Jump to content
Dogomania

kundel bury Junior:)


Kirinna

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuje wszystkim;)

ogólnie tak, polski napisałam tak zawsze na próbnym, prawie bez stresu, temat był ok-wybrałam przedwiośnie, orzeszkowej bym chyba nie podołała, bardzo ciężkie było czytanie siedziałam nad strasznie długo, ale myślę ze w miarę dobrze napisałam

co do matmy, była prosta trzeba to przyznać, z otwartych sprawiło mi trudnosć zadanie ostatnie(nie wpadałam ze trzeba jednostki zamienić:mad:) reszte zrobiłam, ale źle mam to z cos i cin oraz nie wiem czy dobrze udowodniłam te dwa zadania

jestem z siebie zadowolona ale wiem ze mogłam więcej popracowac i było by lepiej, myslę że ok 70-80% bedzie


xxxkaluniaxxx
to aż tak źle?:)

ja denerwuje się przed jutrzejszym angieslkim rozszerzonym i piątkową matmą rozszerzoną...... nie wiem po co się na to decydowałam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Trzymam dalej za Ciebie kciuki ;-)[/QUOTE]
dziekuje, na pewno się przyda

[quote name='xxxkaluniaxxx']Nie no aż tak źle nie było :lol: chyba :evil_lol:

rozszerzony anglik? :crazyeye: szacun :cool3: Ja jutro Niemiecki zdaje ustny :lol: i mam spokój do przyszłego piątku :p[/QUOTE]

angieslki lubię, jest prosty dla mnie, ale mam problem bo większosć to co czytam lub słucham to rozumiem, ale jesli mam coś powiedzieć i napisać to zapominam wieszkosci słówek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']A jutro matematyka.
Też w takich godzinach?[/QUOTE]


już jestem po:) wiec od 9 do 12, ale rozszerzenie....
podstawa na szczęście była w srode bo bym chyba juz nie dałą rady

[quote name='Ludi']Przepiękny psiak, kocham takie ściemniające się w stronę noska pyszczki...
Trzymam kciuki za maturę, nie jest taka straszna ;)[/QUOTE]

:)
dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wróciłam do swiata żywych wiec zdjecia;)

synchron:)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/579321_456749427742582_839749242_n.jpg[/IMG]



[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970323_456749341075924_543766749_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']To jak z jutrzejszym spacerkiem? Poniatowski? To może wezmę wówczas obydwa gamonie ;P[/QUOTE]

a mozmy spacer przełożyć na przyszłą niedziele/sobote?
dzisiaj wracałm ze spaceru tramwajem, który miał wypadek i junior się zestresował i nie chciałabym go już jutro znowu strasowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Jasne, nie ma sprawy ;) ale nic Wam się nie stało?[/QUOTE]

nie nic się nie stało, ale junior ma uraz psychiczny;) strasznie się przestraszył, nie mógł sie opanować wiec wróclismy do domu pieszo, szliśmy jakies 45 min ale Junior w końcu się uspokoił:)

Link to comment
Share on other sites

top model:diabloti:


[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/984005_460776597339865_902744147_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/383559_460776767339848_1837242822_n.jpg[/IMG]



ogłaszam ze zyjemy;)
wiem ze zdjecia na duze ale nie chca mi się zmnijeszyć


Bobryna przewiozłam rudego tramwajem i jakoś dał radę wiec mozemy na spacer isć;) tyle ze nie wiem czy mozesz w tygodniu w jakiś dzień, czy tylko w weekend?

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Hej. :) Dzisiaj byłam w przytulisku i jeden psiak bardzo z zachowania (tak mi się z obozu kojarzyło :) ) przypominał Juniora :loveu: oczywiście pozytywnie :)[/QUOTE]

samo złooooo:diabloti: na pewno:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']samo złooooo:diabloti: na pewno:diabloti:[/QUOTE]

chętny do nauki :loveu: siad i leżeć załapał po dwóch powtórzeniach :) linkę mogłam puścić, bo jak się 'piszczało', krzyczało i uciekało to wracał po smaka :loveu: :cool3: jak na razie nie same zlooo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...