Jump to content
Dogomania

Rufi - puchate "maleństwo"


stokrotka.af

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja się wybrałam dziś na spacer z juniorem i Rufolem w ta piękną, śnieżną zawieruchę :razz:
konkluzja jest taka,że Żory nie są przyjaznym miejscem dla wózków :shake: wszędzie schodki :mad: samochody na połowę chodnika parkują a ja mam szeroki rozstaw kół i non stop po hakach walę :razz:
nawet na poczcie głównej trzeba drugie skrzydło drzwi otwierać :shake:
a o zakupach w Tesco mogę zapomnieć bo nijak wózek nie przelezie przez bramkę :shake:

generalnie DO BANI,że się tak ładnie wyrażę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Generalnie nasz kraj słynie z ułatwień dla mam z wózkami i innych trochę wymagających. No cóż władza do sklepów i na pocztę nie chadza albo zapomniał wół....Jakiś wspaniały projektant wziął gruba kasę, jakiś mądry urzednik przybił pieczątkę i fajnie jest. Premia poleci za twórczy wysiłek umysłowy. Uffff :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']a ja się wybrałam dziś na spacer z juniorem i Rufolem w ta piękną, śnieżną zawieruchę :razz:
konkluzja jest taka,że Żory nie są przyjaznym miejscem dla wózków :shake: wszędzie schodki :mad: samochody na połowę chodnika parkują a ja mam szeroki rozstaw kół i non stop po hakach walę :razz:
nawet na poczcie głównej trzeba drugie skrzydło drzwi otwierać :shake:
a o zakupach w Tesco mogę zapomnieć bo nijak wózek nie przelezie przez bramkę :shake:

generalnie DO BANI,że się tak ładnie wyrażę :evil_lol:[/QUOTE]

Nigdy na Żory w ten sposób nie patrzyłam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba było TZ -eta odizolowac od Juniora i nie wpuszczac do jego pokoiku ;-)
Jakby to powiedziec ..u mnie na osiedlu czy to wózek dzieciecy czy tez inwalidzki nie ma szans na wyjazd z klatki.Schody są ale zjazdu juz niestety nie dali ......ot .przeca w/w koczują w mieszkaniach ..bo z kolei pokonac klatkowe schody np z 3 piętra to tez niezłe wyzwanie ...

Buziaczki dla rodzinki;-)

pss........a taka piękna zima jest o tej nocnej porze ..pieknie sie wszystko skrzy ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']ło matko!!!! dwa chore chłopy w domu!!!! współczuję!!!!;)[/QUOTE]

oj jest czego ;)

[quote name='Ptysiak']Dobrej nocy Rufolki :loveu:


I zdrówka dla chłopaków... zwłaszcza tego mniejszego :)[/QUOTE]

dziękujemy :)

[quote name='zuzolandia']Trzeba było TZ -eta odizolowac od Juniora i nie wpuszczac do jego pokoiku ;-)
Jakby to powiedziec ..u mnie na osiedlu czy to wózek dzieciecy czy tez inwalidzki nie ma szans na wyjazd z klatki.Schody są ale zjazdu juz niestety nie dali ......ot .przeca w/w koczują w mieszkaniach ..bo z kolei pokonac klatkowe schody np z 3 piętra to tez niezłe wyzwanie ...

Buziaczki dla rodzinki;-)

pss........a taka piękna zima jest o tej nocnej porze ..pieknie sie wszystko skrzy ;-)[/QUOTE]

TZ zaległ w sypialni a junior u siebie, jeśli akurat wyszłam z Rufolem a młody coś chciał to TZ zakładał maskę, ale wirusy niestety granic nie znają ;)
następnym razem oddeleguję TZ na chorowanie do swoich rodziców ;)

[quote name='Ty$ka']Dzieńdoberek :)[/QUOTE]

doberek cioteczko :)
[quote name='lasoa']katastrofa jak chłopy chore... :mad:[/QUOTE]

oj prawdziwy kataklizm ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Facet bardziej wyolbrzymia swe choróbsko niz jest w rzeczywistosci hihihih ale cóz....

Zdrowka dla chlopaków ;-)[/QUOTE]

na ogół tak jest jak piszesz Inuś, ale mój naprawdę dycha jakby płuca chciał wypluć ;( już od tygodnia, antybiotyk jakoś nie pomaga :(
znów nie mogę wejść na Twoja galerię buuuuuuuuuuuuu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Taaa wiem ze przypadki ciezkie sa wiarygodne;-) alee niejeden ma katar a juz mędzi o umieraniu hihih

Nie wiem dlaczego nie potrafisz ..a spróbuj moze z innej galeri poprzez banerek[/QUOTE]

próbowałam przez banerek to mi pisze,że strony nie znaleziono ;( podejrzane to wszystko nie sądzisz ? ;)

[quote name='M&S']Niech zdrowieją obaj :)[/QUOTE]

dziękujemy, młody już dużo lepiej a stary ;) nadal dogorywa w wyrku :(

Rufolec miał w nocy rozwolnienie (czyżby po gotowanym kuraku? ) przyszedł do mnie do łóżka taki skruszony, uszy po sobie, ciutkę ziajał i prowadzi mnie do drzwi....no to ja drsy na piżamę, kapota, czapa i heja na dwór :) na szczęście było wyjątkowo ciepło jak na 4 w nocy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']próbowałam przez banerek to mi pisze,że strony nie znaleziono ;( podejrzane to wszystko nie sądzisz ? ;)



dziękujemy, młody już dużo lepiej a stary ;) nadal dogorywa w wyrku :(

Rufolec miał w nocy rozwolnienie (czyżby po gotowanym kuraku? ) przyszedł do mnie do łóżka taki skruszony, uszy po sobie, ciutkę ziajał i prowadzi mnie do drzwi....no to ja drsy na piżamę, kapota, czapa i heja na dwór :) na szczęście było wyjątkowo ciepło jak na 4 w nocy ;)[/QUOTE]
Rufol już lepiej się czuje ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...