Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000000]Pluto jest u Lilu. Dotarliśmy po południu. Zupełnie czymś innym jest czytać o psie i jego losach, a czymś innym zobaczyć go, spojrzeć w jego piękne oczy, pogłaskać. Jestem nim zauroczona. Jego ufnością i łagodnością. Wiem, że u Lilu będzie miał bardzo dobrze, jednak zostawiłam go z ciężkim sercem, ponieważ najchętniej po prostu zabrałabym go domu. W schronisku poszliśmy na spacer i wtedy pod wpływem impulsu zdecydowałam, że zabiorę go do domu. Po prostu mnie kupił, w dodatku przypomina mi mojego psa. Jednak rozmowa z TZ uświadomiła mi, że w naszej obecnej sytuacji rodzinnej, przyjęcie drugiego psa do domu jest nierealne.

Pluto całą drogę był bardzo grzeczny (puścił tylko kilka zabójczych bąków). Siedział na tylnym siedzeniu i obserwował świat, w pewnym momencie położył się i zaczął przysypiać.

Zdjęcia, które są na wątku, zdecydowanie nie oddają jego wdzięku :) A po kąpieli i porządnym szczotkowaniu będzie piękny jak ta lala.

Mam nadzieję, że Lilu nie będzie miała nic przeciw, jeśli czasem odwiedzę Pluto.

[/COLOR][COLOR=#000000][I]
[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Z krotkich wiesci. Pluto poszedl na spacer a po spacerze wylamal furtke w kojcu i hasal sobie razem z Ramzesem po wybiegu. Na szczescie bez spiec. Pierwsze co wszedl na wybieg to sprawdzil czy klamke da sie otworzyc. zlapal zebami za klamke , obciazyl i popchal. Obadal tez mozliwosci ucieczki gora. Mam nadzieje ze w nocy nie dostarczy nam wrazen. Inteligentny, spokojny pies, nie dla idiotow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta'][COLOR=#000000]



Mam nadzieję, że Lilu nie będzie miała nic przeciw, jeśli czasem odwiedzę Pluto.

[/COLOR][/QUOTE] rutta , dołączam się do podziękowań - super , że udało się Ci się dowieźć Pluta w jego nowe miejsce. Jeżeli będziesz mogła to byłoby b. fajnie, żebyś go odwiedziła :) ... zapewne będziemy cię nagabywać o zdjęcia naszego bohatera :)))

Edited by animalon
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Z krotkich wiesci. Pluto poszedl na spacer a po spacerze wylamal furtke w kojcu i hasal sobie razem z Ramzesem po wybiegu. Na szczescie bez spiec. Pierwsze co wszedl na wybieg to sprawdzil czy klamke da sie otworzyc. zlapal zebami za klamke , obciazyl i popchal. Obadal tez mozliwosci ucieczki gora. Mam nadzieje ze w nocy nie dostarczy nam wrazen. Inteligentny, spokojny pies, nie dla idiotow.[/QUOTE]A to spryciarz :))) To teraz możemy spokojnie szukać DS :))) LILUtosi ... dzięki za wieści :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalon']rutta , dołączam się do podziękowań - super , że udało się Ci się dowieźć Pluta w jego nowe miejsce. Jeżeli będziesz mogła to byłoby b. fajnie, żebyś mogła go odwiedzić :) ... zapewne będziemy cię nagabywać o zdjęcia naszego bohatera :)))[/QUOTE]

piekne zdjecia robi Lilu,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Z krotkich wiesci. Pluto poszedl na spacer a po spacerze wylamal furtke w kojcu i hasal sobie razem z Ramzesem po wybiegu. Na szczescie bez spiec. Pierwsze co wszedl na wybieg to sprawdzil czy klamke da sie otworzyc. zlapal zebami za klamke , obciazyl i popchal. Obadal tez mozliwosci ucieczki gora. Mam nadzieje ze w nocy nie dostarczy nam wrazen. Inteligentny, spokojny pies, nie dla idiotow.[/QUOTE]

Pluto jako jeden z nielicznych przeskoczył płot i siatkę w boksie, a wiesz że ogrodzenia boksów w schronie nie należą do najmniejszych....Oby Pluto nie dostarczył Ci wrażeń w postaci ucieczek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Pluto jako jeden z nielicznych przeskoczył płot i siatkę w boksie, a wiesz że ogrodzenia boksów w schronie nie należą do najmniejszych....Oby Pluto nie dostarczył Ci wrażeń w postaci ucieczek...[/QUOTE]

A to była ucieczka ze Skarbowców czy już na nowym schronie?
Ile miała ta siaka i płot?
Na szczęście Pluto jest zapasiony i będę się starała tą wagę utrzymać. Jest za ciężki i siada mu tył w trakcie podnoszenia dwóch łap do góry. Dziś spędzilismy dużo czasu na wybiegu. Za piłką poleciał tylko dwa razy. Generalnie szuka towarzystwa Ramzesa oraz ciągle lata, dyszy i patrzy gdzie prysnąć. Zdjęć dzisiaj nie robiłam bo caly dzień zajęła mi praca przy stawianiu ogrodzenia oraz naworzeniu ziemi i wyrównywaniu Plutowego wybiegu. Postaram się mu zrobić jutro jakieś foty jeszcze przed Spa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']A to była ucieczka ze Skarbowców czy już na nowym schronie?
Ile miała ta siaka i płot?
Na szczęście Pluto jest zapasiony i będę się starała tą wagę utrzymać. Jest za ciężki i siada mu tył w trakcie podnoszenia dwóch łap do góry. Dziś spędzilismy dużo czasu na wybiegu. Za piłką poleciał tylko dwa razy. Generalnie szuka towarzystwa Ramzesa oraz ciągle lata, dyszy i patrzy gdzie prysnąć. Zdjęć dzisiaj nie robiłam bo caly dzień zajęła mi praca przy stawianiu ogrodzenia oraz naworzeniu ziemi i wyrównywaniu Plutowego wybiegu. Postaram się mu zrobić jutro jakieś foty jeszcze przed Spa.[/QUOTE]

Na nowym schronisku, razem z siatką ma tak do 4m. Ale w środku są budy, więc wysosokośc do przeskoczenia miał jakieś ok 2m

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...