Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

[quote name='Rudzia-Bianca']Na fb zobaczone ....

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/397304_411042048955526_1941956352_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

No proszę :D A mój Misiek nie chce kolejnego kota bo mówi, że nie mamy miejsca ;)

Dziewczyny, trzymam kciuki aby dzś schronisko przeżyło prawdziwy najazd miłych ludzi poszukujących psiaków do adopcji i żeby się Wam przeluźniło! Biedne szczeniątko! Wstawicie fotkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pliszka']No proszę :D A mój Misiek nie chce kolejnego kota bo mówi, że nie mamy miejsca ;)

Dziewczyny, trzymam kciuki aby dzś schronisko przeżyło prawdziwy najazd miłych ludzi poszukujących psiaków do adopcji i żeby się Wam przeluźniło! Biedne szczeniątko! Wstawicie fotkę?[/QUOTE]

Nawet dwie

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg402/scaled.php?server=402&filename=20120929164819.jpg&res=landing[/IMG]


[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg248/scaled.php?server=248&filename=20120929164844.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Poznałam Krzysię....:lol::lol: Delikatna, subtelna:pniczym jej opiekunka:diabloti:
Fajna, fajniusia Krzysia...Niestety zdjęcia które usiłowałam zrobić są do .....:placz: bo lampa nie działała.:angryy:
I poznałam jeszcze pewnego grzecznego szczeniaczka...;) który jeździ na gapę przyszpilony ząbkami do Krzysi:evil_lol:

Fajne zdjęcie ewobe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Poznałam Krzysię....:lol::lol: Delikatna, subtelna:pniczym jej opiekunka:diabloti:
Fajna, fajniusia Krzysia...Niestety zdjęcia które usiłowałam zrobić są do .....:placz: bo lampa nie działała.:angryy:
I[B] poznałam jeszcze pewnego grzecznego szczeniaczka...;) który jeździ na gapę przyszpilony ząbkami do Krzysi[/B]:evil_lol:

Fajne zdjęcie ewobe[/QUOTE]

No cwaniaczek krakowski ;) radzi sobie chłopak jakoś :)
Ale Ci zazdroszczę że go poznałaś ...


Postaram się w najbliższym czasie o jakiś bazarek dla bidów ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Chłopak zwiał, ale Krzysię poznałam i nie jest żadna wścieklicą!!!:cool3::cool3::angryy:
Ujmuje charakterem....bardzo....;)[/QUOTE]

Wścieklica to czynność, które te przekochane psiaki uskuteczniały w danej chwili

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Wścieklica to czynność, które te przekochane psiaki uskuteczniały w danej chwili[/QUOTE]
Teraz Ci głupio i kombinujesz....:mad::cool3:....:cool1:

Ewcia, ja bym ja mogła po znajomosci poogłaszać...Sorry,że głupio pytam, ale gdzie foty i tekst znajdę....:roll::oops:
No i co z kontaktem.Andziowy???:cool1:
Dobrze by było jakby ewelinka miała czas,żeby obfocić Krzysię, bo ładne dziecko zdjęcia robi....;);):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Teraz Ci głupio i kombinujesz....:mad::cool3:....:cool1:
[/QUOTE]
Wcale mi nie głupio i nie kombinuję. Nigdy Cię wścieklica bierze?

[quote name='savahna']
Ewcia, ja bym ja mogła po znajomosci poogłaszać...Sorry,że głupio pytam, ale gdzie foty i tekst znajdę....:roll::oops:
No i co z kontaktem.Andziowy???:cool1:[/QUOTE]
Bardzo się cieszę ze znajomości z Tobą:evil_lol:
Kontakt Andziowy. Zdjęcia prosiłam Krzysztofa, żeby zrobił zdjęcia Krzysztofy, to widzisz jaka wścieklica wyszła, chyba żeby ogłosić z tymi co na początku pobytu była.
Tekst trzeba ułożyć na podstawie informacji, wiek - 1 rok, płeć - suka, rasa - zostawiam do oceny, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Do innych zwierząt ok. Do ludzi sama wiesz. Jedyne co zostało do zrobienia to nauczyć chodzenia na smyczy. Teraz jak chce to idzie, a jak nie to stoi, albo idzie w drugą stronę (hmm... czy to nie jakiś mix osła:crazyeye:)

[quote name='savahna']
Dobrze by było jakby ewelinka miała czas,żeby obfocić Krzysię, bo ładne dziecko zdjęcia robi....;-);-):lol:[/QUOTE]
Ładne dziecko zdjęcia robi, ładne zdjęcia dziecko robi:-P.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Wcale mi nie głupio i nie kombinuję. Nigdy Cię wścieklica bierze?
[COLOR=#ff0000]W życiu....[/COLOR]:diabloti::angryy:
rasa - zostawiam do oceny [/QUOTE]
A mogę się naradzić z wegielkową:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::eviltong: I czy jesteś pewna,że wiesz co robisz??:razz:

[B][COLOR=#ff0000]Wegielkowaaaa nie zagadałabyś do małolaty o fotki Twojej (naszej?) ukochanej Krzysi??[/COLOR][/B]:oops::roll: Mnie nie posłucha....:placz:
Krzysią możecie sie podzielić, w parzyste będzie u Ewybe a nieparzyste u Ciebie.A ja sobie bedę tak chodzic w odwiedziny i głaskać....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Akurat....:evil_lol:Ja się przyłożę do korespondencji z ewcią i nie będzie miała wyboru....:diabloti::mad::lol:[/QUOTE]
Obawiam się, że korespondencja ze mną może nie dać oczekiwanych rezultatów.
Poprosiłam o zdjęcia. I co, w zasadzie żadne nie nadaje się do publikacji:angryy:. Najlepsze wygląda tak

[IMG]http://imageshack.us/a/img801/2353/amgp6158.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie jest łatwo zrobić fajna fotke takiemu psiakowi.Wiem bo ma cos podobnego .Najczęściej czarna plama wychodzi, ale nie zrażaj sie Ewcia.Ta fotka jest fajna.:lol:
Muuuuszę mieć kilka fotek jeszcze, to zrobię kilka rejonów, taki system naczyń połączonych to jest...Ty fotki ja ogłoszenia.:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ewo macie cały tydzień z tz-tem na zrobienie zdjęć.:multi::lol:;):multi::lol::multi:
Jeszcze wygrzebię kilka na jeden rejon ....:cool3::cool1: No chyba,ze Krzysia u Ciebie ma zostać na deesie...to sie nie trudźcie.:diabloti:
Póki co Kraków jej zrobiłam:p
[url]http://tablica.pl/oferta/krzysia-sterylizowana-srednia-kudlata-suczka-lagodna-rodzinna-sznaucer-mix-adopcja-ID1D6xN.html#c1b237aa;r:;s:[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Ewo macie cały tydzień z tz-tem na zrobienie zdjęć.:multi::lol:;):multi::lol::multi:
Jeszcze wygrzebię kilka na jeden rejon ....:cool3::cool1: No chyba,ze Krzysia u Ciebie ma zostać na deesie...to sie nie trudźcie.:diabloti:
Póki co Kraków jej zrobiłam:p
[URL]http://tablica.pl/oferta/krzysia-sterylizowana-srednia-kudlata-suczka-lagodna-rodzinna-sznaucer-mix-adopcja-ID1D6xN.html#c1b237aa;r:;s:[/URL][/QUOTE]

Dzięki serdecznie. Może uda się coś w niedzielę zrobić. W tygodniu nie mam co marzyć:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dzięki serdecznie. Może uda się coś w niedzielę zrobić. W tygodniu nie mam co marzyć:shake:[/QUOTE]

Nie zrobię jutro zdjęć. Krzysia właśnie pojechała do domu. Wegielkowa będziesz miała do pilnowania, bo zamieszkała na Psich Górkach. TZ jakiś taki markotny;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...