Jump to content
Dogomania

MOPSiK = Międzyorganizacyjny Ogólnopolski Program Sterylizacji i Kastracji


Justyna Klimek

Recommended Posts

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

siedze sobie i delektuje sie cisza swiatecznego poranka... z nudow odwieram laptopa.... i oto co znajduje....
[url]http://www.drawsko.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=9&menu=24&artykul=3339&akcja=artykul[/url]

chcialabym podziekowac annynmowemu nadawcy....
czytajac ten artykul mysle o tym ze znajdujemy i znajdziemy jeszcze duzo sprzymierzencow naszej akcji....
oby tak dalej

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam. Brzmi jak cud! :-) O, kurczę, w tym jakże wyrafinowanym :cool3: subtelnym :cool3: :angryy: kraju cuda sie zaczynaja dziać! A juz myslałam, że nigdy nie zostane wysłuchana! :-D

Bardzo chcialabym, aby w niedalekiej przyszlości ta akcja zawitała w rejon mojego obecnego zamieszkania.
Poza tym myślę sobie, że jest potrzebna też akcja edukacyjna, ludnośc powinna najpierw sie dowiedzieć i zrozumieć (no, z tym ostatnim, to nie takie proste, ale trzeba się starać wytłumaczyć :evil_lol: ) Wiem, że to wymaga środków, ale myśle, że naprawdę jest potrzebne. Myśle, jak pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Przeczytałam. Brzmi jak cud! :-) O, kurczę, w tym jakże wyrafinowanym :cool3: subtelnym :cool3: :angryy: kraju cuda sie zaczynaja dziać! A juz myslałam, że nigdy nie zostane wysłuchana! :-D

Bardzo chcialabym, aby w niedalekiej przyszlości ta akcja zawitała w rejon mojego obecnego zamieszkania.
Poza tym myślę sobie, że jest potrzebna też akcja edukacyjna, ludnośc powinna najpierw sie dowiedzieć i zrozumieć (no, z tym ostatnim, to nie takie proste, ale trzeba się starać wytłumaczyć :evil_lol: ) Wiem, że to wymaga środków, ale myśle, że naprawdę jest potrzebne. Myśle, jak pomóc.[/QUOTE]

Zgadzam się z Tobą , edukacja, rozpowszechnianie wiedzy to podstawa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']siedze sobie i delektuje sie cisza swiatecznego poranka... z nudow odwieram laptopa.... i oto co znajduje....
[URL]http://www.drawsko.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=9&menu=24&artykul=3339&akcja=artykul[/URL]

chcialabym podziekowac annynmowemu nadawcy....
czytajac ten artykul mysle o tym ze znajdujemy i znajdziemy jeszcze duzo sprzymierzencow naszej akcji....
oby tak dalej[/QUOTE]
Na pewno wiele osób zechce przyłączyć się do Waszej Akcji i poprzeć działania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']siedze sobie i delektuje sie cisza swiatecznego poranka... z nudow odwieram laptopa.... i oto co znajduje....
[URL]http://www.drawsko.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=9&menu=24&artykul=3339&akcja=artykul[/URL]

chcialabym podziekowac annynmowemu nadawcy....
czytajac ten artykul mysle o tym ze znajdujemy i znajdziemy jeszcze duzo sprzymierzencow naszej akcji....
oby tak dalej[/QUOTE]


Kava, czy otwiera mi się dobry artykuł? Strona gminny portal internetowy Drawsko? Jeśli tak, to zamieścili po prostu wyciąg z nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Nic wielkiego. Zobaczymy jak się z tego wywiążą...

PS.
WITAM PO ŚWIĘTACH :)

Link to comment
Share on other sites

Z racji tego, że fundacje MOPSiKowe mają siedziby w województwach:
- dolnośląskie
- wielkopolskie
- zachodniopomorskie
początkowe akcje MOPSiKa skierowane będą w te regiony. Początkowo (póki nie dysponujemy jeszcze mobilną salą operacyjną) uzaleznieni jesteśmy od warunków lokalowych jakie lokalni mieszkańcy/gminy mogą nam zaproponować na zabiegi (wymogi czystości). Początkowo organizujemy akcje tam, gdzie osoby z poszczególnych fundacji działają osobiście, na tych terenach których mieszkańców znają.

[B]Nie ma preferencji co do gatunku i płci zwierzaków: i psy i koty traktowane są na równi.[/B]

Projekt skierowany jest głównie do osób niezamożnych. Nie wymagamy jednak PITu czy zaświadczenia o zarobkach:) Koordynator dla danej akcji to osoba "z danego terenu". Zna więc mniej więcej mieszkańców danych wsi czy miejscowości. Robi wywiad środowiskowy, chodzi i rozmawia z ludzmi, obserwuje.

Gdy już ruszy strona internetowa (przed Nowym Rokiem) będzie tam opisane jak zgłosić propozycję lokalizacji akcji MOPSiKa i jak ją zorganizować. Póki co wszelkie pomysły prosimy słać na PW do Justyny Klimek lub na jej email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina.figiel']Z racji tego, że fundacje MOPSiKowe mają siedziby w województwach:
- dolnośląskie
- wielkopolskie
- zachodniopomorskie
początkowe akcje MOPSiKa skierowane będą w te regiony. [/QUOTE]

Proszę mi zarezerwować w okresie maja-czerwca jakieś 2-3 dni ;) Karolino, wysłałam Ci również prośbę o utworzenie maila dla mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.facebook.com/events/324145457612930/#!/photo.php?fbid=267089746688263&set=o.324145457612930&type=1&theater[/IMG][quote name='Drzagodha']Proszę mi zarezerwować w okresie maja-czerwca jakieś 2-3 dni ;) Karolino, wysłałam Ci również prośbę o utworzenie maila dla mnie ;)[/QUOTE]

Coś się znajdzie:)

Aktualny stan MOPSiKa:

Na dzień 28 grudnia 2011r. wykonanych zostało łącznie 176 zabiegów na łączną kwotę 15007,9 zł:

-wysterylizowano 16 suk i 94 kotki
-wykastrowano 20 psów i 46 kocurów

Na koncie bankowym posiadamy jedynie 10133,13 zł. Mamy więc debet 4874,77zł

Strona internetowa prawie gotowa:)

Dziękujemy za wszelkie wsparcie naszego projektu

Link to comment
Share on other sites

MOPSiK szykuje się na pierwszą akcję w 2012r.

Termin ustalony - 06 styczeń :)
Miejsce - okolice Koła (czekamy na ostateczne potwierdzenie, która miescowość idzie "na pierwszy ogień")

Trzymajcie kciuki by nie spadł śnieg.

MOPSiK prosi o wpsarcie finasowe i obiecuje więcej zdjęć w galerii. Podobno ma się pojawić lokalna telewizja :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Północnokoreański kalendarz ścienny
"The great leader comrade Kim Il Sung will always be with us"
Podarowany przez Dorotę M. Wystawiam prywatnie z powodu kłopotów technicznych konta fundacyjnego.
Dochód przeznaczam na MOPSiKa.[/B]

Zapraszam:
[URL]http://allegro.pl/rzadkosc-polnocno-koreanski-kalendarz-scienny-i2033663018.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy i informujemy, że

Na prośbę Przyjaciół MOPSiKa zarezerwowaliśmy dla nich fragment naszej strony internetowej:

[URL]http://www.mopsik.org/page5.php[/URL]

[COLOR=darkred]"[B]Mopsikowe serduszka[/B], to serduszka Naszych Przyjaciół, które biją dla MOPSiKa.
MOPSiKowi przyjaciele postanowili wspomóc naszą akcję deklarując comiesięczne wpłaty do MOPSiKowej skarbonki. Ogromnie im za to dziękujemy! Pamiętamy, że kropla drąży skałę, a "małe mopsikowe serduszka" przyczyniają się do stopniowego ograniczania narodzin niechcianych psów i kotów."[/COLOR]

[B]Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do grona Małych MOPSiKowych serduszek" prosimy o informację na adres[/B]:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...