Jump to content
Dogomania

Maksiu - już szczęśliwy w DS


juli88

Recommended Posts

Mamy poważny problem...okazało się, że kojcy jeszcze nie ma i nie zanosi się aby powstały przed świetami z powodu trundej sytuacji osoby sponsorującej je... co to domku dla kotów ma przyjechac jakos pod koniec tygodnia ale nie wiadomo kiedy powstanie... wiec musimy na cito znazleźć dt maksowi chociaz na miesiąc !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Damy z siebie wszystko by znaleźć dla niego miejsce w DT, bo jeszcze ponad 8 szczeniaków musimy upchnąć, a przytuliska oba pękają w szwach.

--

Ludzie spójrzcie jaki uroczy psiak. Ani dużo miejsca nie zajmie, a ile może być na święta radości? Pomóżcie Maksiowi... może ten jeden dodatkowy talerz, który ustawia się na wigilijnym stole tym razem powinien być psią miską?

Link to comment
Share on other sites

Staram się być optymistką ale ciężko to widzę do piątku :(
Dziękuję że chcecie pomóc! Będę trzymać kciuki!

Pies już się tak przyzwyczaił do tej Pani że będzie mi serce pękać jak go będziemy odbierać.
On myśli że to jego ciepły dom :( już na zawsze. A tu szara nieznana rzeczywistość...

Link to comment
Share on other sites

Możemy go zabrać na szczepienie do naszej wetki na Polance koło Malty. Wszystkie nasze zwierzaki tam chodzą, strasznie mili weterynarze i przede wszystkim kompetentni :) Nasze fundacyjne zwierzaki mają zniżki, więc wystarczyłoby byśmy przedzwonili im, że Maksiu będzie i wszystko byłoby OK :)
Ale to zależy od was dziewczyny, jak, co to dajcie znać :)

Link to comment
Share on other sites

na plakaciku nie ma słowa miły ;)
psiak jest fajny ale potrzebuje 2 dni na zaaklimatyzowanie i jest ok. Tylko trzeba dać mu chwile.
Proponowany był do starszej osoby, a nie do rodziny z dziećmi. Właśnie przez to.

Psiak na pewno będzie wdzięczny tylko potrzeba cierpliwości! Może przez czas pobytu u pani się zmienił - opisuje jej doświadczenia,

Link to comment
Share on other sites

Do tej pani miał iść pinczer ode mnie, pojechaliśmy na wizytę. Pies dwa razy miał już moją rękę w zębach, był oto około dwóch tygodni temu. Pani mówiłą, że pokazuje zęby i że nie dał się wykąpać, nie daje również dotykać się w okolicach ogona.
Piesek fajny, ale do popawcowania - i nie ma sensu mówić, że jest kochanym pieszczochem, bo jeszcze nim nie jest...

Link to comment
Share on other sites

odpowiem za [B]natalia.[/B] - jakiś czas temu, bodajże w piątek 02.12.2011 ;)
ja widziałam go teraz w piątek i tylko raz się do mnie "uśmiechnął" :)

Dwa dni to się do Pani przyzwyczajał i później było dobrze/lepiej.
Zobaczymy co będzie! Najważniejsze, że jest DT i w głębi ducha wierzę, że sobie przypadną do gustu! Byle tylko miał cierpliwość!


A i jak go w piątek widziałam to chyba był już po kąpieli bo był śnieżno-biały!

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z Pania, podobno Maksiu sie troszke zmienil co to tej agresji... pani powiedziala ze juz sie tak nie szczerzy bo nie jest taki obolały... umowilam sie z nia wstepnie na piatek na 13:00. Nie moge sie dodzwonic do nowego tymczasu...
co do szczepienia to rozmawialam z pania, postara sie isc z nim jutro, ksiazeczke wypisza na animal-security... tylko ze nie wiem jak my jej koszty szczepienia zwrocimy jak nic nie mamy :/ mowilam zeby zrobila tylko wscieklizne....

Link to comment
Share on other sites

super julii dzięki :)
juz na 100% umówiłam się z obydwoma stronami :) o 17:00 wyruszamy (z nowym DT :P) z górczyna po Maksia :) także, będziemy tam ok 17:30-18:00 :) porozmawiamy z pania, moze przekupimy jakos Maksa żeby wszedl do transportera i od Pani pojedzie od razu do DT :) dziś jadę zabrać z naszej fundacji troche karmy dla Maska :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że wszystko jak na razie ok i trzymam kciuki by było dobrze.
Bo co do małych psiaków po przejściach to wiadomo, że zawsze potrzebują trochę czasu :3

Nanosiu, słońce daj mi znać jak już Maksio trafi do DT bo chciałabym wiedzieć, czy wszystko ok ^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...