Jump to content
Dogomania

Clevisia, porzucona sunia znalazła DS!Trzymamy kciuki!


amica

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malibo57']Dzień dobry!
Amico, proszę o nr konta, podeślę małej parę zł.
Czy ktoś przyjmie fizycznie fanty na bazarek? Myślę o przesyłce pocztowej. W pierwszych dniach stycznia, po powrocie do domu mogłabym wysłać "miszmasz", a teraz trochę próbek kosmetyków.[/QUOTE]

Dziękuję ogromnie w imieniu Clevisi:)!!!
Chciałabym dla małej zrobić bazarek właśnie tuż po Nowym Roku :) wiec w sam raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Ja też mam trochę pierdółek, mogę na już podesłać foty ale i tak wolałabym jedna paczką przesłac potem całość, mam na tym zadoopiu problemy z wysyłką.[/QUOTE]
To fotki ślij do mnie na maila a fanty chyba do Amica żeby nie wysyłać z różnych miejsc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']To ja wypycham paczuszkę do Amici - tyle, że przed świętami chyba nie dam rady, wyskoczył mi nagły wyjazd. Może uda się jeszcze w piątek.[/QUOTE]
[quote name='majqa']Działaj Amico, działaj. :-)[/QUOTE]

Działamy, działamy! Ustalmy zatem, że zbieramy fanty i kompletujemy fotki, które prosimy wysyłać na maila Myszy2 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (swoje wyśle w piątek wieczorem)do Świąt. Stonko nie musisz na razie niczego słać, wystarczą fotki na maila, rzeczy odbierzemy potem, mam pewien pomysł:) Z samym bazarkiem ruszamy tuż po Świętach:), żeby wszystko było zorganizowane tip top. Może uda się już 27.12.:)

[COLOR=indigo][B]Dziś przyszedł do Clevisi kolejny Święty Mikołaj z wpłatą na hotelik:) Hip hip. No maleńka coraz weselsze się Ci się Święta szykują. Jedno jest pewne, na mrozie się błąkać nie będziesz!, a mogło być różnie, gdybyś nie przywędrowała do nas[/B]:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...