Jump to content
Dogomania

kundel bury Junior:)


Kirinna

Recommended Posts

[quote name='Fauka']Co to za staw? :razz:[/QUOTE]

stawy stefańskiego;)
super miejsce na spacery, w czasie gdy jest nie ma ludzi, czyli wtedy gdy jest zimno i pada deszcz, bo nikomu nie chce się tu przyjeżdzać:)
w sezonie gdy jest ładna pogoda jest bardzo dużo ludzi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fauka']Nigdy tam nie byliśmy, musimy się wybrać :eviltong: to niedaleko portu?[/QUOTE]

tu jest bardzo przyjemnie, dla psów jeśli nie ma ludzi bardzo dużo miejsca do biegania i pływania;)
kawałek od portu jest, jakieś 4-5 przystanków, ale 50 dojeżdża z cetrum bardzo blisko stawów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Łapanie fal :cool3:[/QUOTE]

[quote name='deer_1987']Jeszcze zobaczycie zlapie ja![/QUOTE]

gonił gonił i nie złapał;) był bardzo z tego faktu niezadowolny, ze nie da się złapać fali

[quote name='Molowe']Próbował być odważny a Ty się śmiejesz :evil_lol:.[/QUOTE]

to jest podejście nr 2, za pierwszym razem gdy motorówka przepłyneła i zrobiła się większa fala junior zwiewał do mnie z ogonem pod brzuchem, a obok mnie zaczął szczekac;)
na tym filmiku już jest odważny:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']to jest podejście nr 2, za pierwszym razem gdy motorówka przepłyneła i zrobiła się większa fala junior zwiewał do mnie z ogonem pod brzuchem, a obok mnie zaczął szczekac;)
na tym filmiku już jest odważny:diabloti:[/QUOTE]

Bohater :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a tak się ostatnio Junior socjalizuje:)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/6972_475951425822382_1386494522_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pN8eirUAgNU/Udb93hhSVVI/AAAAAAAAOdc/v87EJWfQbik/s720/IMG_1293a.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SIu2CScZHoI/Ucy-YKlIJAI/AAAAAAAAOYs/Ch0cEo1WOsY/s720/IMG_1142a.JPG[/IMG]



nie mam pojęcia jak zmniejszyć zdjecia:)



JUnior na wczorajszym spaceru zwiał mi za śladem suki......:mad:
następnym razem zabije.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Dlatego wole suki :evil_lol: se cieczkują 2 razy w roku i spokój a na psa trza uważać cały rok :diabloti::diabloti:


fotki super :cool3:[/QUOTE]


ja też;) wyszedł pies, ale następna bedzie na 100%suka:)
[quote name='Fauka']Ja swojemu obcięłam co trzeba i mam spokój :evil_lol:[/QUOTE]

też chce ale reszta rodziny nie chce....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']mam to samo :lol:[/QUOTE]

ciesze się ze nie jestem sama:)


junior ostatnio doprawadza mnie na skraj mojej cierpliwości
niewiele jest wstanie doprowadzić mnie do zdenerwowania ale to rude chyba ustaliło sobie za cel ze mnie doprowadzi do załamania;)

suki jestem jeszcze wstanie znieść, no ale jak już sobie ona później to junior ma myśleć a nie tropić....

zresztą z psami mamy problem, jak Junior biega w grupie psów -1,2 czy 5 to w większosci wypadków się odwołuje, ale jak widzi psa, gdy jest sam ze mną to robi awanture...

Link to comment
Share on other sites

A ja wolę psy :)
Może dlatego, że z moim nie mam takich problemów. Mieliśmy, ale teraz jest wspaniale :loveu:

Więc może u Was burzliwy okres hormonów przy oczywiście pracy i pewnym czasie też minie?

[url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/6972_475951425822382_1386494522_n.jpg[/url] ten pies drugi od lewej to kto? Bo coś mi dzwoni, ale nie wiem w którym kościele ;)

Jun faktycznie nie jest taki duży jak się wydaje :lol: Warowanie jednak piękne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A ja wolę psy :)
Może dlatego, że z moim nie mam takich problemów. Mieliśmy, ale teraz jest wspaniale :loveu:

Więc może u Was burzliwy okres hormonów przy oczywiście pracy i pewnym czasie też minie?

[URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/6972_475951425822382_1386494522_n.jpg[/URL] ten pies drugi od lewej to kto? Bo coś mi dzwoni, ale nie wiem w którym kościele ;)

Jun faktycznie nie jest taki duży jak się wydaje :lol: Warowanie jednak piękne :D[/QUOTE]

hormony odzywają się gdy w pobliżu jest suka:)
było gorzej, szczególnie gdy miał te 10-18 mieś. teraz jest raz lepiej raz gorzej, junior miał zawsze problem ze skupieniem wśród psów i praca wiele dała, ale nie wiem czy kiedykolwiek będzie idealny:)


to jest Santa:)

Link to comment
Share on other sites

oo poznaję Rafika i Santę :loveu:

A co do psów i suk, to ja wielbię facetów :evil_lol:
Sonia to nasza jedyna suka od x lat i podejrzewam, ze ostatnia. Chyba, że nam się odmieni, na co się nie zapowiada, nie jak mamy w stadzie facetów. Nie wspomnę, że lepiej mi się dogaduje z chłopakami, albo na takie egzemplarze trafiłam :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']Junior pierdoła
z Juniorem zawsze chodzę nad spokojny staw, na którym prawie nie ma fal; ale przejechała motorówka i fale zrobiła, reakcja Juniora mnie rozbroiła;)
[url]https://www.youtube.com/watch?v=0XHJPJirats[/url][/QUOTE]

Tak wyśmiewać się z pieska? To nie przystoi!!!

Jak zobaczyłam taki luz nad Stawami, to aż mi się zachciało tam jechać! Teraz pewnie tłok, skoro temperatura podskoczyła?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Tak wyśmiewać się z pieska? To nie przystoi!!!

Jak zobaczyłam taki luz nad Stawami, to aż mi się zachciało tam jechać! Teraz pewnie tłok, skoro temperatura podskoczyła?[/QUOTE]

ja jestem nad stawami od 7 do 9/10 wiec wtedy ludzi jeszcze nie ma:)
później się robi tłok

[quote name='deer_1987']i nawet jamnis :loveu::loveu:[/QUOTE]

Rafik :) bardzo fajny jamniczek, na krótkich łapkach zasuwa na długie spacery i bardzo ładnie daje rade

Link to comment
Share on other sites

Nie dziwne to tylko ludzie ktorzy mysla ze jamnik nie da rady nic z nim nie robia :diabloti: ja na seminarium w weekend zostalam pochwalona za kontakt jaki Sherry ma ze mna i chec pracy :loveu: ona kocha pracowac na kliker i ze mna :loveu: ale pozostawiona sama sobie - jak inne jamniki - wiadomo ze znajdzie sobie jakies swoej zajecie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...