Jump to content
Dogomania

Dela :)


ewes

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']właśnie nie byłam pewne...:( wo matko, bałabym się tam mieszkać.:evil_lol:[/QUOTE]
Ja też się boję, czasem jak jest ciemno to się boje iść do kuchni... a u nas na podwórku, w ciemnościach to można by było horror kręcić ;)

chociaż Ojcik robi sobie skrót przez cmentarz, nawet w nocy... wrrrr... aż mnie ciarki przeszły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']to wyjątkowo uroczy widok z okna, nie ma co...[/QUOTE]
ale jaki fajny widok we wszystkich świętych :D jeden plus ;)

[quote name='saphira18']nie zazdroszczę widoku z okna;) chociaż na kręcenie horroru nadawał by się:D
nie wiem czym Dela tak zaciekawiona za oknem:???:[/QUOTE]
też mnie to czasem przeraża

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']Ja też się boję, czasem jak jest ciemno to się boje iść do kuchni... a u nas na podwórku, w ciemnościach to można by było horror kręcić ;)

chociaż Ojcik robi sobie skrót przez cmentarz, nawet w nocy... wrrrr... aż mnie ciarki przeszły[/QUOTE]
Ja tez.U mnie na podwórku tez jest tak ciemno jak w....a co tam u cb?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']może :)
przepraszam, ale nie pamiętam :oops: pomalutku przestaje ogarniać

mam maaaaase nauki :placz:[/QUOTE]

ja też mam masę nauki :angryy:
płaczmy razem :-(

a co do cmentarza to jakbym została na noc w domu sama i musiałabym iść do kuchni
to robiłabym tak jak w dzieciństwie :D mianowicie zapalała wszystkie światła jakie są po drodze do owego pomieszczenia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja nawet jak wychodzę do łazienki, czy gdzieś tam to zapalam wszystkie światła :D

a Dela jak np idziemy i nagle się zgasi światło to stoi jak wryta i się nie ruszy do póki światła nie zapalimy...

zróbmy grupowe płakanie
ktoś chętny ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']może :)
przepraszam, ale nie pamiętam :oops: pomalutku przestaje ogarniać

mam maaaaase nauki :placz:[/QUOTE]

[B]ewes[/B] wszyscy jak mają dużo nauki przestają ogarniać.. Ja miałem niedawno 2 tygodnie cały czas nauka nauka nauka... Po tych 2 tygodniach nie wiedziałem jak się nazywam.. Więc uciekaj do nauki i nie martw się :D

Link to comment
Share on other sites

no je też myślałam , że tylko ja zapalam wszędzie światła (teraz już bardzo rzadko ) :D
a co do Toffika to jak jest ciemno i wychodzimy na klatkę schodową to muszę albo go ciągnąć , albo iść pierwsza :) a cwaniak jest jak już światło zapale ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vaness']
a co do Toffika to jak jest ciemno i wychodzimy na klatkę schodową to muszę albo go ciągnąć , albo iść pierwsza :) a cwaniak jest jak już światło zapale ;)[/QUOTE]
hehe, a już myślałam, że to tylko moja ciapa jest taka mądra - robi dokładnie to samo :P + zawsze musi iść przy ścianie i trzeba mu ustępować drogi, inaczej nie pójdzie po schodach!

a ja jak zwykle wiem co się dzieje, jakbyście nie zaczęli pisać o cmentarzu to dalej bym myślała, że to jakieś pola :D
ech, jeszcze trochę i po sesji :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorin91']hehe, a już myślałam, że to tylko moja ciapa jest taka mądra - robi dokładnie to samo :P + zawsze musi iść przy ścianie i trzeba mu ustępować drogi, inaczej nie pójdzie po schodach!

a ja jak zwykle wiem co się dzieje, jakbyście nie zaczęli pisać o cmentarzu to dalej bym myślała, że to jakieś pola :D
ech, jeszcze trochę i po sesji :P[/QUOTE]

serio nie wygląda jak cmentarz ?

fajnie się masz , ja dopiero zaczynam od poniedziałku.. chociaż nie ma aż tak źle ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...