Jump to content
Dogomania

TOSIA (Fuksia) odnalazła swoje szczęście - Zostaje na zawsze u Zurdo!!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

schronisko nie pozwala zabrać psa

niestety - cała akcja odwołana.:shake:
dowiedziałam się, że sunia leży sobie tylko i jest od wczoraj bez zmian.
Dopiero w poniedziałek zostanie obejrzana przez weta schroniskowego i zabrana przez schronisko to jego gabinetu na RTG....

:shake: Niestety nie mam jak jej pomóc.... :-(

Link to comment
Share on other sites

Kurcze daczego nie chcą wydać? Przecież pies by był leczony.

A co do lecznicy to jeśli już to ja bym proponowała jednak Sowę lub inną. Kiedyś miałam dobrą opinię o Bernardzie, ale po tym jak zajęli się Łapkiem zmieniłam zdanie. No, ale może teraz bardziej przykładają się do opieki nad bezdomnymi psami. No i w Sowie są lepsze warunki szpitalne.

Modliszka a na tymczas psa wydadzą?

Link to comment
Share on other sites

modliszka czy mam dzwonić do tego schroniska ?...jeśli tak podaj mi numer tel...

jak można psa zostawić bez pomocy do poniedziałku bo jakoś mi się to w głowie nie mieści...i co w poniedziałek amputują jej łapę (tfu tfu) albo podadzą eutanazji?...po 3 dniach cierpienia ..i bólu...

no zaraz mnie coś trafi

Link to comment
Share on other sites

Uważam ,ze sunie należy wyciagnac ze schronu absolutnie nawet za kilka godzin.
O ile łapa jest złamana i nie zostanie załozony gips po 2 dniach moze byc za późno i piekna sunia zostanie kaleką.:-( :shake:
Jak nie ma tymczasu w Pabianicach i okolicach moze znajdzie sie gdzieś indziej.
Uwzglednijcie to w tytule
Aga -niesmiało pytam.
Moze Pan Orzechowski???????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flatka']AHa mam znajomych ktorzy uwielbiają Collie, mają kolejną suncię - szczeniaka. Poprzednia odeszła parę miesięcy temu. Spytam się ich czy Niunia mogłaby u nich znaleźć DT!![/quote]

jeli sunia bedzie miala tymczas to bedzie mozna ja zabrac ze schorniska wiec jesli mozesz popytaj koniecznie

my jednak chcialysmy ja dzis zawiezc do Sowy ale niestety przed samym wyjazdem po sunie nam odmowiono !bunia miala cos zaradzic trzeba czekac narazie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julia.zuzanna']słuchajcie, ja może trochę ot, ale kojarzę, że bardzo dużo zaginięć collie było w ostatnim czasie (przynajmniej zgłaszanych do łódzkiego schroniska, ale pabianice to przecież nie drugi koniec świata) - szukałyście właściciela?[/quote]


pare sun sie znalazlo jedna nawet byla od nas z dogo

z tego co mi mo0wila modliszka to sunia blakala sie w jakiejs innej miejscowosci (ale przywieziono ja do pabianic- widocznie rejonizacja)

Link to comment
Share on other sites

właśnie mamy ten "magiczny czas" petard i być może poprostu uciekła...

sunia jak widac ze zdjęcia jest Śliczna i typowo rasowa...(ech jak siostra bliźniaczka mojego Skarba)....nie mogę przestać myśleć , że ona tam lezy...
i przepraszam bardzo bo modliszko pisałaś, że nie może wstawać...czy to tylko ze względu na łapę czy...może ma jeszcze inne obrażenia...

czy ona się załatwi pod siebie czy trzyma do granic wytrzymałości...poprostu nie mam sił...:wallbash:

najlepiej gdyby się znalazł właściciel i natychmiast ją zabrał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']A czyja to sprawka????;)[/quote]

cioteczko dziewczny napisza na watku teraz rozmawialam z jedna z dogomaniaczek (Karolina) o tragedi suni i ona zadzownila do piego losu i udalo sie
modliszka juz wie napewno zaraz napisz jestesmy szczesliwe ,,zeby sunia tylko wytrzymama do poniedzialku

Psi Los chcial juz jutro przyjechac ale schron jutro nie czynny
sunia bedzie miec tymczas i opieke medyczna na miesjcu (przeciez nie mozna trafic lepiej )



Buniu tak wlasnie widzialysmy ta sunie ale niestety to nie on:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...