Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kocurek']Bastusiu melduje,ze dzis wyslalam obiecany grosik dla Ciebie:)Miziam:)[/QUOTE]

Bastus dziekuje, potwierdze na watku jak przyjda pieniazki.


Aanka, nie moge wyslac pw do Ciebie, zapchana skrzynka, mam drobne pytanie


EDIT:
Przyszly pieniazki marcowe od maja602- Bastus serdecznie dziekuje :-)

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

Melduję, że pieniążki za leczenie dotarły - dziękuje.

Zgodnie z umową poniżej linki do skanów wyników Bastka:
[URL]http://w865.wrzuta.pl/plik/6QL1JfHQJdV/swrowpa8012030209301[/URL]
[URL]http://w865.wrzuta.pl/plik/7ThObCv1b7Z/swrowpa8012030209300[/URL]
Proszę...

Glukozamina dla Bastka:
[URL="http://w865.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1ZEv9NxzJvR"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8154/f4352fb4002d54864f51189f/sdc15561[/IMG][/URL]

Zapomniałam o rachunku, ale nie są to jakieś wielkie pieniądze, więc..niech Bastuś nabiera nam krzepy :)

Edited by Szamanka
Post pod postem
Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="darkgreen"]Wątek zmoderowałam.
Przypominam, że Regulamin zabrania pisania postu pod postem. Zanim coś napiszesz --> zastanów się czy to już wszystko co chciałaś napisać. Nie dopisuj kolejnego posta po 1 minucie.

Przypominam również, że edytowanie postów nie jest dopuszczalne w przypadku, gdy ktoś zmienia zasadniczo treść swojego postu. Sprawia to, że osoba, która post edytuje - zwłaszcza po kilku dniach - jest niewiarygodna. Moderator ma możliwość przywrócenia takich postów, więc naprawdę - nie fatygujcie się, bo wszystko i tak jest do odzyskania.

Najważniejsze jest dobro psa i dobrze by było, żeby niektóre osoby udzielające się na tym wątku miały to na uwadze, bo zdaje się, że prywatne niesnaski i animozje są momentami ważniejsze.

pozdrawiam
Szamanka[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj świeciło piękne słoneczko i było wyjątkowo ciepło, więc korzystając ze sprzyjającej aury, zostawiłyśmy drzwi wejściowe otwarte, by wpuścić wiosnę do domu. Nagle słyszymy jakiś rumor na schodach prowadzących na piętro i co się okazało?? Nasz Bastuś postanowił zwiedzić pięterko. Biegał z dziewczynami po ogrodzie, ale że drzwi stały otworem wbiegł sobie do domku i postanowił troszkę pozwiedzać. Piszę o tym, gdyż Bastek jako pies "łańcuchowy" jak podejrzewałyśmy, bardzo ładnie radzi sobie ze schodami, więc...może jego historia jest inna.

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie, psiak "łancuchowy" raczej nie poradziłby sobie ze schodami. Jego przeszłość jest więc zagadką, oj gdyby Bastuś umiał mówić.
Tak bardzo się cieszę, że się nam Chłopak pozytywnie zmienia i takie postępy robi.
Michelle - poproszę mizianko ogromne dla Bastusia i wszystkich Podopiecznych. A dla Wspaniałych Opiekunek buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

Też się bardzo cieszę,że Nasz Bastuś tak szybko dochodzi do formy i tak ma być,nie ma innej opcji.Jak wracam do pierwszej strony wątku to mnie ciarki przechodzą.Jak ten pies musiał być umęczony psychicznie nie mówiąc o stronie fizycznej.
Kochany Bastuś znajdziemy domek i to domek,który pokocha Bastausia z takim wiekiem i całym sercem.
Idzie wiosna a z nią nowe życie dla Bastusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Dziewczyny, jak myślicie, czy już czas i pora ogłaszać Bastka.[/QUOTE]
Ja sądzę,że jeszcze trzeba poczekać.Niech Bastuś się bardziej otworzy.Będą może lepsze fotki chodzi mi głównie na tle przyrody ale musi się trochę zazielenić bo jeszcze jest szarzyzna.Dobre fotki i tekst to podstawa wszyscy o tym wiemy.Takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ja sądzę,że jeszcze trzeba poczekać.Niech Bastuś się bardziej otworzy.Będą może lepsze fotki chodzi mi głównie na tle przyrody ale musi się trochę zazielenić bo jeszcze jest szarzyzna.Dobre fotki i tekst to podstawa wszyscy o tym wiemy.Takie jest moje zdanie.[/QUOTE]

Tez tak mysle, dajmy chlopakowi troszke oddychnac, zaraz bedzie ladnie na zewnatrz, troszke futerko wyladnieje, bedzie mial wiecej zaufania, widac ze ten psiak mial ciezkie zycie....

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Bastuś zaczyna już łasuchować, pomijam fakt, że gdy przygotowuje jedzenie dla zwierzaków to Bastek jest z każdej strony stołu, staje łapkami i węszy,ale dzisiaj to przeszedł samego siebie i zjadł mi pasztet na kanapkę :mad:,który nieopatrznie zostawiłam dosłownie na minutkę bez 'opieki' i niestety ....obeszłam się tylko smakiem.
Ale to dobrze, że chłopak ma apetyt i chrupki z miseczki znikają prawie do cna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...