Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

[quote name='michelle04']Ok, czyli tak jak proponowałam spróbuję oswajać go jedzeniem z ręki....Trzymajcie kciuki.... i myślcie ciepło o nas, bo zasypało nam chatę i mamy wszyscy wakacje :) Ja przymusowe :)[/QUOTE]
Cały czas ciepło o Was myślę i serduchem całym jestem z Wami.
Dziewczyny, nie chcę się wymądrzać, jeśli coś piszę nie tak - dawajcie znać.
Bastek to starszy psiak i nie wiemy jaką miał przeszłość, a sądząc po zachowaniu kolorowo niestety nie było.
Trudno, aby w krótkim czasie "nadrobić" lat 12 - na tyle określił go wet, a czy się te lata da "nadrobić" ... to wielka niewiadoma. Będę szczęśliwa z każdego postępu Bastka, z każdego małego kroczku do przodu Nie mam pojęcia, jak będzie....może gdyby był młodszy, może gdyby.... gdybać można.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My tu tylko dajemy rady a michelle może je przyjąć lub nie.Wiadomo,że nie ma co oczekiwać cudów tak w krótkim czasie co do zachowania Bastka.Natomiast moim skromnym zdaniem jest priorytetem zdiagnozować Bastka aby wykluczyć dolegliwości i obalić mit o jego zachowaniu,ponieważ ja doszukuję się w jego ospałości i zachowaniu jakiejś choroby.No ale to takie moje jest prywatne zdanie,inne Ciocie mogą go odbierać inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']My tu tylko dajemy rady a michelle może je przyjąć lub nie.Wiadomo,że nie ma co oczekiwać cudów tak w krótkim czasie co do zachowania Bastka.Natomiast moim skromnym zdaniem jest priorytetem zdiagnozować Bastka aby wykluczyć dolegliwości i obalić mit o jego zachowaniu,ponieważ ja doszukuję się w jego ospałości i zachowaniu jakiejś choroby.No ale to takie moje jest prywatne zdanie,inne Ciocie mogą go odbierać inaczej.[/QUOTE]
Anula,jak najbardziej masz rację.Jeżeli wyniki badań będą w "normie" to będziemy wiedzieć,że jego zachowanie jest spowodowane jakimiś przeżyciami z przeszłości.Wiemy sami po sobie,że jak coś nam dolega fizycznie,to nie mamy chęci na nic i wtedy tylko jakiś "kąt" w którym najlepiej się "zaszyć"Tak więc jestem jak najbardziej za dokładnym zdiagnozowaniu Bastka.

Link to comment
Share on other sites

Moze trzeba by mu też zrobić morfologię i badania chem , np w kierunku nerek np. poz. mocznika i kreatyniny .-to ważne. Najlepiej też , aby wszystkie wyniki badań., dokumentacja med. ,rachunki za wet. za leki były wstawiane tutaj ,na wątku ..
skoro jest też podejrzenie przerostu gruczolu krokowego powinno się zrobić odpowiednie w tym kierunku badania laborat..
czy Bastek nadal siusia w domu? ..
i k iedy najwięcej , z rana ,wieczorem ..
A Bastuś ma książeczkę zdrowia ? Michelle.

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

Tak Bastek ma swoją książeczkę i owszem dalej sika w domu.
Zabieg u weta wyznaczony za tydzień, niestety wcześniej nie dam rady.
Co do jego zachowania to , obym się myliła, ale chyba wiek też ma na to swój wpływ. Moja Szaron ma jakieś 8-9 lat i też już większośc czasu spędza na spaniu i spacerki już są krótsze. Gdy nie chce chodzić robi w tył zwrot i idzie do domu i nawet dzwigiem jej nie ruszę by pobiegała ze mną. Coż, każdy wiek ma swoje prawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']W przyszłą sobotę zabieg i kompleksowe badanie.
Bastek na spacerach już trochę oswojony z psimi dziewczynami, już tak jego nie denerwują swoim zainteresowaniem i "młodzienczym" wariactwem :)[/QUOTE]
Michelle a jest możliwość zrobienia Bastkowi USG jamy brzusznej i podstawowych chociaż badań krwi i moczu u Twojego weta?
Może przypomnij na czym będzie polegało to kompleksowe badanie bo nie wiem czy będzie realne zrobienie mu USG i badań.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o moje skromne zdanie,to nie widzę tego dobrze...Przede wszystkim musi być osoba rzetelnie prowadząca ten wątek...!Bez tego ,ani rusz...Jeżeli chcemy Bastkowi pomóc,to trzeba od tego najpierw zacząć...!Podam dla przykładu wątek Kapselka...i zobaczcie,jak od kilkunastu godzin,wygląda jego watek...sama byłam w szoku...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213221-Kapselek-utkn%C4%85%C5%82-w-dt-potrzebujemy-pomocy-i-nowego-DT-lub-DS%21%21%21%21%21?p=18667651#post18667651"]http://www.dogomania.pl/threads/213221-Kapselek-utkn%C4%85%C5%82-w-dt-potrzebujemy-pomocy-i-nowego-DT-lub-DS!!!!!?p=18667651#post18667651[/URL]

od postu 577....

Edited by Bogusik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Jeśli chodzi o moje skromne zdanie,to nie widzę tego dobrze...Przede wszystkim musi być osoba rzetelnie prowadząca ten wątek...!Bez tego ,ani rusz...Jeżeli chcemy Bastkowi pomóc,to trzeba od tego najpierw zacząć...!Podam dla przykładu wątek Kapselka...i zobaczcie,jak od kilkunastu godzin,wygląda jego watek...sama byłam w szoku...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213221-Kapselek-utkn%C4%85%C5%82-w-dt-potrzebujemy-pomocy-i-nowego-DT-lub-DS!!!!!?p=18667651#post18667651[/url][/QUOTE]

Przede wszystkim trzeba lepiej poznać Bastka ,jego zachowanie ..
Inaczej nawet nie można go ogłaszać jeszcze..
Potrzebne są także podstawowe badania laborat. jak biochemia i morfologia , bad. m oczu ..
Ten pies potrzebuje czasu ,dużo ciepła ..ale też trzeba go b. uwaznie obserwować ..cały czas próbować dotrzeć jakoś do Niego .,próbować stale i nie odpuszczać.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']Przede wszystkim trzeba lepiej poznać Bastka ,jego zachowanie ..
Inaczej nawet nie można go ogłaszać jeszcze..
Potrzebne są także podstawowe badania laborat. jak biochemia i morfologia , bad. m oczu ..
Ten pies potrzebuje czasu ,dużo ciepła ..ale też trzeba go b. uważnie obserwować ..cały czas próbować dotrzeć jakoś do Niego .,próbować stale i nie odpuszczać.......[/QUOTE]
Przeczytaj proszę uważniej,to co napisałam,a także od postu nr 577 na wątku Kapsla...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213221-Kapselek-utkn%C4%85%C5%82-w-dt-potrzebujemy-pomocy-i-nowego-DT-lub-DS%21%21%21%21%21?p=18667651#post18667651"]http://www.dogomania.pl/threads/213221-Kapselek-utkn%C4%85%C5%82-w-dt-potrzebujemy-pomocy-i-nowego-DT-lub-DS!!!!!?p=18667651#post18667651[/URL]

od postu 577....

Link to comment
Share on other sites

myślę, że konkretną osobą na wątku jest Anula, ja mogę być jej głosem, a ona za ustaleniami naszymi i Dorotyk będzie trzymać palec na pulsie.
wstępnie jesteśmy tak umówione. Czekam na pw od michelle z nr telefonu do bezpośredniego kontaktu z nią, chciałabym z nią telefonicznie ustalić kierunek w diagnozowaniu, tzn. zrobić "przepytywajkę" na podstawie której będziemy mogły zająć jakieś stanowisko w leczeniu Bastka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']myślę, że konkretną osobą na wątku jest Anula, ja mogę być jej głosem, a ona za ustaleniami naszymi i Dorotyk będzie trzymać palec na pulsie.
wstępnie jesteśmy tak umówione. Czekam na pw od michelle z nr telefonu do bezpośredniego kontaktu z nią, chciałabym z nią telefonicznie ustalić kierunek w diagnozowaniu, tzn. zrobić "przepytywajkę" na podstawie której będziemy mogły zająć jakieś stanowisko w leczeniu Bastka.[/QUOTE]
Było by super!Musimy jakoś Bastkowi pomóc i postawić chłopaka "na nogi",a raczej cztery łapy...!

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ,ale chyba o czymś zapomniano .Dorotka , ani nikt inny nie zakladał wątku ,więc ...nie rozumiem takich ustaleń poza moimi plecami..
Dorotka mogła ,ale nie zrobila tego ..
Nie ma też odpowiedzi na moje pytania dotyczące Bastka ..pytałam np kiedy siusia najwięcej ,rano , czy wieczor .Jesli nie będzie odpowiedzi ,to współpracy także się nie spodziewam .
Czytam wątek ,który dotyczy czarodziejki i chcę tu taj pełnej jasności.....bez lukrowania i zbywania inaczej będę szukać pomocy n na F,b
i kolejne pytanie -gdzie Bastuś śpi /? -. bo widzę koce tylko , na podłodze.
jak pisałam ,z pewnymi osobami nie zamierzam wspólpracować. i mam swoje powody..

Michelle -spodziewam się dokładniejszych info i wklejania faktur za wet. za leki , wyniki badań .-wszystko ma być udokumentowane .tym bardziej ,ze jest to płatny tymczas.

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']przepraszam ,ale chyba o czymś zapomniano .Dorotka , ani nikt inny nie zakladał wątku ,więc decydować będę głównie ja .,jako załoycielka ...nie rozumiem takich ustaleń poza moimi plecami..
Dorotka mogła ,ale nie zrobila tego ..
Nie ma też odpowiedzi na moje pytania dotyczące Bastka ..pytałam np kiedy siusia najwięcej ,rano , czy wieczor .Jesli nie będzie odpowiedzi ,to współpracy także się nie spodziewam .
Czytam wątek ,który dotyczy czarodziejki i chcę tu taj pełnej jasności.....bez lukrowania i zbywania inaczej będę szukać pomocy n na F,b
i kolejne pytanie -gdzie Bastuś śpi /? -. bo widzę koce tylko , na podłodze.
jak pisałam ,z pewnymi osobami nie zamierzam wspólpracować. i mam swoje powody..

Michelle -spodziewam się dokładniejszych info i wklejania faktur za wet. za leki , wyniki badań .-wszystko ma być udokumentowane .tym bardziej ,ze jest to płatny tymczas.[/QUOTE]

Kopiuję, bo później znika.

Czy Ty w końcu zrozumiesz, że Wszystkie jesteśmy tutaj dla jednej sprawy ,aby wspólnie decydować i pomóc Bastkowi. Starałam się za wiele nie wypowiadać m.in z tego powodu, aby nie było tutaj awantur i niesnasek, bo co bym powiedziała, to zawsze byłoby wg Ciebie nie tak i miliony komentarzy i awantur.
Zaraz pewnie będzie, że jakiś spisek się szykuje.
Dziewczyny - napiszę jedno - ja jestem chętna i gotowa i otwarta na współpracę.
Ty jesteś jedną z deklarowiczek , nie jedyną. dziewczyn jest więcej i pozwól większośći decydować.

Link to comment
Share on other sites

nie mam zamiaru z Tobą wchodzić w żadne dyskusje .
Twoje zainteresowanie Bastkiem mogło się wcześniej zaczać ,..ale nie robilaś m u nawet zdjęc do ogloszeń ,mimo iż często bywasz u tej wet. ..
Nic też o nim nie pisalaś na wątku głównym .

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...