Jump to content
Dogomania

Maksiu - już szczęśliwy w DS


juli88

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety mimo starań (ogłoszenia w internecie, ogłoszenia fizyczne, nawet na forum jack russel terier jest, fb, nk, allegro) jest zerowe zainteresowanie :(
nic, a nic. No jeden telefon od starszej Pani, której kilka dni temu odszedł pies i proponowała, że pomoże wyprowadzać psa i może się przekona, bo na razie jest załamana stratą. Niestety nic z tego nie wynikło.

Co tu jeszcze zrobić? Nie mam pomysłu.

Link to comment
Share on other sites

A psiak jest pod opieką Fundacji Animal Security, a ja jestem osobą z poza fundacji. Prosiłam tylko o możliwość odwiedzania Maksia. Pierwsza wizyta niestety dopiero po świętach :(
Żadnych informacji nie dostałam, więc chyba wszystko ok.
Buda podarowana przez Panią Wandę już jest. Niestety mieliśmy lekką obsuwę z czasem... Ale już wszystko ok.

Korzystając z okazji składam Wam najserdeczniejsze życzenia Zdrowych Wesołych i przede wszystkim Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Oraz miłej rozmowy ze swoimi zwierzakami ;)

Link to comment
Share on other sites

Maksio to istny szajbus :) zupełnie odżył bez uwięzi :) dojechalismy, cala droge siedzial grzecznie w klatce, troche piszczal na poczatku, potem tak mu sie spodobalo ze nie chcial wysiadac :P kojec bardzo mu sie nie podobal wiec sobie z niego wyszedl, trzeba go dopracowac po swietach chyba ze pani Beata juz to zrobila. Szalał po calym ogrodzie, bawilismy sie patykami, robil skoki, uniki, przyczajki, szczekal, merdal ogonem :D zupelnie inny psiak niz wtedy jak byl w starszej Pani :D

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłyśmy u Maksia, zawiozłyśmy mu nową budę i oczywiście smakołyki i zabawki :D poszłysmy też na spacerek, szajbus szalał niesamowicie :) bawił sie piszczałką, skakał, latał, łasił się i w ogole :) juli88 wstawi fotki niebawem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']już poprawiłam... na tynipic czasami włazi mi inna fota... ;) ale już jes ok :)[/QUOTE]

a fajna ta fotencja była :lol:


[quote name='Nano']kurde trzebaby bylo wymyslec moze jakis nowy tekst do ogloszen... kto chetny ? :D

[/QUOTE]

Do pisania tekstu to ja się nie palę... ale jakby był, to mogę pomóc w ogłoszeniach

Link to comment
Share on other sites

na szybko troche zmieniłam poprzedni:

Dnia 23.11.11 znaleziono go na klatce schodowej jednego z bloków na Os. Kosmonautów w Poznaniu. Psiak nie posiada czipa wiec nie można ustalić kto był jego właścicielem. Na początku przebywał u starszej pani która go znalazła, lecz nie mogła zatrzymać wiec psiak trafił pod skrzydła fundacji Animal Security z Poznania. Widać było, że [B]Maksio[/B] mieszkał w domu, świetnie sobie radził u pani wybawicielki. W mieszkaniu - spokojny, nie brudził, sygnalizował potrzebe wyjścia na dwór. Na początku dla obcych jest troszkę nieufny, lecz nie szczeka i nie przejawia agresji. Po stanie zębów można stwierdzić, że ma ok 5 lat. Psiak posiada aktualne szczepienia i książeczkę zdrowia. Toleruje suczki przebywające z nim w domu tymczasowym. Maksio u nas bardzo odżył, uwielbia biegać, bawić się zabawkami, szaleć po podwórku z wolontariuszami.
Będzie wspaniałym towarzyszem zarówno starszej osoby jak i osoby aktywniejszej (nie polecany do domu z małymi dziećmi).


Zastrzegamy sobie prawo do wyboru odpowiedniego właściciela dla Maksia. Warunkiem adopcji jest wizyta przed-adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej, w której nowy właściciel zobowiązuje się wykastrować psa w przeciągu dwóch miesięcy od adopcji o ile fundacja wcześniej nie przeprowadzi zabiegu.
[B]
Kontakt:[/B]
[B]mail: [/B]
[B]tel: [/B]

chętnym do ogłoszenia Maksia podam dane na priv :)
mam nadzieje, że nie ma błędów... xD bo dziś jestem jeszcze troche do tyłu xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...