Jump to content
Dogomania

Dina- cudna szkolona onka MA DOM :)


joteska

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='DONnka'][B]Martiko,[/B] podrzuć mi linka do tego bazarku :)

I własnie... jak Dinka się miewa ???[/QUOTE]

DONeczko kochana przeoczyłam ten post ...ech ...ostatnio się z niczym nie wyrabiam ....
Bazarek zakończony wczoraj i właśnie rozliczamy :)
Tu link ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221443-ROZLICZAMY!!!-...dodatki-i-ciuszki-dla-Ciebie-)-Zapraszamy-22.00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Miałam bardzo fajny telefon w jej sprawie. Dom chyba taki o jaki nam chodziło. Prosiłam aby pani zadzwoniła za tydzień. Dom pod Warszawą z ogrodem. Dina byłaby w domu. Dziecko w wieku szkkolnym[/QUOTE]

[quote name='auraa']Dziś miałam maila w sprawie Diny. Pani mieszka w bloku w Warszawie. To nie był dla niej dom ale jest zainteresowanie!
Kto wspomoże sunię?[/QUOTE]

Tak, przynajmniej wiemy, że jednak ta mega akcja ogłoszeniowa odnosi wreszcie jakiś skutek
Szkoda tylko, że stan Diny nie pozwala na razie na adopcję :shake:
Ludzie chętni rzadko chcą czekać...
A takiego świadomego domku, który podjąłby się leczenia Dinki, to ze świecą szukać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jak tylko dotrą wszystkie wpłaty z bazarku dla dziewczynki będzie 79 zł .....niewiele ale zawsze coś ....
Słodkich snów Dineczko :*[/QUOTE]

[B]Martiko,[/B] ta wiadomość jest jak promyk nadziei na wątku Dinki :loveu:
Dziękujemy :):):)

Link to comment
Share on other sites

sorki za off prosze was o pomoc Podaję linka do wątku Maksia - psiaka, który razem z Fidelkiem został zabrany z wielkiej biedy
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222147-Chudziutki-Maks-ca%C5%82e-%C5%BCycie-sp%C4%99dzi%C5%82-na-%C5%82a%C5%84cuchu-teraz-szuka-DS?p=18524469#post18524469"]http://www.dogomania.pl/threads/2221...9#post18524469[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sorry, że nie jestem na wątku codziennie. Ale tu, gdzie teraz mieszkam, jest las i nie ma zasięgu internet (ma kiepski strasznie). Byłam u Diny w tym tyodniu trzy razy. Wcześniej biegunka była bardzo poważna, nawet z podejrzeniem parwo (Dina jest w szpitalu, wirusy latają, a ona raczej nie była szczepiona na wirusówki). Na szczęście po antybiotykach przeszło, choć chyba nie do końca, wczoraj znów był "epizod sraczkowy".
Mimo to moim zdaniem Dina wygląda o wiele lepiej, sierść jest ładniejsza - może dlatego że wyczesana, a może to banalne oidrobaczenie pomogło. Wydaje mi się, że troszkę przytyła (waży 27 kg, ktoś pamięta, ile ważyła na początku?). Trochę też jest spokojniejsza.
Sterylka odłożona co najmniej do końca przyszłego tygodnia.

[B]Ciotki, ważna prośba! Dina potrzebuje spacerów, człowieka, odwiedzin! Pisanie na wątku jest b. ważne, ale fizycznie też trzeba się nią zająć.[/B] Ja jestem teraz ponad 100 km od Warszawy, poza tym mam pod opieką jeszcze sporo innych...
Auraa, prośba do Ciebie: może uda Ci się znaleźć chętnych, może uda się jakieś dyżury... - codziennie ktoś powinien być u Diny i zapewnić jej dłuższy spacer. To nie jest koniec świata, to jest SGGW na Ursynowie, można tam dojechać autobusem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Auraa,[/B] znasz jakieś ciocie z Ursynowa ???
Ja znam kilka z Wawy i okolic, ale nie wiem, w jakich dzielnicach mieszkają ;)
[B]Może poprosimy o spacerki z Diną[/B]
To ważne !!!
Ja niestety jestem ze Śląska i tu nie pomogę :shake:

Z samej Wawy są m.in. : inga.mm, Asiaczek, Czorcik, Vutz, Jessii i Mysza 1
Napiszę do Nich błagalne PW

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Auraa,[/B] znasz jakieś ciocie z Ursynowa ???
Ja znam kilka z Wawy i okolic, ale nie wiem, w jakich dzielnicach mieszkają ;)
[B]Może poprosimy o spacerki z Diną[/B]
To ważne !!!
Ja niestety jestem ze Śląska i tu nie pomogę :shake:

Z samej Wawy są m.in. : inga.mm, Asiaczek, Czorcik, Vutz, Jessii i Mysza 1
Napiszę do Nich błagalne PW[/QUOTE]

Z Warszawy jest również ciocia Annaa4 bardzo fajna dziewczyna ....ja niestety też za daleko :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...