Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

plutek od wczoraj wykapany i wyczesany. Mam juz foty ale naobrobienie malo czasu. Wczoraj za toznowu pokazal na co go stac. Zagrzmialo moze z 4 razy, nie wiem czy to gdzies we wrocku burza byla czy cos robili. W kazdym badz razie Plutek okaleczyl sobie mocno paszczeke, rwal panel i furtke w kojcu. Dostal szalu. Szukajcie mu szybciutko domku, bo potrzebuje czlowieka przy sobie. Przy mnie sie uspokoil troche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś plutek sam sobie zwiedzil posesję i dom.
Pojechalam z Ramzesem do weta a tz szedl spać po nocce więc stwierdził że zamknie Pluta w kojcu w razi czego. Pluta zamknął w zwązku z tym nie przekręcał zamków w furtkach i przy wyjściu z jego wybiegu i przy następnym wychodzącym na ogród. Plutkowi się nudziło więc znowu wywalił drzwi od kojca, pootwierał furtki i zwiedzał posesję. Dopiero jak wszedł do domu i chciał wejść do pokoju gdzie tz spał pieski zaczeły na niego warczeć. Tz się budzi a w drzwiach stoi Pluto ;-)
Stanowczością trzeba stwierdzić że nie interesują go kłótnie z psami. I zostawić facetów na chwilę.

A tu Plutkowe foty: [url]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/PLUTO#5896853382492740290[/url]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie myslałam o tym. Tylko burze przychodzą nagle i nie wiem czy zadziała na czas. Albo np ostatnio zagrzmiało z 4 razy i gdzieś poszło. I nie wiadomo po co wtedy go ogłupiać. Ale przy takiej porządnej burzy powinnam cos mieć. Mam sedalin ale mam z nim kiepskie doswiadczenia. Co jest lepszego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Z tego co wiem to Sedalin uniemożliwia czy też osłabia reakcję fizyczną,ale pies ma pełną świadomość.[/QUOTE]

Dokładnie tak. Po sedalinie będzie bał się jeszcze bardziej - dalej będzie słyszał to, czego się boi, ale nie będzie mógł "uciec", bo nie będzie mógł się sprawnie ruszać. Także opcja dla psa jeszcze gorsza niż bez leków.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie byl ogolnie poddenerwowany ta cala sytuacja, Lilu ile kosztowal ten stress out? Trzeba cos doplacic? Bo wyslalam 40 zl na lek.
Lilu, zrobilam jedno ogloszonko z Twoim nr tel, wykupilam oakiet na dogo , czy moge podac Twoj numer do ogloszen? Cioteczki, ma ktoras glowe do fajnych tekstow oglszeniowych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Nie wiem ile, bo dr zapisal w pamieci, ale chyba cos mowoil o 7zl czy to mozliwe? No na siebie raczej ogloszen nie wezmiesz :eviltong:.[/QUOTE]

Bo nie wiem ile teraz odliczyc za ten lek,
Dobra,to ogloszenia pojda na Ciebie, tylko jakis tekst trzeba wymyslec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...