Jump to content
Dogomania

Czy obchodzicie urodzinki swojego psa??


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Oczywiście,że obchodzimy ;)
Luckuś urodził się 25.09.2005r.
Zawsze w dniu urodzin kupujemy full przysmaków oraz nowe zabaweczki i jesteśmy cali szczęśliwi :loveu:
Następnie czekamy na psich gości ,ja robię torcik z puszki Cezar dla psów,na środku ustawiam psie kabanosy ,zamiast świeczek,dookoła ozdabiam ciasteczkami i chrupkami dla psiaków.
Wreszcie oczekiwani goście przychodzą !:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

:loveu::loveu::loveu:Już za 4 dni urodzinki mojej chihuahua Tinker Bell nazwałam ją tak bo jestem fanką paris :loveu::loveu::loveu:Kupie jej mnóstwo ubranek i full sweet różowych zabawek . Napewno pojawią się też przysmaczki. Myślę też czy nie sprawić jej dwójki nowych przyjaciół, chociaż nie jestem pewna, bo nie mam dużego doświadczenia z tą rasą ale chyba tak właśnie zrobię, bo trochę szkoda mi jej tak zostawiać na kilka godzin. Urodzinki Tinker Bell odędą się w Mediolanie i przyokazji wpadniemy do Platinum Dog po nowe obróżki, ponieważ tamte wyszly z mody juz jakis tydzien temu , kupię też łóżeczko. Będą też jej psi koledzy i koleżanki m.in. moja akita Hilton no i chihuahua moich koleżanek i na pewno jeszcze inne pieski.:eviltong::eviltong:Mam nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akita32']:loveu::loveu::loveu:Już za 4 dni urodzinki mojej chihuahua Tinker Bell nazwałam ją tak bo jestem fanką paris :loveu::loveu::loveu:Kupie jej mnóstwo ubranek i full sweet różowych zabawek . Napewno pojawią się też przysmaczki. Myślę też czy nie sprawić jej dwójki nowych przyjaciół, chociaż nie jestem pewna, bo nie mam dużego doświadczenia z tą rasą ale chyba tak właśnie zrobię, bo trochę szkoda mi jej tak zostawiać na kilka godzin. Urodzinki Tinker Bell odędą się w Mediolanie i przyokazji wpadniemy do Platinum Dog po nowe obróżki, ponieważ tamte wyszly z mody juz jakis tydzien temu , kupię też łóżeczko. Będą też jej psi koledzy i koleżanki m.in. moja akita Hilton no i chihuahua moich koleżanek i na pewno jeszcze inne pieski.:eviltong::eviltong:Mam nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem :eviltong:[/QUOTE]HEHEHEE!Dobre:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...