Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli tekst jest nie za bardzo to można na spokojnie zmienić,tytuł też,ponieważ niektóre ogłoszenia są aktualne i nie przyjmą z tym samym tytułem.Fotek jest sporo na wątku a więc też można wybrać lepsze.
Ja dostałam leki związane z chorobą serca.Chętnie prześlę jeżeli przydadzą się jakiemuś psiakowi.Na pewno Bastusiowi przyda się Vetmedin 2,5mg - w opakowaniu jest pół zawartości - data ważności 09.2014.
Vetmedin 2,5mg
Digoxin Teva 100mg
Enarenal 5mg - 2 opakowania
Diuver Torasemidum 5mg
Spironol 25mg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jeżeli tekst jest nie za bardzo to można na spokojnie zmienić,tytuł też,ponieważ niektóre ogłoszenia są aktualne i nie przyjmą z tym samym tytułem.Fotek jest sporo na wątku a więc też można wybrać lepsze.
Ja dostałam leki związane z chorobą serca.Chętnie prześlę jeżeli przydadzą się jakiemuś psiakowi.Na pewno Bastusiowi przyda się Vetmedin 2,5mg - w opakowaniu jest pół zawartości - data ważności 09.2014.
Vetmedin 2,5mg
Digoxin Teva 100mg
Enarenal 5mg - 2 opakowania
Diuver Torasemidum 5mg
Spironol 25mg[/QUOTE]

Anula
Bastus bierze Vetmedin i bardzo prosimy o leki
i serdecznie dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Przyszly pieniazki od: emma53 za wrzesien, sara2011 - za wrzesien, Maja602 za wrzesien - grudzien, asia-s za wrzesien
poszla wplata za hotelik za wrzesien

poniewaz jestesmy juz we wrzesniu pozwalam sobie przypomniec dziewczynom o brakujacych wplatach::razz:
aanka - brak wplaty za lipiec, sierpien
edit

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

Moja deklaracja za wrzesień i październik powinna być dzisiaj na koncie.
Anula - tak jak Giselle pisała - Bastuś bierze Vetmedin. Ja miałam mu dokupić brakującą ilość, ale jeśli masz i nie są Tobie potrzebne, to byłoby super.
Tekst do ogłoszeń jak najbardziej OK - ja na pewno nic nie będę zmieniać. Poproszę Monikę, aby podesłała dziewczynie, która ogłoszenia robi.
Mnie już dużo na dogo nie ma, ale jestem serduchem i myślami cały czas z Alfikiem.
Graziu - wyściskajcie proszę Niedźwiedzia. A dla dziewczyn pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Moja deklaracja za wrzesień i październik powinna być dzisiaj na koncie.
Anula - tak jak Giselle pisała - Bastuś bierze Vetmedin. Ja miałam mu dokupić brakującą ilość, ale jeśli masz i nie są Tobie potrzebne, to byłoby super.
Tekst do ogłoszeń jak najbardziej OK - ja na pewno nic nie będę zmieniać. Poproszę Monikę, aby podesłała dziewczynie, która ogłoszenia robi.
Mnie już dużo na dogo nie ma, ale jestem serduchem i myślami cały czas z Alfikiem.
Graziu - wyściskajcie proszę Niedźwiedzia. A dla dziewczyn pozdrowionka :)[/QUOTE]

pewnie Dorotko
oj, Alfik
jak znajdzie chate to bedzie mi smutno
to jest taki maly konik kucyk:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dopiero paczuszka z lekami została wysłana.Przepraszam bardzo za opóźnienie ale mam trochę kłopotów i ograniczony czas.Wysłałam priorytetem i poleconym a więc jutro lub pojutrze powinny leki dotrzeć.Jeszcze raz najmocniej przepraszam i przesyłam mizianka dla naszego Bastulińskiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...