Jump to content
Dogomania

Shadołowski ;-)


lawendowa

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj tam, oj tam, wcale nie jest taki potężny, to jest raczej golden typu drobnego :evil_lol:
A czesania też nie ma dużo :) Ja go przelece szczotą jak mi się przypomni że by wypadało:P Wiadomo jak mu się coś tam zapląta czy coś...ale ogólnie nie jest tak jak wygląda :evil_lol:. Generalniejsze czesanie raz na tydzień. Kilka razy furminatorem przelece, kilka razy szczotką i spokój :)

A tu takie dla porownania:

[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8953/piesek4jr0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9316/58182484.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tzn. na pewno jest różnia między psem krótkowłosym a takim trochę zakudłaczonym, ale chyba nie taka jak się ludziom wydaje ;). A może to po prostu fakt że to co ogólnie uznawane jest za "dużo czesania", dla mnie jest jakas taką normą i zwyczajnie nie traktuje tego jako czegoś na co muszę poświecać dużo czasu ;-). Czasem jestem zabiegana i po prostu o tym nie pomyślę i nic z tego powodu się psu nie dzieje, żadne kołtuny czy inne takie. A jak się już robimy na bóstwo, czyli przycinamy włoski, pazurki itp. To jednak takie pierdołki + porządne wyczesanie czyli jakimiś 4-5 różnymi szczotkowatymi rzeczami zajmuje 1,5 -2h :) Psa to bardzo relaksuje, masuje mu skórę itp, bardzo się cieszy jak wyciągam szczotki :)

Link to comment
Share on other sites

Ja czeszę mego stwora codziennie, bo bardzo to lubię. Relaksuje mnie to chyba bardziej niż psa. I tak sobie myślę, że codzienne czesanie psa długowłosego jest takie hmm... bardziej logiczne. Robin to jeszcze wysiedzi, ale Myszkin to zawsze miał ważniejsze sprawy na głowie, więc nie mogłam się za bardzo realizować ;)

Link to comment
Share on other sites

I tak i nie ;-)

Tak, bo to kategoria, więc pojawia się spis tematów czy tam tytułów w niej umieszocznych po prostu i jak jakiś tytuł interesuje to można sobie w niego kliknąć. Nie, bo w sumie chyba wolałabym żeby zdjęcia się wyświetlaly, ale że korzystam z gotowego skryptu i szablonu, który jakoś tam sobie dostosowałam to jest to narzucone z góry, pewnie można to zmienić, ale wymaga to grzebania w kodzie czego zwyczajnie mi się nie chce robić, bo pewnie coś bym bardziej popsuła niż naprawiła...a że to nie jest jakaś strona komercyjna czy też nie zarabiam na tym...to chyba nic wielkiego się nie dzieje, ze jest jak jest, kto będzie chciał i tak zobaczy ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Aha rozumiem :) Ja myslalam zeby miec jakis blog wlasnie i codziennie jakies jedno zdjecie dawac ale cos mi nie wyszlo bo blog lezy :) W zdjecia to mam na picasa tak do ogladania[/QUOTE]

Bardzo polecam, bo takie prowadzenie czegoś w sieci motywuje :) Przynajmniej mnie.

Link to comment
Share on other sites

Hej :)
Masz ślicznego goldena :)
Przejrzałem cała galerię od początku( chwała że jest krótka, ale i tak bym ją przeglądnął bo fotki cudne, ale zajełoby mi to więcej czasu :D )

[url]http://img299.imageshack.us/img299/4286/dsc026771oq9.jpg[/url]
powyższa fotka bombowa :)

Jaki masz sprzęcior ????

Link to comment
Share on other sites

Hej. Bardzo nam miło, że do Nas wpadłaś ;-) Dziękujemy za miłe słowa! Co do sprzętu obecnie posiadam jak już wcześniej pisałam

[quote name='lawendowa']

[B]understandme[/B], dziękujemy bardzo i odpowiadamy na wcześniej zadane pytanie, bo nam umknęło :roll:, fotografuje już prawie przeżytkiem historycznym, czyli nikosiem D80 + jakieś tam obiektywy :evil_lol:
[/QUOTE]

Natomiast co do zdjęcia które przytoczyłaś, ono było robione zwykłym cyfrowym kompaktem sony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lawendowa']Bo tu prawie same kobiety siedzą z tego co zauważyłam ;P[/QUOTE]
Teoretycznie tak :lol:
No ale prawie :P

Podglądałem sobie twojego bloga.
Na pierwszej stronce fotki cudowne, ale jak kliknę w kategorie i wybiore np. psy to we wpisach mi się fotki nie pojawiają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...