Jump to content
Dogomania

kundel bury Junior:)


Kirinna

Recommended Posts

[quote name='Kirinna']ja jestem nad stawami od 7 do 9/10 wiec wtedy ludzi jeszcze nie ma:)
później się robi tłok

[/QUOTE]

Okej, w takim razie spodziewaj się mnie tam jutro, bo idę na 12:00 do pracy, więc mam ranek wolny :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pochwale się dostałam się na studia na politechnikę łódzką :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:


poza tym szpic fiński vs Junior- przypadek?? nie sądze....:diabloti: nie ważne że w łodzi nie ma szpiców fińskich




[IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQrbYhx-i2TCazmR-3jGNXYxXfMyIC1uDU1Z4KzBMqK9OCDAE_u[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/ia2d.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4347/ia2d.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

ja też gratuluję! i również jestem ciekawa jaki kierunek? :) łatwo nie będzie, ale dasz radę! tylko na początku matma i fizyka jest ciężka (chociaż to też od wydziału zależy i od prowadzących), a potem już coraz lżej i lżej.. :)

[SIZE=1]edit: nie odświeżyło mi strony w porę więc stąd pytanie o kierunek :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopra']ja też gratuluję! i również jestem ciekawa jaki kierunek? :) łatwo nie będzie, ale dasz radę! tylko na początku matma i fizyka jest ciężka (chociaż to też od wydziału zależy i od prowadzących), a potem już coraz lżej i lżej.. :)

[SIZE=1]edit: nie odświeżyło mi strony w porę więc stąd pytanie o kierunek :)[/SIZE][/QUOTE]

mam nadzieje ze dam rade, bo bardzo chciałam dostać się na ten konkretnie kierunek, ponoć fizyka nie jest za ciekawa na 1 roku ale muszę dać rade:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']I ode mnie gratulacje. :)[/QUOTE]

dzięki:)

[quote name='pcheelkaa']Co tam u Was?[/QUOTE]

żyjemy jakoś ;)

mamy dobre i złę chwile, dobre jest to ze Junior się trochę uspokaja, nie szczeka na inne psy już, ładnie bawi sie w grupie, ostatnio nawet nie zareagował na burczącego na niego samca, który stał nad Juniorem, który trzymał swoją ukochaną piłeczke, a nawet wysyłał piękne sygnały uspokajające :loveu:

co złego junior nie moze skupić się w w grupie gdzie jest wiecej psów, na naszym ostnim łódzkim spacerze gdzie było 11 psów junior był nie do ogarnięcia, ciągnął, biegał we wszystkie strony, wiec to musimy pocwiczyć

poza tym prawdopodobnie bedziemy chodzić do związkowego klubu agility, jeśli zarejestruje się w końcu w związku

myślę nad kastracją chemiczną Juniora, bo na normalną nie zgadza się rodzina (patrz brat o tata;)) zobaczymy co z tego wyjdzie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Uzieraj na kastrację i zrób to za ich plecami :eviltong: ja nie wiem w czym problem, grzeczny jest :loveu:[/QUOTE]

wszyscy wyjeżdzają na urlop w następnym tygodniu wiec może:diabloti:

grzeczny w miarę jest ale ma problemy ze skupieniem co mnie bardzo wnerwia:)

Link to comment
Share on other sites

Faceci tak mają :roll: a to suka gdzieś siknie, a to piesek gdzieś przejdzie więc trzeba się naprężyć. Ja swojemu jajka ciachnęłam i o problemie zapomniałam. Rodzina też narzekała ale w zasadzie nie mieli dużo do gadania bo problem był głównie mój i to ja musiałam się z nim użerać.

Link to comment
Share on other sites

Skupienie wypracujecie , jest w tym wieku, że Scoob też był wtedy najbardziej 'napalony' , i nie mówię tu tylko o sukach, ale i o podłudzaniu do zabawy przy innych psach :lol: Ale pocieszę Cię, że z czasem jest coraz lepiej i na ten moment Scoob jest w stanie normalnie biegać agility, chociaż w pobliżu jest suka z cieczką, co kiedyś było kompletnie nie realne ;)

Najważniejsza jest konsekwencja, ja np. nie pozwalam na żadne zawąchiwanie się Scoobowi w siki suk, mamy na to osobną komendę i od tej pory mam spokój ;)

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze to przetrwać pierwszy rok studiów, później już jakoś idzie ;)
A może spacerek? W sobotę albo niedzielę? Zgodzę się nawet na 7:00 rano ;P i przyprowadziłabym kumpla ze swoim psiakiem - młodym borderem, bo chciałby się dowiedzieć jak robić te odbicia (nie wiem jak to się nazywa) z psem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Skupienie wypracujecie , jest w tym wieku, że Scoob też był wtedy najbardziej 'napalony' , i nie mówię tu tylko o sukach, ale i o podłudzaniu do zabawy przy innych psach :lol: Ale pocieszę Cię, że z czasem jest coraz lepiej i na ten moment Scoob jest w stanie normalnie biegać agility, chociaż w pobliżu jest suka z cieczką, co kiedyś było kompletnie nie realne ;)

Najważniejsza jest konsekwencja, ja np. nie pozwalam na żadne zawąchiwanie się Scoobowi w siki suk, mamy na to osobną komendę i od tej pory mam spokój ;)[/QUOTE]

o dzięki, czyli jest nadzieja, juniorowi też nie pozwalam się zawąchiwać bo on z kolei zlizuje....., mieliśmy semi z suką z cieczką na seminarium i junior dał rade, gorzej jest gdy się nakręci na inne psy i biega wokół nich, obwąchuje je

[quote name='Bobryna']Najważniejsze to przetrwać pierwszy rok studiów, później już jakoś idzie ;)
A może spacerek? W sobotę albo niedzielę? Zgodzę się nawet na 7:00 rano ;P i przyprowadziłabym kumpla ze swoim psiakiem - młodym borderem, bo chciałby się dowiedzieć jak robić te odbicia (nie wiem jak to się nazywa) z psem ;)[/QUOTE]

vaulty;)
jestem za, moze nie na 7 ale 8 np?:) tylko gdzie? stawy stefańskiego/jana? sobota?





poza tym już "uwielbiam" łodzki oddział zwkp, napisałam im wiadomosć z kilkoma pytaniami, dostałam potwierdzenie ze przeczytali, ale odpowiedzi już nie:loveu:

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Do zkwp lepiej osobiście się wybrać, choć panie tam pracujące niewiele różnią się o tych w dziekanatach :evil_lol:[/QUOTE]

:lol:




dzisiaj na spaceru łódzkim było ok ok 17 psów:)

Junior [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/995944_488676477883210_1842822835_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...