Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='giselle4']Anulka wyslij na poprzedni adres
ten od lekow...pamietasz?[/QUOTE]
No ale wykasowałam wiadomości i dlatego prosiłam o adres.Już mam i bardzo dziękuję.W poniedziałek wyślę priorytetem ale paczkę,ponieważ Poczta Polska wprowadziła nowe przepisy od stycznia i nie można w list pakować wypukłych rzeczy,jedynie dokumenty,jakieś papiery a szkoda bo to była bardzo dobra forma wysyłki dla nas,no ale dla listonoszy tragedia bo targali te przesyłki w torbach przeznaczonych na listy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']No ale wykasowałam wiadomości i dlatego prosiłam o adres.Już mam i bardzo dziękuję.W poniedziałek wyślę priorytetem ale paczkę,ponieważ Poczta Polska wprowadziła nowe przepisy od stycznia i nie można w list pakować wypukłych rzeczy,jedynie dokumenty,jakieś papiery a szkoda bo to była bardzo dobra forma wysyłki dla nas,no ale dla listonoszy tragedia bo targali te przesyłki w torbach przeznaczonych na listy.[/QUOTE]

naprawde?
a ja dalej tak wysyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']naprawde?
a ja dalej tak wysyłam[/QUOTE]
To czyżby u nas Poczta sobie wprowadziła nowe przepisy? Za paczkę płaci się drożej niż za list.

[quote name='giselle4']Anulka olej przyszedł
wczoraj dostał juz swoja porcje
tylko teraz tak sie zastanawiam
jak On pił moj lniany to moze ja z nim bedę popijała jego hihihi:([/QUOTE]
Cieszę się,że Bastusiowi mogłam podesłać ten specyfik a to dzięki mojemu rezydentowi,który wypiął się na niego a w zamian Apto dostaje tableteczki. A wiesz Grażynko,że on w smaku jest bardzo dobry,próbowałam i chyba by nie zaszkodził Tobie też:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']To czyżby u nas Poczta sobie wprowadziła nowe przepisy? Za paczkę płaci się drożej niż za list.


Cieszę się,że Bastusiowi mogłam podesłać ten specyfik a to dzięki mojemu rezydentowi,który wypiął się na niego a w zamian Apto dostaje tableteczki. A wiesz Grażynko,że on w smaku jest bardzo dobry,próbowałam i chyba by nie zaszkodził Tobie też:lol:.[/QUOTE]

dziekuje pozostane przy moim Budwigowym.
Anulka daje wszystko pakuje w koperty i wysylam i nic mi nie powiedzieli na poczcie...
słowo
ostatanio wysylalam zabawki
teraz zas butelki i spreye

Link to comment
Share on other sites

Kuleczka śpi

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2033/2821401d000f392f50f70569/20130112017-001[/IMG]

A tutaj je mięsko z żeberek, inne psiaki dostały kości,a Bastuś ze względu na swój wiek jest uprzywilejowany i dostaje samo mięsko do chrupania

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3231/ad9f0b000015736d50f7056d/20130116020[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Bastus w sobote ma szczepienie wscieklizny...[/QUOTE]
To zapewne będzie jakiś koszt,sądzę,że Asia zareaguje i podeśle pieniążki.Może wet niech oglądnie naszego Bastulińskiego,osłucha jego serduszko i tak ogólnie chociaż obejrzy go przed szczepieniem.Proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']To zapewne będzie jakiś koszt,sądzę,że Asia zareaguje i podeśle pieniążki.Może wet niech oglądnie naszego Bastulińskiego,osłucha jego serduszko i tak ogólnie chociaż obejrzy go przed szczepieniem.Proszę.[/QUOTE]

Anulko
dlatego jedziemy w sobote aby było troche wiecej czasu dla Bastusia:)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki dajcie tylko znac ile przelac i zaraz robie przelew ;)

[quote name='Anula']To zapewne będzie jakiś koszt,sądzę,że Asia zareaguje i podeśle pieniążki.Może wet niech oglądnie naszego Bastulińskiego,osłucha jego serduszko i tak ogólnie chociaż obejrzy go przed szczepieniem.Proszę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...