Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich. Konsultowałam się z dwoma wetami w sprawie cieczki Teri i każdy mi odpowiedział, że takie rzeczy się zdarzają, choć to jest jakaś anomalia. Na razie obserwuję ją, ale nic szczególnego nie zauważyłam.

Pozdrawiam Bożena i Teri. :D

Link to comment
Share on other sites

Baster jest cudny :D . Zresztą wszystkie inne sznauciątka, których zdjęcia potraficie (!) wkleić, także :D .

Bożeno! Okazało sie że LACTO jest lekiem weterynaryjnym i w "ludzkich" aptekach sie go nie kupi (przynajmniej w 100 w których byłam). Tak to jest, jak się ktoś zaczyna wymądrzać na forum (ostatnio czynię to nagminnie, za co wszystkich serdecznie przepraszam :modla: ) zamiast najpierw wszystko dokładnie sprawdzić.

W każdym razie nie wiem gdzie to kupić :(

A jak cieczka Teri?

No i co z Bossem?

Link to comment
Share on other sites

Marysiu! Czym się różni trymer niebieski od czerwonego? Ja wszystko robię czerwonym, szczerze mówiąc dlatego, że taki miała nasza hodowczyni. I nawet nie zwróciłam uwagi że są inne :roll:

Zresztą kupię niebieski i spróbuję :D .

Fajne są również trymery - grabie ( czasami sobie takiego pożyczamy). Wyczesuje sie nimi naprawdę szybko i dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

Małgorzato, cieczka Teri jest "nadprogramowa" po dwóch miesiącach, ale wet powiedział, że sobie sunia reguluje rytm biologiczny i nie należy się tym przejmować. Tak też robię, a jak potem będzie miała ciążę urojoną ,to wtedy się będę martwić , gdzie zakupić Lacto. :D

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności spowodowanej "występami" w Jarosławiu i nawałem pracy po powrocie. Widziałam, że padło tu pytanie o Bossa, więc melduje posłusznie, że widziałam się z Basią i Bossem i jego synusiem i jeszcze z labradorką w Jarosławiu na wystawie. Basia w tym tygodniu będzie tutaj nieuchwytna, ponieważ Boss najprawdopodobniej w tych dniach będzie operowany. Ale z tego. co widziałam, to Boss trzyma się nieźle, nieżle bo całkiem energicznie zalecał się do Amigi :lol:

A ja niestety nadal nie za bardzo potrafię sobie poradzić z wstawieniem tutaj emblematu i z wklejeniem zdjęcia Amigi. To dla mojej starej, niedzisiejszej głowy za bardzo skomplikowane :x Pozdrowienie dla Wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Ago, to byłoby suuuper. Bo ja niestety się do tego nie nadaję!!!

Chciałam z Twojej stronki ale masz zabezpieczone prawami autorskimi :( a żeby wkleic fotki musisz mieć je na jakims serwerze w necie, więc jesli gdzie sa jeszcze umieszczone oprócz na Twojej stronce to podaj link :)

Anieszko mi tez mogłabyś pomóc z tym emblematem;)

Jak juz Ci pisałam nalezy zmniejszyc fotkę odpowiednio do rozmiarów pikseli podanych w wymaganiach, mi samej kuzyn dopasował fotkę więc tylko tyle wiem na ten temat, i efekt widać na moim emblemacie.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Podsumowując sprawe trymowania sznaucerów miniaturowych:

Dla nowicjuszy w tej "branży" najlepszy będzie nóż trymerski trixie z niebieską roczką TAK?????

I czy na początek tylko to wystarczy czy trzeba jeszcze w coś się zaopatrzyć????

I jeszcze jedno:

Gdzie w Krakowie mogę kupić taki trymer?.

dzieki z góry za podpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Anieszko, no właśnie w tym cały szkopuł, że nie mam tyh zdjęć nigdzie, oprócz stronki no i mojego kompa. Dlatego mi się nie powiodły próby dodania zdjęcia :cry: czy, co bardziej chciałabym, dołożenia emblematu :cry: :cry: Co mam więc zrobić, żeby było dobrze. Ja sama niestety sobie z tym nie poradzę, taka jestem !!! Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...