Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

[quote]
Plan sędziowania i spis wystawców ma się pojawić na stronie w tygodniu w którym odbędzie się wystawa.
Dowiedziałam się dzisiaj dzwoniąc do Oddziału.
Pozdrawiam.:lol:
[/quote]

bosko uwielbiam zyc w niepewnosci :)

[quote]
filonek_bezogonek-Spokojnie...oddyyyychaj
Bierzemy duuuży parasol i znajdzie się pod nim miejsce dla Ciebie i Ryśki

To oficjalne zaproszenie.:lol:
[/quote]

[B]bogi -[/B] dzieki tez myslalam o jakims parasolu ( na ostatniej wystawie Pawel jeden zepsul ale mam nadzieje ze sie uda go naprawic) i postaram sie jakos do ciebie "przytulic"

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='filonek_bezogonek']bosko uwielbiam zyc w niepewnosci :)



[B]bogi -[/B] dzieki tez myslalam o jakims parasolu ( na ostatniej wystawie Pawel jeden zepsul ale mam nadzieje ze sie uda go naprawic) i postaram sie jakos do ciebie "przytulic"

pozdrawiam[/quote]

A ja nie.NIE LUBOIĘ ŻYĆ W NIEPEWNOŚCI!!! Kiedy będzie ta wystawa???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']23-24.06 jest wystawa ;) A co do katalogu, nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć że w ogóle będzie ;) :evil_lol:[/quote]

No, musi być katalog, bo bym zaczęła wyć chyba;):evil_lol:
A moje pytanie kiedy jes wystawa było w sensie czysto humoreskowym:eviltong:
A tak w ogóle, dwa pytanka:
Co to jest BoS i CACIB?
BiS-to Best in Show (najpiękniejszy pies wystawy)
BoB-to Best of Breed (najpiękniejszy pies w rasie)
BoG-to Best of Group (najpiękniejszy pies w grupie)
CWC-to Champion w Klasie, za granicą nazywa się CAC (Champion a Class)
res.CWC, CAC-to rezerwowy CWC lub CAC

Ale BoS??? Best of ... Co dalej? Pomoże mi ktoś?

I CACIB? Champion a Class czy co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='otka123']Pewnie i tak lepiej będzie niż na warszawskiej Gwardii - tam to dopiero jest paskudnie - byłam w zeszłym roku jako widz i zniesmaczona jestem.[/quote]

Co się stało? Kompromitująca sytuacja czy złe warunki? Przepraszam wszystkich że taka chciwa na informacje jestem:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']a czy ktoś mi wyjaśni czy jest BOG czy BIG?? Bo zawsze myślałam, że to nie jest Best of Group tylko Best In group i np. w katalogu Cruftsa było BIG :roll:[/quote]

Możliwe że w Anglii jest prawidłowo (BIG, in to jest "w") a nasza Polska Kynologia postanowiła nieco zmienć (BoG, of to jest ''z'' jeśli się nie mylę)
I po prostu w dwóch krajach nie może być tak samo bo by ZKwP się rozpłakało że nic nie umie wymyślić:evil_lol:

Ps.Ja naprawdę nie chce być złośliwa:) Jeśli chcecie, to mogę to usunąć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Możliwe że w Anglii jest prawidłowo (BIG, in to jest "w") a nasza Polska Kynologia postanowiła nieco zmienć (BoG, of to jest ''z'' jeśli się nie mylę)
I po prostu w dwóch krajach nie może być tak samo bo by ZKwP się rozpłakało że nic nie umie wymyślić:evil_lol:

Ps.Ja naprawdę nie chce być złośliwa:) Jeśli chcecie, to mogę to usunąć[/quote]
heh..może i tak;) po prostu zgłupiałam - myślałam że jest jedna nomenklatura, zwłaszcza, że są to skróty z języka angielskiego:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']heh..może i tak;) po prostu zgłupiałam - myślałam że jest jedna nomenklatura, zwłaszcza, że są to skróty z języka angielskiego:roll:[/quote]

W końcu Forum jest po to, by się czegoś dowiedzieć,nie? A nie żeby dać komuś odczuć że nic nie wie, że się nie zna, itp., itd..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek'][URL]http://komunikacja.krakow.eurocity.pl/infopage/siec_akt/tram.gif[/URL]

czy ktos z krakowian mogl by czerwona krecha zaznaczyc na tym planie co wkeilam ( za pomoca painta czy innego programu) jak dojechac z dworca na ta wystawe zebym wiedziala jakimi ulicami sie kierowac i w jakim kierunku :)

czy ktos moze potwierdzic czy to sa aktuale godziny odjazdow tramwaju lini 4 z dworca gl ?? w sobote ?>



Jak pisałam wcześniej z dworca tramwaj na 4, jedzie ulicą Lubicz i Jana Pawła. Ze względu na remonty część ul.Lubicz jest zamknięta i jest objazd, ale tramwaj wraca na ul.Lubicz. Ul. Długa itd. jest w przeciwnym kierunku. Z dworca do tramwaju jet jakieś 50m.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']wiecie co

chyba strasznie marudzilam i chyba robilam z sobie ofiare losu bo sie jedna dobra dusza nade mna zlitowala i zaproponowala podwiezienie po kolezanensku do krakowa :)


dziekuje za wszelkie informacje :)

[B]alsza[/B] a my na piwo i ytak na wystawie musimy isc ( ekhm ekhm tzn po wystawie se se se )[/quote]

To oznacza, że nieźle marudziłaś;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Co się stało? Kompromitująca sytuacja czy złe warunki? Przepraszam wszystkich że taka chciwa na informacje jestem:roll:[/quote]
No na Gwardii w tamtym roku to się popisali .... miejscem wystawy.
Ringi małe, na samym środku stadionu - ZERO cienia, nic , kilka psow dostało udaru słonecznego. Najlepsze było na koniec - parking na jakimś żużlu, czy czymś takim i gdyby nie tablice rejestracyjne, to byłby problem z rozpoznaniem samochodu - cały czerwony, jakimś ceglastym pyłem zasypany.
Kraków w porównaniu z Warszawą, to niebo, raj - szczególnie dla ozdóbek, bo są w hali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Nie straszę, tylko tak w tamtym roku było. Ale w [B]Warszawie.[/B] W Krakowie chyba jednak to lepiej zorganizowane.[/quote]

Oby.Ale żeby kilka psów dostało udaru słonecznego?!
Przecież co jak co, ale... No sory, to przecież oni mieli zadbać aby psy się dobrze czuły, itp., itd..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Oby.Ale żeby kilka psów dostało udaru słonecznego?!
Przecież co jak co, ale... No sory, to przecież [B]oni [/B]mieli zadbać aby psy się dobrze czuły, itp., itd..[/quote]
To[B] własciciel jest odpowiedzialny za zdrowie swojego psa. [/B]
Prawde mówiąc nie wyobrazam sobie jakie trofeum moze byc warte choroby zwierzaka :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']To[B] własciciel jest odpowiedzialny za zdrowie swojego psa. [/B]
Prawde mówiąc nie wyobrazam sobie jakie trofeum moze byc warte choroby zwierzaka :crazyeye:[/quote]

Można na ten temat toczyć DŁUUUUUUUUGĄ dyskusję.Okey, właściciel odpowiada za zdrowie swojego psa, ale jak własciciel ma za nie odpowiadać skoro w pobliżu nie ma żadnego drzewka, a zaraz będzie jego kolej?
Inna sprawa, ja bym wolała uciec z wystawy, niż żeby mi się pies rozchorował...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...