Jump to content
Dogomania

TOSIA (Fuksia) odnalazła swoje szczęście - Zostaje na zawsze u Zurdo!!


modliszka84

Recommended Posts

czekamy na decyzję szefowej, co dalej?
Ja mogę jutro sunię zabrać, a jeszcze dziś sprawić jej żarełko, miski i wyprawkę (2 miesiące temu zarzekałam się, że nigdy więcej, dlatego nie mam nic :evil_lol: ). Mogę wykupić antybiotyki, z zastrzykami nie ma problemu. Ale cena za operację, pobyt (przewiezienie?) zdecydowanie mnie przerasta :shake: .
Nie wiem, jak wyglądają umowy z Psim Losem, kiedy trzeba to zapłacić...
Co dalej?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aaliyah1981']modliszko ja bedziesz na gg skontaktuj sie ze mna pilnie


zurdo bardzo sie ciesze ,ze chcesz zaopiekowac sie sunia mysle
pieniazki na zabieg byly z tego co wiem[/quote]

od AFN-u jest 300 zł, resztę trzeba dozbierać.Pamiętajcie, że operacja to jedno a koszt transportu i pobytu to drugie. Poczekajmy na końcowy rachunek

Link to comment
Share on other sites

Sadze, ze sunie, jesli mozna trzebaby bylo zabrac do DT jak najszybciej (bo PL przepelniony i sunie bedzie lepiej) co do kasy - ktos wspomnial, ze forum collie moglo by pomoc, jak dokladnie wyglada procedura?
Generalnie, mam nadzieje, ze przyzwyczailismy juz p. Orzechowskiego, ze placimy... czasem zajmuje to kilka dni, ale placimy ;)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

podałam na forum collie konto AFN - mieli tam wpłacać...
dostałam jeszcze maila od jakiejś osoby (nie wiem skąd?) z propozycja pomocy finansowej więc również podałam numer konta AFN.

No i jest jeszcza sprawa, chyba ważna.
Rozmawiałam z p.Lucyna - jest to właścicielka firmy Dr Lucy (kosmetyki dla psów), posiadaczka kilku collie z forum collie.
Otóz Ona oferuje pomoc następującą - utrzymanie psa w nowym domu (w postaci karmy, szczepień oraz pokrycia kosztów ew. leczenia). Idea ma byc taka - ktoś nie moze adoptowac psa bo go nie stac finansowo na utrzymanie ale kocha zwierzęta i chce pomóc... W takiej sytuacji można ps aumieścić i zapewnić środki na jego utrzymanie. Więcej o tym na forum collie z zakładce Zdjęcia / Dr Lucy.

Weźcie również taką opcje pod uwagę... Myślę, że również zgodziłaby się na pomoc finansową utrzymania psa w domu tymczasowym... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84'][B]Forum Collie przekaże na Fuksie 700 zł!![/B] :multi:

DZIEKUJE WSZYTSKIM..... :-( (<- TO ZE WZRUSZENIA...)[/quote]

brak mi slow collomaniacy macie wielkie serca :loveu: Modliszko podziekuj od nas na forum colli bo kiedys sie zalogowala i nie moge sie ponownie zalogowac

Link to comment
Share on other sites

Czyli wiecie, już o darze Collomaniaków?
Przed chwilą dzwoniła do mnie Pani Lucyna, Miłośnicy Collie przekażą ten dar bezpośrednio do Psiego Losu.

Zurdo, czy możesz skontaktowac się ze mną przez domowy tel?Albo przyslij mi swój, to ja zadryndam

Link to comment
Share on other sites

Wracam i co widzę?! :crazyeye: Collomaniacy są wielcy. I bogaci :razz:
Rozumiem, że pieniądze z bazarku (będzie ok.90-100zł) można przeznaczyć na inną bidę?
Czy postanowiłyście, co jutro z sunią? Mam ją zabrać na tymczas, w przyszłości z opcją pobyt stały?
A, i rozmawiałam z panią Lucyną. Wspaniała kobieta. Ponieważ jestem w stanie damę utrzymać, umówiłyśmy się, że pomoże, gdyby (TFU-TFU) działo się w przyszłości coś złego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']Wracam i co widzę?! :crazyeye: Collomaniacy są wielcy. I bogaci :razz:
Rozumiem, że pieniądze z bazarku (będzie ok.90-100zł) można przeznaczyć na inną bidę?
Czy postanowiłyście, co jutro z sunią? Mam ją zabrać na tymczas, w przyszłości z opcją pobyt stały?
A, i rozmawiałam z panią Lucyną. Wspaniała kobieta. Ponieważ jestem w stanie damę utrzymać, umówiłyśmy się, że pomoże, gdyby (TFU-TFU) działo się w przyszłości coś złego.[/quote]

tak, Pani Lucyna to wspaniała kobieta o wielkim sercu!

zurdo - i Ty sie jeszcze pytaz czy Fuksie zabierąc... No jasne kochana, zabieraj malutką Fuksię! Widzę, że wpadłaś po uszy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']czy widziałyście nowy najnowszy komunikat na kundelku :cool3: ?

Pan Orzechowski pomylił imiona... a niech tam .. więc mamy Fuksia vel Farcia..[/quote]

aha ale co to samo oznacza to bedzie nasze wspolne imie dla suni niech juz tak zostanie :loveu: zgadzacie sie cioteczki???:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']zurdo - i Ty sie jeszcze pytaz czy Fuksie zabierąc... No jasne kochana, zabieraj malutką Fuksię! Widzę, że wpadłaś po uszy :evil_lol:[/quote]
śmiej się, śmiej. A ja zamiast pracować, szykuję mieszkanie na przyjęcie hrabianki. Kupiłam jej michy i żarełko, z ubioru zrezygnowałam, bo przecież musi być na miarę i pod kolor :cool1: . Na razie skorzysta z rastowego.
Jutro na 10.30 jadę do szefowej na jakieś 2 godzinki, potem do Psiego Losu, potem sprawozdanie.

Link to comment
Share on other sites

:oops: mam nadzieję, że ta wpadka, za jakiś czas pójdzie w zapomnienie:roll:

Zurdo, jak rozwiązujemy jutrzejszą podróż Fuksi z Psiego Losu do Ciebie?
Zobaczymy, w jakiej będzie formie i co Pan Doktor zaleci?

polecam uwadze Wszystkich:

[URL]http://www.ekotv.com/ekotv2/index.php?option=com_content&task=view&id=69[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pasja']:oops: mam nadzieję, że ta wpadka, za jakiś czas pójdzie w zapomnienie:roll:

Zurdo, jak rozwiązujemy jutrzejszą podróż Fuksi z Psiego Losu do Ciebie?
Zobaczymy, w jakiej będzie formie i co Pan Doktor zaleci?

polecam uwadze Wszystkich:

[URL]http://www.ekotv.com/ekotv2/index.php?option=com_content&task=view&id=69[/URL][/quote]

cioteczko ja zartowalam:p a filmik swietny juz rozeslalam znajomym i poprosilam aby przeslali dalej

Link to comment
Share on other sites

Film świetny. Farcia - super i ma przepisowe rrrr :evil_lol:
Pasja, a masz ochotę wybrać się tam ze mną? Jest mi w tym momencie trudno powiedzieć, jak to technicznie rozwiązać. Liczę na zmotoryzowaną koleżankę, jeśli nie to zostaje taksówka - mam nadzieję, że umie się zachować i nie zostaniemy wysadzone na środku jakiegoś skrzyżowania. Mieszkam na Żoliborzu, prosta droga metrem lub tramwajem, ale myślę, że hrabianka nie będzie gotowa na takie przeżycia.
No i najpierw muszę zaliczyć :evil_lol: :evil_lol: szefową na Czerniakowskiej.

Link to comment
Share on other sites

Zurdo wysłałam na pw wiadomośc, ale nie wiem, czy wszystko dobrze wpisałam :oops: , bo mi te pw nie za bardzo wychodzą:oops: , najlepszy dowód, to to, że moja korespondencja w sprawie naklejek Kubusia Orlenowskiego trwa prawie miesiąc:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...