Jump to content
Dogomania

TOSIA (Fuksia) odnalazła swoje szczęście - Zostaje na zawsze u Zurdo!!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga_Mazury']Przepraszam Was, że tak się tu denerwuje, ale jestem za daleko, żeby pomóc fizycznie...czy żadna lecznica odpłatnie jej nie może wziąć?...kto ma tel. do buni bo ona chyba jest wetem w Łodzi....ratujmy ją.....plisssssssssssssssssssssssssssssssss[/quote]

ja juz rozmaiwalma dzis z bunia zaraz jak zostal zalozony watek wiec wiem ze dziewczyny z fundacji maja wejscie w lecznicy bernard wiec moze udaloby sie po kosztach zalatwic zabieg

moj tata zaoferowal ze najwyzej byusmy po sunie przyjechali do pabianic i zawiezli do lecznicy dpo lodzi poczekali na zabieg i zawiezli spowrotem bo niestety nie moge jej zabrac :-( rozmawialam z modliszka ja mieszkam na 3 pietrze i sunia nie moze biegac po schoidach z taka lapa

Link to comment
Share on other sites

Jutro rano sunia zostanie zabrana do lekarza na prześiwetleie, ew. zabieg czy gips. Jeśli bedzie taka koniecznosc i miejsce to zostanie w szpitalu. Jesli bedzie mozna ja zabrac to niestety będzie musiała wrócic do schronu...

POTRZEBNE PIENIĄŻKI NA WETA!

Aayliyah i jej Tata zgodzili sie z sunia jechac. :Rose:
Musimy miec jednak jakies zaplecze finansowe.

Link to comment
Share on other sites

CO ROBIMY?

1 opcja: lecznica Bernard - mozna jutro jechac, koszt zabiegu ok 500 zł , szpital jeszcze nie wiadomo za ile

2 opcja: lecznica SOWA - rentgen 25 zł, jesli okaze sie zezłamanie nie wymaga ingerencji chirurgicznej to opatrunek 70 zł. Jesli wymaga to w zaleznosci od stopia skomplikowania operacja ok 300 - 400zł. Jest mozliwosc hospitalizowania, doba to ok 30 zł. Samo przetrzymanie psa (np do czasu operacji) to 15 zł.
Jutro jest sobota, wiec jest niepełny skład chirurguczny, dlatego gdyby łapa wymagała powaznej operacji to ie beda mieli czasu... Mozna by ewentualnie sunie przetrzymac wtedy u nich do czasu operacji.


JAKA DECYZJA?

Link to comment
Share on other sites

czy kontaktowałyście się z Morią pytam do znudzenia bo ona mówiła o jakimś szpitalu gdzie są jej psy....obecnie...czy to ta sama klinika o której piszecie...?

może dziewczyny jako fundacja mają jakieś dobre stosunki z lecznicą...

nie ulega natomiast wątpliwości, że psa nalezy jak najszybciej konsultowac weterynaryjnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Myślę, że nikt mnie nie zlinczuje ;)

no to zabierajcie do Bernarda skoro tam może otrzymac jutro pełną pomoc...

AFN da na Śliczną 300 zł


..oczywiście to moja sugestia, ale to Wy jesteście na miejscu więc decydujcie co dla sunki będzie lepsze...[/quote]

dziewczyny dziekujemy wam za pomoc:loveu: z calego serduszka wiec co decudujemy sie na bernarda? ja jutro pojade do pabianic modliszka bedzie na nas czekac w schornie, zawieziemy bidulke ja do bernarda w lodzi tylko co robimy po zabiegu???

Link to comment
Share on other sites

moria mi własnie cos mówiła, że może uda się cos załtwić zęby została w którymś tam szpitalu....(ale ja w kółko moria moriaa ;)

nie znam schronu w Pabianicach...nie mogę się wypowiadać...co i jak..

jeśli będzie potrzeba będę ...próbować jeszcze finansowo pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Aga_Mazury - na kogo fakture z lecznicy?
czy na AFN? czy na któras z nas?[/quote]

Bardzo proszę o ile można na AFN
[B][COLOR=#ff0000]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE
UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]14-100 OSTRÓDA[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]NIP 7412025929[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']dziewczyny dziekujemy wam za pomoc:loveu: z calego serduszka wiec co decudujemy sie na bernarda? ja jutro pojade do pabianic modliszka bedzie na nas czekac w schornie, zawieziemy bidulke ja do bernarda w lodzi tylko co robimy po zabiegu???[/quote]
a Bernard to nie ta lecznica, ktora tak "zalatwila" tego psiaczka z łapką uciętą przez tramwaj, że wylądował w końcu w Psim Losie? a warunki były tam gorsze niz w schronie? I jeszcze tam był chyba Łatek, którego też dziewczyny wiozły później do Warszawy, bo miał byc cały połamany. jeżeli to nie ta to najmocniej przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']a Bernard to nie ta lecznica, ktora tak "zalatwila" tego psiaczka z łapką ucięto przez tramwaj, że wylądowała w końcu w psim losie? a warunki były tam gorsze niz w schronie? jeżeli to nie ta to najmocniej przepraszam[/quote]

:oops: :oops: :oops: dziewczyny to ta lecznica? co łatek bez pomocy tydzień leżał?:oops:

jejku jejku

Link to comment
Share on other sites

To jednak ta lecznica, o której pisałam :-(
[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5249/wakacje006yh6.jpg[/IMG]

To jest Bibi a to jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30689&highlight=Bibi[/URL]

a to wątek Łapka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28934&highlight=%A3apek[/URL].
Obydwa psy musiały trafic pilnie do Psiego Losu

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny propozycja AFN jest jak najbardziej aktualna...ratujcie colaczkę bo spac i tak przez nią nie będę mogła...ale czy faktycznie tylko bernard w sobotę jest w stanie pomóc....po tym co przeczytałam na wątku którego link wkleiła tweety...

a może się tam zmieniło już i jest lepiej?..

martwię się i to poważnie

dziewczyny tylko błagamy was o jedno...w razie jakiejś drastycznej diagnozy weta...skonsltujcie ją u innego...pewnie piszę rzeczy dla Was oczywiste, ale cholercia bardzo się denerwuje i martwię...

bo faktycznie te dwa psiaki tu wymienione nie dostały odpowiedniej pomocy i opieki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']a Bernard to nie ta lecznica, ktora tak "zalatwila" tego psiaczka z łapką ucięto przez tramwaj, że wylądowała w końcu w psim losie? a warunki były tam gorsze niz w schronie? jeżeli to nie ta to najmocniej przepraszam[/quote]

Bernard to ta klinika, w ktorej przebywal Bibek dwa tygodnie na obserwacji bez podania jakich kolwiek lekow, nie dostal nawet znieczulajacych :-(

Link to comment
Share on other sites

dziewcznyny ja cala noc nie spalam bo tyle wczoraj dostalysmky info o psach zmodliszka ,ze nie moglam oka zmrozyc nawet!ja nie wiem gdzie mamy wiezc sunie!bo zrozumialam ,ze w bernardzie bedzie moznaja zostawic ale nie wiem co z sowa???bo modliszka cos wczoraj wspominala ,ze nie wiadomo czy beda mogli odrazu zrobic zabieg!co robimy bo ja naprawde jestem zdezorientowana:placz:

jesli zabierzemy ja do kotrej z tych klinik zostanie wykonane przeswietlenie i potem zalozony gips to co sunia ma zostac w hoteliku u nich???

aha w nocy myslalam mam super wetke kolo mojego miejsca zamieszkania ale ona nie ma rendgena jedynie co moge o 9 isc do niej i zapytac czy jesli wykonam rendgena to czy mozna u niej lape wlozyc w gips tylko co potem z tymczasem dla suni????


znam ta pania doktor ona caly czas leczyla moje psy bardzo nas lubi wiec moze potraktowalby nas ulgowo z tego co rozmawialam z mama ona pomaga takiej pani z Toz-u u nas w ciezkich przypadkach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...