Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja innej wersji niż doskonała nie przyjmuję do wiadomości. Ale mam sukę po zerwaniu więzadła krzyżowego więc nie czarujmy się, jak będzie deszcz, to nie pobiegnie. I tak mam to w d.... my jedziemy się dobrze bawić!! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dobrze by było, abyś nie tylko się modliła, ale jeszcze uwierzyła w te osiągnięcia...myśleć pozytywnie, proszę!
Pzdr.[/quote]

A może Asiaczku wpadniesz pod ring pudli ??
Jestem z pudlem miniaturowym Srebrnym Megi Raciborski Puch :):):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A pudelki to kiedy sa? w Sobotę? Bo ja tylko w sobotę jestem...
pzdr.[/quote]

Jesteśmy w sobote (ja i tak jestem 2 dni:cool3: )

Jagoodka, w razie, gdybyś potrzebowała pomocy daj znac, z checia pomoge :) chyba ze bede wchodzic ok 10:25 :)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam już w wątku transportowym, ale tu więcej osób zagląda.
Szukam transportu dla dwóch osób, bez psa, Kielce-Kraków, a potem drogę powrotną Kraków-Kielce. Na sobotę. Ocz. z dokładem do paliwa i parkingu.
Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, w końcu dużo osób jedzie z W-wy :)
Pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaglowka']Jesteśmy w sobote (ja i tak jestem 2 dni:cool3: )

Jagoodka, w razie, gdybyś potrzebowała pomocy daj znac, z checia pomoge :) chyba ze bede wchodzic ok 10:25 :)[/quote]
Baski wchodzą o 10:00, ciężko bedzie się zgrać. Ale może po ocenie?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ja też nie mam, ale na liście wystawców jestem, więc nie stresuje się. Kurcze jestem ciekawa czy Molly głupawki nie dostanie, bo wczoraj przy ćwiczeniu mi ringówkę zjadała i kładła się:mad: :angryy: to nasza 1 wystawa. Słuchajcie a to jest w hali czy na zewnątrz? -chodzi o grzywki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']ja też nie mam, ale na liście wystawców jestem, więc nie stresuje się. Kurcze jestem ciekawa czy Molly głupawki nie dostanie, bo wczoraj przy ćwiczeniu mi ringówkę zjadała i kładła się:mad: :angryy: to nasza 1 wystawa. Słuchajcie a to jest w hali czy na zewnątrz? -chodzi o grzywki[/quote]
Grzywki są w hali :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...