Jump to content
Dogomania

Dina- cudna szkolona onka MA DOM :)


joteska

Recommended Posts

dzwoniłam do furciaczka , ona pracuje z psami i ma dobrego veta w zasięgu, ma dać wieczorem odpowiedź
w razie potrzeby podaję tu nr 606 36 12 93, hotel b. dobry i sprawdzony

mam tez pytanie jaką karmę zalecają dla Diny veci w klinice?
może uważać ze smakołykami w czasie spacerków...

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zapłacę za wizytę u dr Karaś Teczy, to i tak duża zniżka u doktorowej, na pw podam Ci swoje nazwisko. Zamówie też karmę dla Diny ( ale jakim Boschu?) , tylko prosze mi dać znać komu ew. ja przekzać lub na jaki adres zamówić tak by do Diny dotarła jak najszybciej.


jest miejsce u furciaczka w ogrzewanym boksie od 30.03. za 400zł jedzeniem, inne opcje do negocjacji

Edited by joteska
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']zapłacę za wizytę u dr Karaś Teczy, to i tak duża zniżka u doktorowej, na pw podam Ci swoje nazwisko. Zamówie też karmę dla Diny ( ale jakim Boschu?) , tylko prosze mi dać znać komu ew. ja przekzać lub na jaki adres zamówić tak by do Diny dotarła jak najszybciej.


jest miejsce u furciaczka w ogrzewanym boksie od 30.03. za 400zł jedzeniem, inne opcje do negocjacji[/QUOTE]
A u Furiaczka to daleko od Warszawy? Nie w temacie jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

okolice Włocławka, tam zawoziłam Bruna zabranego od chauwy, byłam, widziałam, sprawdziłam, sa na bieżąco info i kontakt tel, psy wychodza na prostą, nawet dzikuski i bardzo chore :)

niektóre watki
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204785-Psy-z-lasu.-Hela-i-Rudy-co-z-nimi-dalej-b%C4%99dzie-%21/page21"]http://www.dogomania.pl/threads/204785-Psy-z-lasu.-Hela-i-Rudy-co-z-nimi-dalej-b%C4%99dzie-!/page21[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217061-BRUNO-By%C5%82-%C5%BCyw%C4%85-atrap%C4%85-z-kt%C3%B3rej-wychodzi%C5%82y-robaki..ZBIERAMY-NA-HOTEL[/URL]!!!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219189-Hania-zag%C5%82odzone-do%C5%BCe-dziecko/page14[/URL]
do furciaczka ma też przyjechać GROM zabrany z "raju"

Link to comment
Share on other sites

Dzięki joteska. Wizytę mogę umówić na przyszły tydzień.Tylko,..........ja nie jeżdżę samochodem. I tak mogę się zaopiekować psem :p. Oczywiście pojadę jako osoba towarzysząca.
Zastanawiam się jednak, czy sierś to nie jest konsekwencja jej chudości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Dzięki joteska. Wizytę mogę umówić na przyszły tydzień.Tylko,..........ja nie jeżdżę samochodem. I tak mogę się zaopiekować psem :p. Oczywiście pojadę jako osoba towarzysząca.
Zastanawiam się jednak, czy sierś to nie jest konsekwencja jej chudości.[/QUOTE]
Zadzwoniłam na sggw, Dinka ma luźne kupki i teraz na słabszej karmie i też miała na Boschu, zamówiłam jej w sklepie przy ssgw royal intestinal tak by dostała jak najszybciej. Będę u Diny w sobotę to sie rozliczę i wezmę ja na spacer.
Prośba, czy ktoś w tygodniu może ją do dr Karaś zawieść, nie mam możliwości z uwagi na pracę, no chyba, ze wizyta będzie 24.03. w sobotę.. Na konsultację trzeba wziąć wszystkie wyniki Diny, tak by dr miała wgląd w całość.
dajcie cioteczki znać jaka decyzja odnosnie proponowanego hoteliku, sunia tańczy po boksie za własnym ogonem i go podgryza a to nie jest dobry objaw...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam na ulicę Goszczyńskiego. To chyba koło Ciebie:lol:
Nie było karmy a teraz sa dwie. Ja już nie wiem.
Co z hotelem? Wydaje mi się, że to dobra opcja. Co Ciotki na to?
Kto robi ze mna napadzik na bank?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Joteska, z kim rozmawiałaś na SGGW? Tam każdy mówi co innego. Dziś napisała mi Ewa: "Poszłam dziś do Dembele skonsulotwać ponownie Dinę, bo nie odrasta. Powidział że żeby się wypowiedzieć na temat wpływu sterylizacji na sierść trzeba odczekać od 8 tyg do 3 miesięcy na stabilizację hormonów".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Ja mieszkam na Kabatach i tutaj dr Tęcza ma jedną ze swoich lecznic (ul. Pod Lipą), drugą ma na Gagarina. O Goszczyńskiego nic nie wiem.Goszczyńskiego jest na Mokotowie, w sumie niedaleko.[/QUOTE]
bywałam u niej na Goszczyńskiego, tam ma swoją małą przychodnie
z karmą nie wiem, ale tak dziś od techniczek Oli i Agnieszki usłyszałam, że ma cały czas luźniejsze kupki, może ma jakąś nietoerancję, nie wiem.
Trzebaby ogarnąć całość jej diagnostyki. W zespole Cushinga chorują nadnercza to wyszłoby w badaniach labolatoryjnychno chyba,że nie miała badanego kortyzolu Spróbuję się coś wywiedzieć w sobotę. Może dać jej intestinala tę parę dni do skończenia worka- nie jest duży i zobaczyć jaka będzie reakcja a Bosha trzymać w rezerwie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fela']Joteska, z kim rozmawiałaś na SGGW? Tam każdy mówi co innego. Dziś napisała mi Ewa: "Poszłam dziś do Dembele skonsulotwać ponownie Dinę, bo nie odrasta. Powidział że żeby się wypowiedzieć na temat wpływu sterylizacji na sierść trzeba odczekać od 8 tyg do 3 miesięcy na stabilizację hormonów".[/QUOTE]
tak wiem, trzeba wtedy czekać, może sie skontaktujmy?

mazowszanka, w sobotę wezmę zbiorczy wydruk badan Diny i zostawię dla Ciebie do wizyty u dr Teczy :) napiszę Ci na pw
jutro jeszcze omówimy z dr Ewą co uważa, żeby Dince z badań dorobić na sggw
jak Dinka miałaby do hoteliku jechać trzebaby jeszcze na żebry iść i o deklaracje prosić i rozsyłać, zadbać o wydarzenie na fb i bazareczki porobić
razem damy radę :)

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

Przychodnia Pod Lipą jest chyba najbliżej sggw. Ja tam jeździłam do Dr Karaś Tęczy z moim Semikiem.
Jeśli Mazowszanka zgłasza możliwość jechania samochodem, Auraa bycie osobą towarzyszącą, to chyba trzeba szybko umawiać termin wizyty? Z Gusią też rozmawiałam dzisiaj o zabraniu jej do Pani doktor. Miałyśmy ewentualnie brać ją we dwie. Jeśli więc są cztery osoby chętne do tej wizyty, to jakoś zgramy się w minimum dwie, żeby ją zawiwźć.
Pytanie jest tylko takie: czy to ma być oficjalne zabranie Dinki na konsultację? Czy na sggw nie każą jej w tym momencie natychmiast zabierać? Tu chyba musi się wypowedzieć Fela...

Uważam, że jeśli w furciaczku psy wyprowadzane są na spacery i nie jest to jeden spacer dziennie, to jest to lepsza sytuacja, niż Dinka ma w tej chwili. To fakt, trochę daleko od W-wy, ale jak widać w Waerszawie nie mamy co liczyć na wolne miejsce:-(

Joteska, to doskonały pomysł ze sprawdzeniem RC Intestinal. Może ona jakoś ją wyciszy z tymi biegunkami? Boscha można narazie Mazowszanko przytrzymać, nie reagowala na tę kermę źle, więc może spokojnie zjeść już w hoteliku. Jak nie masz gdzie trzymać, to ja mogę ją przetrzymać.

Link to comment
Share on other sites

na sggw mozna zroganizowac jej po prostu dłuższy spacer z konsultacją u dr K-T, tylko nie wiem jak przekazać pieniądze na wizytę, czy zwrócić po wizycie osobie, która ew. ja opłaci, do dogrania

ewa marta - u furciaczka psy maja 3 spacery dziennie i sporo ruchu, ona tez pracuje z nimi tzn, ma zajęcia w zależności od potrzeb , uważam, że szkoda byłoby to miejsce stracić, bo akurat zaraz jedno sie zwolni, a to rzadko spotykana tam okazja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']ewa marta - u furciaczka psy maja 3 spacery dziennie i sporo ruchu, ona tez pracuje z nimi tzn, ma zajęcia w zależności od potrzeb , uważam, że szkoda byłoby to miejsce stracić, bo akurat zaraz jedno sie zwolni, a to rzadko spotykana tam okazja[/QUOTE]

Brzmi fantastycznie:-) Ja myślę, że nie ma co czekać, nic innego nie spadnie nagle z nieba. Podstawą jest praca z Dinką. Moim zdaniem trzeba zaklepywać miejsce. Joteska, czy tam płaci sie 400 zl plus karma, czy w cenie jest też wliczona karma? Nie zrozumiałam z wcześniejszego zapisu:-) Pytam, bo trzeba podliczyć ile trzeba zebrać deklaracji...


Auraa, a mogłabyś uaktualnić rozliczenie na 1 stronie? Napisać, ile wpłynęło, ile zostało zapłacone i ile zostało kasy?

Od 10 kwietnia Motyleqq deklaruje 20 zl miesięcznie:-)

Link to comment
Share on other sites

Auraa, chodzi mi o poprawienie pierwszego postu i skorygowanie choćby tego zapisu. Bo chyba nie ma tyle na minusie, prawda?
Motyleqq napisała powyżej o 55 zł z bazarku, można to też dopisać?

[quote name='auraa']Do zapłacenia jest [B]473 zł plus leczenie biegunek i odrobaczenia[/B]
[B]Na minusie mamy 182 zł[/B]
[/QUOTE]

Ważne byłoby też zapisywać ile zakłada na sunię Fela (bo teraz kupiła nowy worek karmy i kasy nie starczyło).

Musimy mieć jasność w kwestii finansów. Jeśłi Jotesce uda się zamówić miejsce w hoteliku, mamy chwilkę na zebranie brakującej kwoty na pierwszy miesiąc.
Joteska, czy tam płaci się z góry, czy z dołu? Sorki za te pytania, ale musimy mieć jasność:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...