Jump to content
Dogomania

Bakuś - psie dziecko ma dom


soboz4

Recommended Posts

:) tak...Bakuś był ze mną na spacerku i zachowywał się trochę bardziej odważnie niż np. w zeszłą sobotę czy nawet w ten czwartek. Fakt faktem, że jest jeszcze wystraszony ale zaczyna się bawić, nie jest już aż tak bardzo wycofany chociaż przy spacerku szedł za mną albo obok mojej nogi. Czuje się też bezpiecznie kiedy jego łapki są oparte na rękach opiekuna(kiedy jest na kolanach lub na rękach).
Napewno szybciutko znajdzie domek :)
TRZYMAM KCIUKI !

Link to comment
Share on other sites

Odnowiłam Bakusiowi ogłoszenie, żeby znowu był na pierwszej stronie - dziś niedziela i dużo ludzi przegląda ogłoszenia, trzeba wykorzystać szansę :)

[url]http://tablica.pl/oferta/bakus-slodki-szczeniaczek-prosi-mikolaja-o-dom-na-swieta-IDzRH3.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Bakuś wczoraj mnie urzekł na amen, juz wcześniej byłam pod jego urokiem, ale teraz wtopiłam na całość.


[B]Ten psiak, pomimo młodego wieku jest tak delikatny,[/B] że chciałabym żeby moja Roksia choć miała 10% z tej delikatności.
Gdy bierze przysmak to jakby ręka była z porcelany, delikatnie języczkiem, żeby przypadkiem nie chwycić ząbkami, a przecież to maluch, kto go tego nauczył???

To niesamowita rzadkość u takich małych psów, nie skacze po ludziach, nie obgryza rąk, po prostu pies ideał, teraz idę do sprzątania (choć wcale mi sie nie chce poświęcać urlop na tak przyziemne spawy - ale muszę), może Weronika zrobi mu nowy opis, bo Bakuś zasługuje na najlepszy dom!

Bakuś tez już jest znacznie odważniejszy w stosunku do ludzi, a Weronikę to juz w ogóle traktuje jak swojego "ludzia" i patrzy w nią jak w tęczę!

Link to comment
Share on other sites

Odnowiłam Bakusiowi ogłoszenie na Tablica.pl i dodałam nowe na CafeAnimal :)

[url]http://tablica.pl/oferta/bakus-slodki-szczeniaczek-prosi-mikolaja-o-dom-na-swieta-IDzRH3.html[/url]
[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bakus:-slodki-szczeniaczek-prosi-Mikolaja-o-dom-na-Swieta,54655[/url]

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze na Gumtree: [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bakus-slodki-szczeniaczek-prosi-Mikolaja-o-dom-na-wieta-W0QQAdIdZ340680038[/URL]

Pozwoliłam sobie Bożenko wzbogacić ogłoszenie o to, co napisałaś o nim:

"Bakuś powoli przyzwyczaja się do obecności ludzi, widać, że obecność człowieka sprawia mu coraz większą radość. W swoją opiekunkę-wolontariuszkę wpatrzony jest jak w tęczę. Ten psiak, pomimo młodego wieku jest bardzo delikatny: gdy bierze przysmak to jakby ręka była z porcelany, delikatnie języczkiem, żeby przypadkiem nie chwycić ząbkami. To niesamowita rzadkość u takich małych psów, nie skacze po ludziach, nie obgryza rąk, po prostu pies ideał!"

Link to comment
Share on other sites

Nowy tekst od Weroniki, opiekunki Bakusia:

Bakuś - szczeniak owczarka niemieckiego o wymarzonym charakterze i bardzo mądrych oczkach. Jest jeszcze troszkę wystraszony ale z spaceru na spacer jest coraz bardziej odważny. Chodzi za opiekunem chyba, że przed nim idzie inny pies to wyrywa się do przodu aby poznać swojego potencjalnego towarzysza i czworonożnego kumpla ze schroniska :)

Bakuś to bardzo spokojny szczeniak, posłuszny i skupiony kiedy trzeba. Lubi pieszczoty ale kiedy nie ma już ochoty odsuwa się. w szkoleniu pomagają przysmaki w postaci parówek albo suchej karmy.

Nie przepada za zabawkami. do ludzi i innych psów łagodny ale przy pierwszym kontakcie bardzo ostrożny. Wyjątkowo delikatnie bierze przysmaki z ręki, nie podgryza, nie skacze po nogach. Jednym słowem pies IDEAŁ!

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 514952724
mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwo-']Oj jak czytam o tych psiakach sama się zakochuję:razz:ale obiecałam że na razie:cool3:będzie tylko jeden psiak w domu:lol:[/QUOTE]

Co tam obiecywanie, dwa psiaki lepsze niż jeden, więcej wtedy śmiechu w domu :D


Trzymam kciuki za Bakusia:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...