Jump to content
Dogomania

Szukam chętnych Poznaniaków do obedience


Silky

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To w takim razie ja będe na 100% jak juz się wprosiłam to nie wypada nie przyjśc:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:

Myśle, że żadne znaki rozpoznawcze, szczególnie dla mnie, nie będa potrzebne " cos w stylu czerwona róża" jak zobacze stado babek z psiakami to podchodze i zaczynamy i strzezcie sie:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

byłam po 11 i nikogo już nie było:shake: wcześniej nie dało rady-egzamin zaczął się dopiero przed 9 a myślałam, że na 8 będzie:placz: widziałam chyba Imbrę z wyżełkiem / miałaś coś odblaskowego na sobie???:cool3:/ ale zanim zaparkowałam i doszłam w to miejsce jej już nie było:placz: koło placu był owczarek niemiecki ale chyba nie z dogo bo z całą rodziną i wstydziłam si podejść:shake: w przyszłym tygodniu mogę w sobotę i niedzielę-cały dzień;) może tym razem się uda...no chyba że ktoś ma czas w tygodniu?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak! Miałam osłonke na plecaku... no fakt zmyłyśmy się bo psy juz marzły i my tez...

Imbirzysko Ewa nauczyła juz 2 sztuczek:crazyeye::crazyeye::loveu:
W tygodniu to dysponuje czasem jedynie w piątek ok 16:roll:

Imbira nie podnosi się z posłania... leży padnięta... a mi właśnie nózki odajały mimo 2 par skarpet!:placz:

Link to comment
Share on other sites

ummieeeerammm:placz::placz::placz: mam straszne grypsko... wczoraj nie wiedziałam jak się nazywam:placz::placz:

w zwiazku z tym nie miałyśmy jak ćwiczyć ale moje młodsze rodzeństwo się za to wzięło i załapało bakcyla:cool3::evil_lol:

teraz sie z psina wylegujemy pod kołderka... całymi dniami... z babcinymi obiadkami:loveu::loveu:

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Sobota, niedziela odpada w moim przypadku- mam juz zapalenie oskrzeli:placz:
w nastepna sobote są już FERIE, więc nie ma mnie juz w poznaniu, potem też są FERIE:p:p:multi::multi::multi: wiec jade się szkolić z piesem do dziczy, czyli natępne spotkanie z moim udziałem to koniec lutego/ poczatek marca

Link to comment
Share on other sites

ćwiczy ktoś jutro-no w sumie dziś? bo w ciemno nie chcę jechać. dziś byłam na sołaczu - godzina spaceru = 3 godziny kąpania i sprzątania po powrocie. moje psy w życiu nie były tak czarne:crazyeye: myślałam, że umrę..ja już nie wiem jak z nimi po tej chlapie chodzić. a że mają długie włosy na nogach to jak idą tak chlupią błotem że całe spodnie i kurtkę mam do prania:mad:

Link to comment
Share on other sites

zafundowałam swetry ale nie chronią przed błotem:evil_lol: po ostatnim spacerze miałam pranie zarówno psów jak i ciuchów. a potem sprzątanie bo oczywiście zanim do wanny zatargałam przebiegły się po całej chacie i wlazły do łóżka:mad: one jak chodzą to tak chlapią że błoto mam nawet na kurtce i twarzy:crazyeye::evil_lol:

Tarunia dziękuje za pozdrowionka. wygłaszcz od nas Norkę:cool3:

może jakiś beaglowy spacer po najbliższym weekendzie / diabelskie egzaminy w weekend mam i całe dnie na uczelni:angryy:/ ale taki spokojniejszy-nie ,,beaglówka,,/ bo to już nie na kręgosłup i staw Taruchy Staruchy;)/

Link to comment
Share on other sites

To co, ktoś chętny na jutro? Dla mnie najlepiej w godzinach do południowych, bo szkoły nie mam:razz::razz: i tak do 16... a musze psa porzadnie zmęczyc, a nic tak nie męczy psa jak...... drugi pies:lol::lol::evil_lol:

To jak? dołączy się ktos?:cool3:
Ewka? ja chce nowe sztuczki;):eviltong::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was, narobiłam apetytu i się zmyłam;);)
Spacerek już rano odbyłam z labradorem i jego sympatycznym Panem, i chetnie poszłabym jeszcze raz ale Imbirzysko znowu kuleje i idziemy do Weta:placz::placz:

A jutro rano wyjazd:multi::multi:
żegnam się na 2 tygodnie :loveu::loveu:

pozdrawiam
Julia & Imbira

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...