltong:[/quote]
my też - książeczkę i szczepienia, nie mam kiedy załatwić tego zaświadczenia:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...