Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Ja tę karmę kupiłam Maxiowi na próbę, szukając jakiejś odmiany po Joserze i raczy, czyli smak ok. Potem dopiero doczytałam, że to karma zdrowotna, bo zbóż nie ma i na którymś wątku widziałam, że jest polecana dla psów z problemami. Przyznaję, że zarekomendowałam ją koleżance, której sunie mają alergię, czekam na jej opinię. Fajne jest to, ze ma i mniejsze worki i można przetestować, nie inwestując w całe 15 kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Aga, to widzę, że jestem do tyłu z Twoimi psami :)
Z karmą trzeba będzie pokombinować, na szczęście mam inne psy które w razie awarii będą mogły zjeść to, czego nie zje Reks :)[/QUOTE]

Na moim utrzymaniu nie oznacza że moje hehe. Moje są 4. Lilu, Zizu, pixel i żaba/gaba.

Link to comment
Share on other sites

Rozczulił mnie dzisiaj paskudnik :) Wróciłam z pracy i oczywiście od razu ze staruszkami na dwór, nie zmieniłam nawet spodni na "psie". A Reksio co chwila do mnie podbiega i pac, pac nochalem w moje nogi, taki rozradowany, że już jesteśmy znowu razem :) Dopiero go musiałam wytargać, to wtedy szczęśliwy poleciał szukać patyczka. Spodnie oczywiście do prania...

Link to comment
Share on other sites

Keflex na ucholce, 4 opakowania, plus oslonka (osłonę wzięłam najtańszą i na razie tylko 1 opakowanie, w razie gdyby miał po tym biegunkę): 85,36 zł.
Keflex ma brać 3 razy dziennie, właśnie zjadł pierwszą kapsułkę.
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/P1150980_zps06c9ae51.jpg[/IMG]

I nowe kropelki do uszu: Dermatisan do oczyszczania i Otomax lekarstwo. Niestety to co wcześniej kupiłam (Otodine) nie jest zdaniem pana doktora tak dobre, co Dermatisan. Razem 60,50 zł.
To stosujemy od wczoraj. Reksio jest bardzo grzeczny przy zakraplaniu, jak mu pokazuję kropelki to robi taki zrezygnowany "wyraz pyska" i poddaje się pokornie operacji.
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/P1150983_zps3199f468.jpg[/IMG]

Reksio pójdziemy wkrótce z torbami przez Ciebie... :(

Link to comment
Share on other sites

Zima dalej twardo trzyma,jutro mam zamowiony transport ok.11,będziemy przewozić elementy ogrodzenia.Wszystko razem jednak wozkiem nie da rady,za cięzkie a poza tym gabaryty.Chyba,że snieg spadnie na pol metra albo transport nawali,bo to kolega w czasie pracy....:cool3: Poźniej "tylko" montaż ale musi być kilka dni na plusie,by cokolwiek zaczynać.Wstawię jutro lub w niedziele zdjęcia jak to wygląda,choc to żaden rarytas:evil_lol:.Tyle wiesci z zimowego frontu...

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy dzisiaj u pana doktora :) Ucholce lepsze, ale mamy dalej zakraplać i za 3 tygodnie wizyta.
Reksio ładnie trawi, chociaż najwyraźniej po antybiotyku kupki są trochę gorsze. Ale już mu zredukowałam porcje do normalnych, coby się nie rozpędził :) Waży teraz 39 kg. Jeszcze 1 kg i wystarczy :)

Link to comment
Share on other sites

Lecz się chłopaku,bo niedługo przeprowadzka ;) Będziesz miał świeżego powietrza aż nadto :cool3: Niech już będzie cieplej...To dzisiejsze zdjęcie,które już w kilku miejscach publikowalem-Wesołych.....:eviltong:

[URL="http://up.programosy.pl/foto/20130329018_1.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/20130329018_1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy - i wzajemnie!!! :loveu::loveu:

U nas już prawie wszystko stopniało, trochę odetchnęłam bo od tego śniegu i lodu już mi mięśnie wysiadały, a my bez względu na pogodę spacerujemy rankami nad Odrą. A spod śniegu wylonily się różne ciekawe zapachy, rozmaite patyczki i plastikowe butelki, więc atrakcji jest co niemiara :)

Link to comment
Share on other sites

Strasznie współczuje jego stawom, sama mam dziadki onki i wiem jak lgna do ciepła. Czy Reks ma aktualne ogłoszenia? Czy to jest DT u Wolfa czy DS? Chciałabym wykupić mu w gazecie na Trójmiasto ogłoszenia po 7 kwietnia. Czy Zgadzacie się, czy to nie koliduje z szybko zmieniających się ustaleniami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Strasznie współczuje jego stawom, sama mam dziadki onki i wiem jak lgna do ciepła. Czy Reks ma aktualne ogłoszenia? Czy to jest DT u Wolfa czy DS? Chciałabym wykupić mu w gazecie na Trójmiasto ogłoszenia po 7 kwietnia. Czy Zgadzacie się, czy to nie koliduje z szybko zmieniających się ustaleniami?[/QUOTE]

Ja też uważam, że Reksiowi trzeba w trybie pilnym domu szukać, bo w jego wieku pobyt na zewnątrz nie może się dobrze skończyć, tym bardziej, że od kilku miesięcy w domku doopsko grzeje, a stawy w stanie mało optymistycznym. Piszę to z pozycji właściciela 6letniego zwierza, który sypia przylepiony do kaloryfera. Myślę, że wszyscy by się ucieszyli z takiego rozwiązania

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za życzenia!!! :loveu:
Reksiowe stawy na zimnie nie martwią mnie aż tak bardzo (dr Szczypka twierdzi nawet, że zimno na stawy dobrze działa) - może bardziej wilgoć. Ale przede wszystkim martwi mnie to, że biedak znowu będzie musiał zmieniać miejsce, znowu się przyzwyczajać do nowego otoczenia...
Oto Reksio przed chwilą (teraz się "rozwinął" i śni mu się coś).
Zdjęć w plenerze ostatnio nie robię, bo trochę trudno spacerować z aparatem i wielkopsami... A rankami idziemy wszyscy razem tzn. ja i wszystkie czworonogi (nie pytajcie jak mi się to udaje, sama się sobie dziwię ;) Ludziska gapią się na mnie jak na wariatkę).
Jak ktoś chce zobaczyć Reksia w plenerze, to jak najbardziej zapraszam na wspólny spacer ;)

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/P1150994_zps4f6027c5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...